Sanat ve EğlenceFilmler

"Yellowbird!": Karikatür ilişkin yorumlar (2014)

Animasyon tarz iyi Hollywood'un kinoimperiey hakim olduğu. O sabır ve özen isteyen hazırlık uzun aylar gerektirir yaratmak, hayaller ülkesi tam resme değil, aynı zamanda çocuk çizgi sadece üretiminde liderdir, Katılıyorum. Kalan yabancı meslektaşları henüz aynı başarıyı iftihar edemez. Bununla birlikte, ana rakipleri atlayarak Fransız sinemacılar "Yellowbird!" Başlıklı seyirci mahkemenin yeni animasyonlu işe başvuran tehlikeye attı. Onlar, genç izleyiciler ve velilerine fethetmek bulmaya yaptı.

"Göksel" fikri

Nispeten yeni Fransız film şirketi Compagnie Cinématographique kurulduğu günden beri yayınlanan çeşitli türlerin birkaç metrajlı filmler sahiptir. Ama animasyon - ona tamamen yeni bir tür. 2013 yılında, Antuan Barro yazar ve Kori Edvards gelecekteki projenin senaryonun liderlik taslağını gösterdi. deneyim gök yükseklikleri içine tırmanmak mümkün inanılmaz cesur, gösterdiği gibi arsa Küçük bir kuş etrafında inşa edilmiştir, bir fahişe bir tür temsil daima hırpalanmış ama. Bu fikir, izleyiciler çekebilir Nasıl, bu belirsiz kaldı. Ama karikatür, manevi destek arayan sanki son derece sembolik adıydı - "Yellowbird!". Misafir izleyiciler eline henüz yoktu. Sadece zaman ve tanıma (veya tanınmaması) Kamu soruya net bir cevap verebilir: kabul kazanmıştır hangi şirket kaybetti ve hangi. Sonuçta, en kazık Was prestij ait yeni film şirketi içinde pazar, çünkü karikatür yüksek beklentiler. Ve şirket filmde çalışmaya başlamıştır "Yellowbird!". 2014 (kira Çıkış) sıcak olmaya söz verdi - resim ve "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2" etkileyici rakipler kurdela ile savaşmak zorunda "canavarlar ailesi."

Daha parlak görüntüler, daha güvenilir

Sırasında kıl yıl, bir animatör oluşturma prototiplerin ana karakterleri. Birkaç vardı ve her diğerlerinden farklı bir şey vardı. filmi "Yellowbird!" Ayrıca farklı manzara ve doğal gerçeklere bir sürü dahil. Onsuz zor gökyüzünde yükselmek ve yukarıdan aşağıya bakmak zemin vardı kuşlar, ilgili bir karikatür hayal etmek. Sonuç olarak, sanatçılar reçeteli cadde ve meydanlarda dahil gerçekliğin genel resmini, yaklaşmak gerekiyordu. Yönetmenin sonrası Hıristiyan De Vita verildi. "! Yellowbird" almaya korkmayan debutant, Ve bir yardım olarak iyi dekoratörler stüdyo ortağı Haut et Court, caka Productions ve TeamTO çekmek için idi.

arsa merkezinde kulakların arkasında Islak

anlatının kolay anlaşılması için aynı basit hikaye gereklidir. İlk olarak, karikatür "Yellowbird!" arsa hatlarının inceliklerini anlamak olmayacak bir genç kitleye yönelik dizayn edildi. Bu arada, resim kuşaklardan yaş sınırı izlenmesi amaçlanan edildi. Ancak, birçok distribütör ona PG durumunu vermeyi teklif ettiler. Dünya sinemasının, bu bu durumda bir ebeveynin istenen varlığını ifade eder - "! yellowbird" göz atarak.

Böylece, yazarlar ana karakteri adlı ispinoz üzerinde küçük bir kuş haline arsa daraltmıştır. Hep zirveleri fethetmek hayal, ama ürkek ve ezilen kalmıştı. Sıcak Afrika Bölgesinde ve lideri göndermeden önce Darius bela geliyor - bu makaleleri yönetebilmek onu mahrum öfkeli kedi ile bağlanır. O, Siskin şefini seçtiği yol gösterir, birkaç ipucu verir ve önünde küçük bir kuş cesaret toplar. Havaya giderek, ispinoz kendisi için değil, aynı zamanda onun tüm ekip için sadece şimdi sorumludur. paketin içinde bunun gibi olmayabilir olanlar olmasına rağmen ek olarak, o, bir lider olmak için öğrenmek zorunda kalacaktır. Bu anahtar bir fikir Manzaralı Kurdele "Yellowbird!" Oldu. beklenen stüdyo yaratıcıları fikir somutlaştırmak başardı olmadığını göstermek zorunda tahminleri geniş bir kitleye, Yorumlar.

Kurs - gala!

Premiere gösterisi Londra'da Uluslararası Festivali'nde İngiltere'de 11 Ekim 2014 gerçekleşti. ABD karikatürde "Yellowbird!" 5 Aralık'ta çıktı. Fransa başbakanının dizisindeki son sıraya sınırlıydı. kiralama üretim çıktısının ülkede 18 Şubat 2015 planlanıyor. farklı zamanlarda bir karikatür dağıtıcıları serbest bırakmak için karar birçok seyirci için bir sürpriz oldu. İlk bandı göstermek için haklarını elde arasında Bizim ülkedir "Yellowbird!". 2014 6 Kasım - karikatür galası tarihi.

