Entelektüel gelişimiAstroloji

Zodyak işaretleri gezegenleri

Son derece popüler bugünlerde nedense burçları ile ilgili her şeyi sahiptir. Hatta bir kişi doğar neyi imzalamak altında bağlıdır ev dekorasyon, diyet ve zayıflama programlarında özel ipuçları ortaya çıkmaya başladı. Ama sadece bir burç yeterli değildir üzerinde kişinin kim olduğunu bilmek için. Burçları içinde gezegenlerin bireyin kaderi üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olduğu unutulmamalıdır.

Basit bir ifadeyle, burçları içinde gezegenlerin Tüm insan burç etkileyen faktörler, yanı sıra yetersizlikler bulunup bulunmadığını güçlü, inişler ve çıkışlar, yaşam üzerinde bile görünüm. Her plaka dolayısıyla bunu bir gezegen cetvel vardır ve en büyük etkisi vardır. Ama diğer gezegenler, yürüyen burçlara daire sanki, gel ana gezegene "ziyaret" ve belli bir işareti girmeden. Sonuç olarak, bir kişiye büyük ölçüde İktidar Planet düzeltilir belli özelliklere verir. Örneğin, onun şimdiki Balık Mars bir kişinin doğum anında, o zaman, işaretin tüm üyeleri gibi, o dış müdahalelerden onları korumak, yanılsamalar ve gerçekçi olmayan hedeflere ulaşmak için doğrudan çabalarına yaşayacak. Bu Mars getirecek bir özelliktir. Ancak kanının aksine, insanlar onun saldırganlık Neptün etkisini düzeltmek büyük ölçüde beri, agresif olmayacaktır.

sadece bunun doğasında özellikleri ilgi vakaların çoğunluğunda Her kişi, Değil, aynı zamanda burçları içinde gezegenlerin konumu olarak imzalarlar.

bir astrolog veya özel programlar yardımı ile açılabilir hesaplayın. eli uzun süre kimse bir bilgisayar programı kullanacak hesaplamalarda hiçbir şey, hatta profesyonel bir astrolog beklediği için fark küçük olacaktır. Ama demek ya da ne açıklamak, yani o doğru doğum haritasında deşifre ki bir astrolog ile çalışmanın belirgin avantajı her birey için zodyak işaretleri gezegenlerin pozisyonuna söyledi.

Biz Zodyak'ın bu veya diğer insan nitelikleri için her bir "sorumlu" belirtileri gezegenlerin etkisini düşünün. Örneğin, Güneş yaratıcı yetenek, güç isteğini teşvik eder. Ay - hayal gücü, sezgi gelişimini kolaylaştırır hem de yenilik peşinde katkıda bulunur. Merkür'ün burç bağlantı ve hareketlilik gösterir yılında Venüs - mellowness, yumuşaklık ve güzelliğe ve Mars agresiflik bir işareti, kendinden yemin için arzudur.

Jüpiter görünümü doğum haritasındaki bu gezegen de zenginlik ve başarı bilgelik sadece verir ancak o zamandan beri, en hayırlı işaretler biri olarak kabul edilir. Buna karşılık, Pluto ve Satürn hayatında birçok denemeler ve zorluklar getirebilir görünüm olan bir gezegen vardır. Uranüs devrimcilerin ve dahilerin gezegen, yani Uranüs etkisi mevcut sırasını değiştirmek için kendi arzusu kamuoyuna genellikle anlaşılmaz, özellikle güçlü olduğu doğum haritasındaki insanlar. Komşu Uranüs, Neptün de belirsiz gezegendir. Bir yandan, bir kişiye sanatsal yetenek ve zihinsel güç veriyor, diğer yandan, umutsuzluk uçuruma düştü edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.