BilgisayarlarDefterler

Yorumlar, açıklamalar, teknik özellikleri ve değerlendirmeleri: Değerlendirme oyun NoutList.Ru dizüstü bilgisayarlar

Oyun Dizüstü - birçok bakımdan lider bir konum işgal dizüstü bilgisayarlar, en güçlü modelidir. Böyle bir tekniğin belirleyici özelliği yüksek verimlilik. Ayrıca, bu özellik işlemci ve bir grafik kartı için de geçerlidir. Derecelendirme Noutlist oyun dizüstü bilgisayarlar ölçülebilir karakteristik veriler uygun olarak hazırlandı.

Başarıyla acil yeniliklerle başa çıkma öncesinde bir ya da iki yıl geliştiricilerin kalmak - Oyuncular için dizüstü ideal Modern oyunun tüm desteklemesi ve gerekirse. cihazı üzerine uygulanan yük, bir kural olarak, bu teknik, aşırı gürültü etkisi yaratır, bu nedenle, çok yüksektir. Bir diğer dezavantaj, yüksek ısı, ancak ikinci bir sorun üreticileri ile başarılı bir soğutma pedleri kurarak mücadele etti. İşlemci ısınma dizüstü bozulmasına sebep beri isteğe bağlı donanım seçimi ile, büyük bir dikkatle yaklaşılmalıdır.

Bu ürünün alıcıların ana şarta, az önce bahsedilen, laptop kaliteli bir model için düzenli bir miktar ödeme umursamıyorum oyuncular vardır. Sonraki Noutlist gibi elektronik kaynakların bir soru olacaktır. Puanlama oyun notebookları, listenin en önemli özellikleri de bu makalede görüntülenir.

PC Avantajları

Deneyimli oyun muhtemelen hatta en güçlü dizüstü bilgisayara bunu yapmak asla biliyorum. Ve bir PC ana avantajı - aynı parayla çok daha güç bu. Ins aynı zamanda daha büyük bir ekran boyutu, ses kalitesi, en iyi grafik kartı olacak. Çoğu dizüstü aksine, masaüstü bilgisayar aşırı ısınma ile böyle kapsamlı sorunlar oluşturmaz.

Örneğin, birçok kullanıcı tam bir kişisel bilgisayar oyun dizüstü tercih oldukça makul geliyor. Oysa Noutlist oyun dizüstü bilgisayarlar teknolojinin yalnızca bu tür içerir puan. İkincisi taşınabilir oyun bilgisayarları alıcılar arasında büyük talep de vardır açıkça ortaya koyuyor.

oyun dizüstü işlemci

Noutlist oyun dizüstü derece farklı parametrelerin bir numaraya göre yapılır. Bu eleman faaliyetlerin uygulanmasına hızına bağlıdır dan çünkü en önemlisi, işlemci türüdür.

işlemcilerin iki rakip üreticileri (Intel ve AMD) arasında seçim yaparken, ilk markaları tercih edilmelidir. Puanlama oyun dizüstü bilgisayarlar Intel işlemcilerle dizüstü lider konuma ayarlanır Noutlist.ru. Bunun temel nedenleri birkaç puan övgü şunlardır:

 • Hatta az zayıf Intel işlemciler birçok kez daha güçlü AMD modellere göre daha;
 • aynı maliyetle, daha güçlü bir işlemci, Intel satın alabilirsiniz;
 • Farklı bileşenler daha uzun ömürlü;
 • Diğer avantajlar arasında: yüksek verim, düşük gürültü, düşük ısı;
 • Intel işlemci Eğer tek başına modda uzun saatler çalışmak için izin verir.

Optimum video seçimi

Listede ikinci, ama daha az önemli faktör grafik kartıdır. Yani grafik görüntünün kalitesi ve gerçekçilik sağlar. Renk tonları, yumuşak geçişler, gölgeler - Tüm bu grafik kartı bağlıdır. Seçim Tabloları oyun dizüstü Noutlist.ru göre verimlilik kartları derlenmiş.

grafik kartı seçimi de AMD ve nVidia olan üreticileri arasında değişir. Aralarındaki temel fark - maliyetidir. Yani, ilk seçenek daha fazla bütçe, ancak "daha" her zaman anlamına gelmez genellikle burada çalışır "iyi". onun rakibi aşağı hiçbir şekilde AMD marka performansı ile üretilen modeller, ama onların avantajı uygun fiyattır. Ama en önemli şey bir grafik kartı seçerken, bu laptop aşırı ısınmaya katkıda bulunmamış olması olduğunu dikkate almak. Uzamış ısınma teknolojisinin sık arıza ve ürün ömrünün kısalmasına katkıda bulunur.

