Gıda ve içecekRestoran yorumlar

"Altmış" Restoran: kuşbakışı başkenti

Eğer "Altmış" restaurant ziyaret ettin? Moskova muhteşem mekanlarda zengindir. Ve öyle - istisna değil. eşsiz bir yer açıklar. Bu restoran konumuna göre ayırt edilir. Bu 62-inci katta yükseklikte, "Federasyon" kulesinde yer almaktadır. restoran Avrupa'nın en yüksek olarak kabul edilmektedir. şehre ziyaretçiler için bir yere kadar altındadır. Ve etraflarındaki sadece parlak gökyüzü. Restoran gündoğumu ve günbatımı zevk için oluşturulan eğer, kuşlar yüksek uçan izlerken "Altmış". Bir yıldızlı gökyüzü, akşam pencerelerden açılır görünüm, herkes şok olabilir.

En iyi ofis projesi olarak tanınan lokanta bulunduğu İş kompleksi "Federasyon",. Açıklandığı kurum ultra-modern bir tarzda gökdelenler olduğunu. Buna ek olarak, 1960 için izlenebilir ve nostalji olabilir - bir, savurgan, şık pervasız. iç Sulu ve parlak renkler büyülü bir atmosfer yaratır. Ve Restoran "Altmış" Bir iç değil, aynı zamanda genel bir atmosferde sadece tat ve gıda ve yem göstermektedir. Tüm mükemmellik kararlıyız. popüler ve gözde tasarımcısı oluşturmak için çalışanlar için bile formu Alain Ahmadulina. Burada, Beck Narp iyi kokteyllerin tadına, en lezzetli yemekleri denemek sıcak DJ'ler dinlemek için seçkin misafirler görebilirsiniz.

Restoran "Altmış" Presnensky iskele üzerinde yer almaktadır. Ünlü Ginza Proje Ağı dahildir. Eğer Avrupa hayranı iseniz, İtalyan ve Akdeniz mutfağı, tüm gastronomik tercihleri ve ihtiyaçları burada karşılanacak. o restoranda değil - Ama canlı müzik fanlar hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bunun yerine, müşterilerin gösterileri tadını çıkarabilir. Rahat bir lounge alanı, uygun bir park yeri mevcuttur. Sen araba ile herhangi bir sorun yok (ve Moskova park sorununun oldukça akut).

Restoran "Altmış" ortalama fiyatları sunmaktadır. O değil ultradorogoe kurum değil, ekonomik seçenekler arayanlar için bir yerdir. ortalama fatura 2000 ruble ve 5000 olabilir: hepsi beslenme alışkanlıkları bağlıdır. restoran hiçbir sundurma vardır, ama sunmak için bir büfe. Buna ek olarak, aynı zamanda bir suşi menü vardır. Şimdi, birçok yerde menzil Japon yemekleri tanıtıldı. Sonuçta, son yıllarda ülkenin mutfak son derece popüler hale gelmiştir.

Müşteri kolaylık sağlamak için, restoran geniş bir gardırop bulunur. Sen salonda giysileri asmak gerekmez. Buna ek olarak, orada çalışmıyor sadece öğle veya akşam yemeği değil, aynı zamanda edebilirsiniz: WI-FI çalışır. Çok müşterilerinin pencerelerden panoramik bir görünüm yanı sıra rahat kabinleri salonda varlığını çekiyor. Hep böyle devam meraklı gözlerden gizlemek ve arkadaşları ile rahatlamak, iş ortakları ile bir araya edebilir. Elverişli, bu kartları kabul etmek.

sigara içenler için bir restoran - restaurant "Altmış" Orada bir özelliktir. Bu nedenle, bu alışkanlığı ateşli bir muhalifi olan ve sonraki tablo olacak en aktif duman kalmak için başka bir yer aramak zorunda olduğu gerçeğini kabul etmeye hazır değilseniz. Değer mi? Bu şaşırtıcı kurumu ziyaret asla eğer, çok kaybedersiniz. Hafta sonu burada düşünüyorsun Ama eğer bir tablo kitaba hala daha iyidir. Geniş salonun rağmen popüler bir restoran Cuma ve Cumartesi günü itlaf edilebilir (yaklaşık sorunsuz 200 kişi burada aynı anda olabilir).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.