KariyerKariyer yönetimi

Yüksek ücretli meslek

Bugün birçok lise mezunları giderek öğrenmeye nereye sorusuna arıyoruz. Ücretli meslekler çekmek bugünün gençlik onun prestij ve yüksek sosyal statü elde etmek için fırsat. Bir popüler Rus dergisi en sonra ve pahalı işlemler aranan bir listesini yayınladı. Ne tam olarak bu listeye dahildir?

Son derece, Rus liste mesleği ödenen:

İlk olarak yatırım bankası müdürü (yönetici) vardır. Ortalama olarak, Rusya vatandaşı olmayan hesaba gelir vergisi alarak üç milyon dolar yılda kazanır. Bu bankacılar yaklaşık iki buçuk milyon "yeşil" olması yağ ile yer gurur paylaşır.

Son derece Rusya'da mesleği ödenmiş - Ticari bankaların bu başkanları. Sakin ve ölçülen, onlar iki milyon "dolar", özellikle VTB, MDM temsilcilerini ve bankacılık sistemine kazanın.

Listede Sonraki şunlardır: Bölümü (Analitik) Herhangi bir yatırım bankası, çeşitli şirketlerin CEO Direktörü ağır sanayinin, hem de yatırım bankası veya petrol şirketinin her bölümü başkanı. Bu yoldaşlar bir milyon dolar veya daha fazla bir yıl var.

Yapım ve reklam alanından pazarlamacılar, avukatlar, muhasebeciler, sigortacılar veya yöneticileri: - Diğer yüksek ücretli büyük maaş ile mesleğini tüm üst düzey yöneticileri.

akıllı avukatları, sıkı baş muhasebeci ve dost işçiler banka ve sigorta hizmetlerini lider Ülkemizde ücretler üzerindeki adil seks arasında. Aktris, şarkıcı ve TV de açgözlü listeye dahil edilmiştir.

Ve bugün Amerika'nın en popüler ve yüksek ücretli meslek nelerdir? Yılda 225,390 - İlk olarak 165.720 kazanmak cerrahlar vardır. Ameliyattan hafifçe aşağı Anesteziyologlar ve yılda yüz hakkında ve yetmiş beş bin olsun. Üçüncü olarak, peşine, dişhekimi "gösteriş yapmak" sivil havacılık pilotları onları işçiler inşaat sektörünü eşitlenmemelidir Rusya'da petrol mühendisleri (rafineri sanayi) - beşinci, altıncı, doğal bilimlerde zeki uzmanlar tarafından çekildiği, - (sigortacılar Rusça). ABD'de petrol sonrasında mühendis, mimarıdır. Sekizinci yer yılda yaklaşık 123.000 "yeşil" bir gelire sahip, bilgi ve bilgisayar sistemlerinde onurlu uzmanları işgal etti. Diğer ABD'de mesleği yüksek ücretli - pazarlamacılar ve mali yönetmek. Ülkemizde boyunca onlarla çeşitli düzeylerde idari personel, yöneticiler vardır.

ABD'de listeden görüleceği gibi en yüksek gelir tıbbın temsilcileri 1 üç uğraşan var en yüksek ücretli meslekler. ilk etapta - Tabii ki, tamamen farklı bir zihniyet ve değerler ve bu nedenle güzellik, estetik görünüm ve sağlıklı dişler vardır.

Son derece yakın gelecek için meslek ödenen

İstatistiklere göre, dünyanın on yıl öylesine içinden tıp temsilcilerini yol açacaktır (dahiliye, göz doktoru, diş hekimleri, veterinerler, ABD uzmanlarının vb göre). Pazarlamacılar konumlarını teslim olmayacak ve ayrıca ayakta kalması.

Ama uzak ve ülkeleri için daha var yakın yurtdışında ve memleketi Rusya'da nasıl şeyler önemli olacak? İnovasyon alanında uzmanlar, inceleyen bilim adamları insan beynini, ve BT uzmanları ilk üç en pahalı meslek yol açacaktır. Bunlar yaratıcı kişinin büyük bir bileşenini yanı sıra kısa süreli değişiklikler ve yenilikler çağında tepki hızını içeren çeşitli entelektüel disiplinler temsilcileri olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.