Noutlist oyun dizüstü derece yanı sıra nVidia ile AMD grafik kartları ile hem dizüstü içerir. yüksek kalite ve olağanüstü performansı - Ama hepsinin ortak bir özelliği tarafından birleşik olduğunu belirtmek gerekir. Öncü pozisyonları NVIDIA GeForce 670 / 760m veya AMD Radeon 8870M daha düşük olmayan ekran kartları sınıfı ile sadece notebook bulunur.

RAM

RAM boyutu dizüstü aynı anda işleyebilir işlem sayısını etkiler. bilgisayar oyunlarının gelişimi olduğundan her nasılsa bu seçeneği genişletmeye çalışırken, öne isteyen, ekipman, üreticilerin modernizasyonu etkiler.

standart modern dizüstü Parametre dört gigabayt, ama oyun modelleri için en az sekiz gigabayt genellikle. Büyük miktarda hızlı veri okumak ve bunları saklayabilir laptop sürecinde oynamak için gereklidir.

Pil enerji kapasitesi

Tabii ki, işlemci ve ekran kartı daha güçlü, daha az enerji batarya olacak. Pil böyle büyük bir yük dayanamaz basitçe sıklığıdır. Pil sorununun güç tüketimi zoraki değil, böylece oyuncular olsa maksimum parlaklıkta, ekipmanın uzun süreli çalışmasını tercih ederim.

Açık ortalama oyun dizüstü bilgisayarlar en fazla dört saat boyunca şarj etmeden çalışabilir. o tam boşalmış halde uzun bir zaman olup olmadığını çok çabuk durumunda değersiz dizüstü pil haline gelecektir.

Genişleyen oyun dizüstü ekranı

Ekranın genişlemesini - Oyunun keyfi olarak bir başka önemli faktör etkiler. oyun dizüstü en az 1366 x 768 piksel olmalıdır. Yani en yüksek ekran kartı yükler, ama tabii ki, Full HD ekran dizüstü daha heyecanlı için bir eğlence yapacaktır.

fiyatlandırma faktörler

eklentilerin her türlü, çok sayıdaki ilk etapta oyun dizüstü oldukça ağır hale getirir. Tabii ki, aynı zamanda ultra ince modeller vardır, ancak istisnai durumlarda sadece. Buna ek olarak, tüm üstün özelliklerinin doğrudan oyun dizüstü maliyetini etkiler.

dizüstü bilgisayarlar, bu tip başlangıç fiyatı yaklaşık beş yüz dolar. Genellikle - iyi bir oyun dizüstü, ucuz olmayacak şekilde (her zaman olmasa da örneğin, unutmamak gerekir ki, AMD grafik kartları), nitel modellerin bir göstergesidir. Aksi takdirde, bazı eleman üreticisi hala kaydedilmiş bekleyebilirsiniz.

oyun dizüstü bilgisayar modelleri listesi

kullanıcıları için en güvenilir bir üst Noutlist.ru oyun dizüstü bilgisayarlar olduğunu. modellerin Açıklaması temel özelliklerini içermektedir. Liderlik pozisyonları aşağıdaki dizüstü tarafından işgal edilmiştir:

 • ASUS G752.
 • Dell Inspiron 15 7559.
 • Razer Blade 14.
 • MSI GT72S 6QF Dominator Pro G.
 • Alienware 15 R2.
 • Kökeni EON15-X.
 • Lenovo Y700.

Oyun için diğer dizüstü bilgisayarlar üzerinde yukarıdaki dizüstü Avantajları farklılıkların bir dizi vardır:

 • Hızlı geri ödeme;
 • özel soğutma sistemi;
 • Bellek modülleri ve sabit disk yerine olasılığı;
 • Bir masaüstü grafik kartı;
 • umut verici konnektörleri;
 • masaüstü sınıfı işlemci.

Ana dezavantajları Kural, ağır ağırlık, zayıf pil, yüksek maliyet olarak vardır.

çok popüler olduğu için elektronik kaynak Noutlist.ru, iyi oyun dizüstü bilgisayarlar ise, bu sitede parametrelerin açıklaması açıkça yapılandırılmış ve düzenli. değerlendirmesi dinlemek veya uzmanları temas etmeyin - her kullanıcının özel ilişki. Seçim hala bağımsız gerçekleştirilmelidir.

Oyun dizüstü - bu iki temel nitelikleri birleştirmek sağlar oldukça karmaşık bir teknik cihaz. Bu parametreler taşınabilirliği ve kullanıcıları çekmek olamaz performans bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.