SeyahatYol tarifi

Park Yakutova (Ufa). Açıklama, turistik

Park adında Yakutova sen ve eğlenceli geçirmeye davet kışkırtıcı tüm çocuklar ve yetişkinler ise. nereye hafta sonu için gitmek veya tatile çocukları azaltmaya bilmiyorsanız, bu yere gelir.

tanım

Yakutova Parkı yüzden zor olmayacaktır bulma, Lenin Caddesi, evin 65/3 şehrin kalbinde yer almaktadır.

Bu noktada çeşitli sürmek eğlenmek mümkündür. Ayrıca bir restoranda "Mutlu Limanı" oturmak veya bir eğlence merkezi "Jolly Roger" ziyaret edebilirsiniz.

Eğer ormanda bir yere kırsal gibi hissetmenize yardımcı olacak çeşitli ağaçlar ve bitkiler ile dikilmiş Yakutova parkı. Ayrıca burada tekne ve katamaran kiralayabilirsiniz. Çocuklar için de çocuk demiryolu ve oyun simülatörleri inşa edilmiştir. Yetişkinler için orada plaj voleybolu. Fanlar ateş atış poligonunda ziyaret etmek mümkün olacak. Bu farklı ödüller oynadı. pnömatik ve tatar yayı - Parkta üzerine inşa iki atış poligonu. Onların eğlencedir önemli anları yakalamak istiyorsanız, fotoğraf stüdyosunu ziyaret edebilirsiniz. Eğer yeni bir resim seçmek için yardımcı olacaktır kaliteli resimlere ek olarak profesyonel fotoğrafçı vardır.

Park Yakutova. Çocuklar için Turistik

küçük olanlar için bir cazibe "Aile Tren" var. navigasyona küçük çocuk sürmek kompozisyon. cazibe çocuklar ebeveynleri ile binebilirsiniz. Hatta daha büyük çocuklar için, elektrikli arabalar var. Bunların çocuğunuz gerçek yarışçı gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca çocuklar için özel bir dönme dolap var. Herhangi parkın olduğu gibi, hangi çocuklar için trambolin çeşitli türleri vardır. Onların ziyareti ana kural - ayakkabı değişikliği ile başa çıkmak için, ya da bir çocuğun çorap içine atlayabilir. Düğün atlıkarınca - bu daire farklı hayvan ve çizgi karakterleri sürücü bir cazibe, bu. Bu cazibe gerçekten Çocuklara da severim.

Çocuklar için bir diğer atlıkarınca - "Fil". Bir daire sürücü büyük pembe filler var. o yukarı ve aşağı özel asansör kolu kendi çocukları düzenleyen ki bu atlıkarınca diğerlerinden farklıdır.

"Mini korsan" - yirmi kişiye kadar kapasiteli büyük bir tekne. Tekne bir fırtına yanılsama yaratarak, bir daire içinde dönüyor.

"Mini-Jack" - sadece makinelerin şeklinde aynı atlıkarınca. Ayrıca bebekler için tasarlanmıştır.

Yetişkinler için Turistik

Yetişkin ziyaretçiler için aviadrom var - yönetimine arabalar. Onlar özel olarak tahsis edilmiş alanda kesilebilir. Ayrıca onlar atlıkarınca zincirleme. Bu cazibe nedir? Bu koltuk, ekli zincirleri üzerinde etrafında dalgalanmalar ortak atlıkarınca olduğunu.

tekneleriyle Yüzme havuzu çocukları hem de yetişkinleri katılabilir. yüzemez olanlar koymak zorunda kalacak can yelekleri bir önlem olarak.

Sanal simülatörü "Boeing" - Herkes büyük bir uçağın kaptan rolü kendinizi test edebilirsiniz uçağın, bir kopyasıdır. cazibe özü kokpitte gitmek olmasıdır. Bu durumda, ekran uçuş sırasında pilotların görülebilir form görüntüler. Sen uçağın kollarını kontrol edebilirsiniz.

Tower Fall - cazibe sinir için değildir. Bu durumda, kule keskin yükselir koltuk satır takılır ve sonra sonbaharda taklit, yere düşer. Eğer yükseklikleri fobi korkusu varsa nedenle, bir kulenin üzerinde bir sürücü için gitmeli olmadığı hakkında ön düşünüyorum.

"Corsair" belki de parkın etrafında en tehlikeli yolculuk. Bu bıçaklar ile büyük yel değirmeni gibi görünüyor. Bu koltuklar bağlıdırlar. Onlar kendi ekseni etrafında döndürün. Değirmen kademeli dönmeye başlar hızla alıp, ve aynı zamanda koltuk hareket etmeye başlar. Yavaş yavaş, hız artar. yolculuğu sadece on beş yaşından itibaren yetişkin ve çocuklar için gerçekleşebilir.

Su rekreasyon ve eğlence kompleksi

Ve tabii ki, topraklarında askerlik çağrılan bir göl vardır. Orada katamaran ve tekneler kiralayabilirler.

Kıyıda birkaç kafe bulunmaktadır. Orada oturup manzaranın keyfini biraz sessiz zaman geçirebilirsiniz.

Eğer bir gün yürüyüş ve carousels yorgun alırsanız alışveriş merkezi "Jolly Roger" gidebilirsiniz. Burada bowlinge. O yeni pist ve yumuşak bir oturma alanına sahip, modernize.

Kompleks ayrıca farklı yaş grupları için oyun simülatörleri çok sayıda vardır. Eğer yorgun alırsanız, sessizce oturup lezzetli bir yemek yiyebilirsiniz.

Park Yakutova (Ufa): fiyatları

parkı bir kart sistemi işletmektedir. Eğer ilk kez ziyaret ederseniz, konuk kartı zavedut. Bu tezgahın üzerinden fon listelenir. Her cazibe için ödeme yapabilirsiniz Bu kart. Her bir yanında bulunan manyetik okuyucu tutmak için yeterli. Bundan sonra bir hesabın tek biletle maliyeti tutarında borç yazılır. Sonra bir turnikenin alırsınız ve seçilen cazibe gidebilir. Sürmek sürme yalnızca ödemek ne kartlar hatırlamak önemlidir. eğlence merkezi olarak, ve restoran ayrı ödemek zorunda kalacak.

hafta içi ve (yukarıda hafta sonu) biraz farklı hafta sonları bilet maliyeti. 60 ruble turistik minimum fiyat. Böyle bir toplamı için binebilirsiniz bir "Mini korsan", çocuk oyun alanları ve diğer atlıkarıncaya "Aile tren". Eğer simülatörü "Boeing", "Le Corsaire", "Autodrome" konulu götürmek istiyorsanız sahip azami fiyat ödemeye (120 s.).

Sonuç

Biz bu harika tatil yerinde ilgili bilgiler sizin için yararlı olmuştur umuyoruz. Park Yakutova (Ufa) çocuklarla sizi bekliyor. Burada renkli ve unutulmaz duyguların çok alabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.