BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Adım talimatlar, özellikler ve tavsiyeleri adım: Pokemon GO yasağı nasıl kaldırılır

Pokemon Git - mobil uygulamalar segmentinde benzersiz bir oyun. İki yıldır bu proje geliştiricileri modern teknoloji ile Pokémon evrenin başarılı bir kombinasyonunu üretmeye çalışıyoruz. Proje sonucunda mobil oyun pazarında bile biraz ilgilenen kesinlikle herkesi ilgisini çekmeyi başardı. teknoloji artırılmış gerçeklik insanlar sağlıklı bir yaşam tarzı ve Pokemon toplama ile temiz havada yürüyüşe birleştirmek zorunda kalacak olan benzersiz bir oyun, yarattı.

Oyun çok oyunculu olduğu için, tamamen geliştirme ve geçit herhangi dürüst olmayan yöntemler yasaktır. yaratıcıları ve sunucu yönetimi Yasaklatma vererek bu takip etmek ve hile yapanları ortadan kaldırmak için çalışıyor. Bu yazıda size Pokemon Go yasağı ve yasağın ne tür bu oyunun içinde kaldırmak öğreneceksiniz.

yasağı nedir?

Ban - herhangi bir kural ihlal için bir oyun hesabının bir kilit, yasak fiil sunucu sahipleri önceden tasarlanmış, oyun dosyalarında üçüncü taraf yazılım ve parazit kullanımı. Projenin Her oyun ve kurallar yasak fiil listesi ayrı ayrı yapılır.

Oyunda yasağının birkaç türü vardır "Pokemon git". Öyleyse onları ve Pokemon git yasağı, daha kaldırmak için yollar bakalım.

yasakları türleri

kurallarının ihlali derecesine bağlı olarak, bir kalıcı ban, geçici yasağı ve IP-adresine kilitleri aynı türde alabilirsiniz. Hemen size kilitleri herhangi kurtulmaniz edemez dikkati çekiyor. Eğer Pokemon Git yasağı çıkarmadan önce en hesabınızı kilitleme ana özellikleri listeletelim.

yasağı işaretleri

Oyunda gidip harita üzerinde olaylardan herhangi katılamazlar, o zaman istemci "Pokemon git" Internet ve yeniden giriş bağlantısını yenilemek için çalışıyoruz. Bu işe yaramazsa durumunda, hesabınızın yasaklı olduğunu fark edebilirsiniz. arena ve pokestopam erişim çünkü böcek ve sunucu ile teknik sorunlar bloke Tabii ki, zamanlar vardır. Tekrarlanan girişimleri başarısız bağlamak, o zaman engellediniz.

İkinci işaret yasağı - Bu yakalanması zor Pokémon. Eğer pokeboly atmaya çalıştı nasıl olursa olsun, canavarlar sürekli sizden uzağa çalışır. Bu durumda, hatta yem size yardımcı olmayacaktır. Bu iki seçenek de işaretler geçici yasağı (veya alternatif olarak, yumuşak yasaklama) vardır. 20 dakika ila 3 saat arasında sürebilir engelleme derecesine bağlı.

İki hesaplarının kullanılması yasağını, ondan sunucu veya kesmek için çok sık bağlantı alabilirsiniz, bölge, GPS verileri hileler veya ikame tek kullanımlık dışından sunucuya.

Yumuşak yasağı Pokemon Git Çıkarma?

Ancak, kilit tüm dönem için bekleyip kendiniz kaldırmaya çalışırsanız olamaz. Kilit salınımını açıklanan yöntemler resmi olmadığı unutulmamalıdır. sırayla sistem kusurları ve hataları bu kullanımı yasağı kaldırmak için. Eğer korku yoktur bu yüzden Esas oyun yönetiminin bu hileler için, kalıcı yasakları vermez.

Başlangıç olarak, daha önce oyun hesabının çıktı smartphone'unuzdan müşteri "Pokemon git" kaldırmak ve yeniden deneyin. Bu işe yaramazsa, pokestop ve onunla çıkmak gitmek için üst üste birkaç kez deneyin. Oyuncuların göre, yasak bir pokestopa düşen nesneler başlatmak yaklaşık 30-40 inci girişimi, uçar. o arenada yasağını, zor Pokémon çıkarılıp harita taşıdıktan sonra.

Bu yöntemler yardımcı olmadıysa, oyun hesabını bırakarak 15-20 dakika ara yapmak için önerilir. Yani Pokemon yasağı kaldırarak resmi yolu imkansız git, her şeyden yöntemler çalışamaz. Ancak, ne zaman yumuşak banyosu geri Pokemon sadece birkaç saat için ava gidebilir, yani sadece beklemek önerilir. o olabilir ne gibi etkileri: oyuncunun IP adresine bir yasak - en kilit başka türlü başa alalım?

Nasıl IP (Pokemon Go) yasağı kaldırmak için?

Bu durumda, hesabınız bloke edilmeyecek ve mevcut IP-adresine erişim engellenecektir. Dinamik IP ile bir sağlayıcı kullanıyorsanız, yönlendirici yeniden başlatmak için yeterlidir. Diğer durumlarda, farklı bir IP adresine sahip internete Yeni bir erişim noktası kullanırlar. Yalnız bu yasağı kaldırmak için ancak kolay başka sağlayıcı kullanarak atlamak için, mümkün değildir.

Kalıcı yasağı

kilit Bu tür hepsinden önemlisi şiddetlidir. En ciddi ihlal hesaba verilir. Bunlar program dosyaları, hile ve değişim GPS verilerinin sürekli kullanımına müdahalenin sayılabilir. İkinci en yaygın ihlali.

özel bir yazılım kullanarak, kişisel bilgisayardan "Pokemon Git" çalıştırabilir ve GPS yoluyla coğrafi konumu değiştirerek dünyayı dolaşmak. Böyle bir ihbar hile idaresi, sonra hesabınızı hemen bloke ederler. aynı cihazda mümkün olmayacaktır Bununla beraber Oturum. Yani Pokemon kalıcı yasak akıllıca ve ihtiyatlı hileleri kullanmak imkansız git çıkarmadan.

Örneğin, bilgisayarınızdaki coğrafi konumu değiştirerek uzun mesafeler kat yoktur. Bu uygulama şüphesini neden olabilir. Sıradan bir yaya davranışını simüle etmek için tavsiye edilir, o zaman kalıcı bir yasağı artar almazsınız şans.

Şimdi Pokemon Git yasağı kaldırmak için biliyorum. Başarısız Bağlantı kalıcı kilitlemek ve hatta hesabınıza bağlanmak mümkün anlamına gelir.

tavsiyeler

Amacıyla yasağı ile belaya değil ve sürekli kilidin hesap üzerindeki tüm kazanılan ilerlemeyi kaybetmez, resmi geliştiriciler Niantic tarafından belirlenir kurallara uyun. cihazınızdan veri kez oyun sunucusuna gönderilir çünkü sürekli internet bağlantısı gerektirir programı, hile kalkmayın.

temyiz

Eğer haksız yasaklandı düşünüyorsanız, tüm verileri ve durumun açıklamasını gösteren resmi web Niantic üzerinde teknik destek yazabilir. Stüdyo çalışanları şikayetinizi inceleyecek ve bir karar vereceğiz. yanlışlıkla yasaklandı ederse, yönetim kilidini açmak olsun% 100 şansına sahiptir.

Eğer davanın incelenmesini isteyebilirsiniz yasağını kaldır Servis sitesi de bulunmaktadır. Hizmet zaten yasağı kurtulmak için online oyunlar onlarca birçok oyuncuyu yardımcı olmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.