Henüz genel başarısı hakkında sonuçlara varmak için, yayın tarihleri anlamlı fark göz önüne alındığında. Ancak bazı demek Rusya, zaten mümkündür. karikatür Birkaç hafta içinde sinemalarda oldu. Yerli izleyiciler toplam sayısı "Yellowbird!" 335.000 kişiyi aşıldı hayal et. Bu not ve ücrete edilmelidir. Ülkemizde bunlar $ 'dan fazla 1,3 milyon yaptık.

Bu sonuç - iyi bir göstergesi. Hala uluslararası kitleler yanıtlar bekliyor filmi "Yellowbird!", henüz tam olarak değerlendirilmemiştir, başarısının net görüntü yoktu. Ama zaten bakmış olanlar, onların izlenimlerini paylaşmaya istekli.

Izlemek kuşlar maceralar çocuklar ve yetişkinler memnun. Her şeyden önce, karikatür "Yellowbird!" Hoş yazarları cömertçe Siskin ödüllendirilir olduğu niteliklere şaşırttı. Ne üzücü bir çuval, bu ikincisi kalmıştır sezgi güvenerek, kendi gücü inanıyoruz. Boyunca yolu takım kuşlar için be orada bir fırtına, yüze avcılar için başıboş rotadan hatta buluştuğu ile "demir kuş".

Benzerlik - fark!

Benzer kuşların izleyiciler için görsel bir görüntü oluşturmak için değil, katları birbirinden onların fark hakkında unutma. İlk başta doğada oluşuyordu: insan vasıflar ile donatılmış, ana karakterler, zararlı kibirli, korkak, iyi huylu ve yumuşak yaratıklar dönüştürülmüştür. Bunun üzerine ikincil karakterler de farklı görünüyor. Örneğin, kalın mühürler kahkaha neden ve saçma tavşan çok komik. Kısacası, uyum filmde yenmek için, patlayıcı karakterin gerçek karışımı yaratıldı "Yellowbird!". Filmin Yorumları - geçirmez.

yolculuk - sadece iyi ile!

Bir ayırt edici özelliği negatif görüntülerin olmaması idi. Fark ve takdir etmemek mümkün değildir. Öte yandan, genç izleyici "Yellowbird!" bazı muhalefet tüm takım güzellikler bekleniyor. Ve büyük, kötü adamlar iyi ve kötü arasındaki bir mücadele olarak, yazarın niyeti sağlamadı. biz çocuklara eğlenceli, pozitif anlar ve şakalar bir sürü önce yerine, izlerken keyifli bir ruh hali yaratır. Karikatür "Yellowbird!" Sürekli yolculuğa gibi. güvenle sonlandırmak kitle testi dahil olmak üzere Macera,. Ve son kredi sonra tatlı ağızda kalan tat.

Eski masalı hakkında ana

izleyici büyük işler başarmak için seçilen sonraki kaybeden tarihi hakkında konuşan haklı. Tabii ki, "yellowbird!" Gibi filmler, başkalarına bunlar şimdi daha iyi olması arzu tutmak için sürekli gerekir. Özellikle hakiki kolaylıkla eğer genç bir izleyici kuşların örnekle gönderin. Tüm güç arasında ruhu gibi bir bomba isabet acemi Siskin ve o vardı o hiçbir seçim ama için Kabul meydan ve uç bir yumruk. Genç izleyiciler hala oturup olamaz ki - bir lider bize bin kez şablonları, izleme tek nefeste gerçekleşir okudu hareket ederken onun ortaya çıkışını olsun!

müziksiz yerde

Ne tür bir animasyon oluşturma olmadan ses? mütevazi müzikal bileşeni, bu konuda yaşanan eylem ideal bir yer "Yellowbird!". Misafir izleyiciler Rus seslendirme karakterleri şov dünyasının bilinen kişilikleri vermek doğru karar hakkında konuşun.

Onun ustaca reenkarnasyon de, Carl çok iyi ses verdi Vadim Galygin. Pelageya vokal yeteneklerini sadece tam anlamıyla onu böceği canlandırmak hale çarptı. Alexei Vorobyov da görev ile başa - Bazı anlarda popüler bir şarkıcı ve aktör olduğunu öğrenmek için son derece zordur.

En iyi - çocuklara!

karikatür genel izlenim hakkında konuşan kötü bir şey diyemeyiz. akla gelen tek şey son derece olumlu. Hiçbir bayağılığı iyi mizah, perde, bir öğretici yönü ve iyi bir ruh düşüncesinin orijinal enkarnasyon vardır - "! Yellowbird" Tüm bu kasetle bağlanır. karikatür incelemeleri bu parlak ve iyi ürünü göstermektedir. kuvvet, o rakiplere ve ana öncüleri aşağı değildir. Özellikle, ana karakterler de kuşlar "Rio", çok benzer uzun ve komik bir maceraya atılır. Gerçekten sıcak karikatür "Yellowbird!" Bir akşam eğlence için mükemmel bir bahane haline aile konfor oluşturulmasını teşvik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.