SağlıkPlastik cerrahi

Yekaterinburg, plastik cerrahi kliniği - sadece güzel ol

Her kişi dışarıdan çekici, başarılı, kendine güvenen olmak istemektedir. Hem erkekler hem de kadınlar isterler. Bu çok doğal. Bu nedenle, insanın görünümünü yeniden yapılandırmaya ve onu daha çekici hale getirmeye yönelik ilk girişimler, çağımızdan önce bile yapılmıştır.

Ekaterinburg: plastik cerrahi kliniği

O zamandan beri, estetik cerrahi benzeri görülmemiş boyutlara ulaştı. Kozmetik endüstrisinde yeni teknolojilerin ortaya çıkışı sayesinde, plastik tıbbı gerçek mucizeleri yaratmaktadır. Rusya Federasyonu'nda bu ameliyat alanı da, özellikle Ekaterinburg gibi bir kültür merkezinde, evrim geçirdi ve Avrupa düzeyine ulaştı. İdari ve bölgesel merkezin plastik cerrahisi kliniği, en son teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmıştır. Estetik alanında gerçek profesyonelleri istihdam etmektedir. Şaheseri yaratan yaratıcılar abartmadan çağrılabilirler. Sonuçta, umutsuz bir insana umut vermekten ve vücudun belirli bölümlerinin kusurlarını veya gizlenmesini günlük yorucu kamuflaj olmadan yaşamak için bir şans vermektense, dünyada daha güzel bir şey yoktur.

Plastik cerrahi nedir?

Estetik yönelim görünüm kusurlarını veya yüzün düzeltilmesini ortadan kaldırmak için cerrahi müdahale konusunda uzmanlaşmış cerrahi bölümüne plastik cerrahi denir. Plastik cerrahi her zaman bilim ve sanatın sınırında dengelenmiştir. Sonuçta, ilk olmadan, ikinci ve tersi olanaksızdır. Bugün, bu alanda rekonstrüktif ve estetik olmak üzere iki ders bulunmaktadır. Birinci yön vücudun hasar görmüş bölümünün anatomik bütünlüğünü geri yüklemek için yapılan işlemleri, ikincisine ise - daha çekici bir görünüm elde etmek, doğuştan veya edinilmiş kusurlardan kurtulmak, yaşla ilgili değişiklikleri düzeltmek için yapılan işlemleri içerir. Plastik cerrahide hekim, histoloji, fizyoloji, mikrocerrahi, morfoloji vb. Konularda derin bilgi gerektiren sebeplerden biridir.

Plastik cerrahi alanında en popüler erkek ve kadın operasyonları

Nüfusun dişi kısmı arasında en popüler ve talep edilen plastikler şunları içerir: göğüs plasti (mammoplasty), yüz düzeltme, göz, burun ve şekil kontürleri (liposuction), siğil kaldırma. Erkekler burun veya kulak plastiklerine , jinekomastinin çıkarılmasına daha yatkındır.

Bu prosedürler kalıcı olarak üzücü kusurlardan kurtulmanızı sağlar. Sağlık için herhangi bir risk almadan kaliteli bakım almak için, güzel şehir Yekaterinburg'a gelin. Plastik cerrahi kliniği , en büyük tıbbi kurum olup, Sadece tecrübeli doktorlar ve nitelikli uzmanlar çalışıyordu.

Meme İmplantları

Elastik, güzel ve büyük göğüsler - bu birçok kadın için bir konudur. Bu nedenle mammoplasti estetik tıbbın en popüler tiplerinden biridir. Memenin hacmini arttırmak, meme bezlerinin asimetrisini ortadan kaldırmak, memenin ve meme başını düzeltmek, göğüs şeklini düzeltmek veya gebelik sonrası iyileşme, besleme ve zayıflama için kullanılabilir.

Plastik cerrahi alanındaki modern başarılar meme oluşumunu kesinlikle güvence altına almıştır, ancak olumsuz bulguları önlemek için prosedürden önce (ultrason, mamografi vb.) Tam muayene edilmek, bir mammolog danışma almak ve gerekli testleri yapmak gereklidir.

Mememplasti, özel duruma bağlı olarak doktor tarafından reçete edilen iki yöntemle yapılabilir. Birincisi kendi dokularınızı kullanmanızı, ikincisini ise - kasların altındaki yerleşimde, özel implantların bezlerini kullanmaktır. Ameliyat iki saat lokal anestezi altında yapılır. Mamoplastiden sonra izler neredeyse görünmezdir ve sonunda ek düzeltmeye gerek kalmadan tamamen dağılır.

Plastik cerrahi: fiyatlar

Estetik tıbbın maliyeti personelin profesyonelliğine, sağlanan hizmetlerin kapsam ve seviyesine, modern endoskopik ve lazerli ekipmanın bulunabilirliğine, kullanılan yöntemlerin ve kozmetik araçların etkinliğine ve gerçekleştirilen işlemlerin güvenliğine bağlıdır. Bu nedenle, sadece ruhsatlı tıbbi kurumlar seçilmelidir, örneğin, Plastik Estetik Cerrahi Merkezi (Ekaterinburg). Fiyat politikası ile ilgili olarak, örneğin meme büyütme operasyonlarının maliyeti, implantın şekline, yapıldığı malzemeye, jel ile dolum derecesine bağlı olacaktır. Yani fiyat 20 ila 45 bin ruble arasında değişebilir. 1 parça için. Gerekli testler, implantlar, hastanede kalma gibi göğüs büyütme ameliyatının tam maliyeti 100 ila 300 bin ruble arasında değişir.

Hangi şehrin bir klinik seçmek daha iyi olduğunu bilmiyorsanız, geliştirilmiş bir sağlık ağı, tıbbi araştırma enstitüsünün varlığı ile idari merkezlere dikkat etmeniz gerekir. Yekaterinburg bu parametreler için uygundur. Plastik cerrahi kliniği size gelecekte kendinize güven gösterecek ve en talepkâr olan herhangi bir müşterinin dileklerini de tatmin edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.