ÇirkinlikInşaat

Oluklu mukavva bir çatı montajı: Özellikle eylem ve işlemlerin bir dizi

çatı için Profilli herşey bugünlerde çok sık kullanılan malzeme nedeniyle bu oldukça dayanıklı, hafif ve atmosferik etkilere karşı dayanıklıdır. Ama her durumda oluklu çatılar kurulumu doğru ve dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. o zorluğa yol açmaz iken.

İlk olarak, yüksek kaliteli çatı malzemesi satın almanız gerekir. O cips, çizik veya başka kusurları ve hasarları olmamalıdır. Ne kadar sürmesi gerektiğini bilmek için, çatının bir ölçüm yapmak gereklidir çatı levhalar. Doğal olarak, hesaba alt yaprak hafifçe çıkıntı gerektiği gerçeğini almak gereklidir. kaplama miktarının hesaplanması için, çatı kaplama malzemesi tabakasının yararlı genişliği saçaklar yapının uzunluğunu bölmek için gerekli olan ve elde edilen değer yuvarlanır.

Eğer gerçekleştirmeden önce bir çatı kurulumunu oluklu mukavvadan, bir su yalıtımı ve havalandırma donatmak için zorunludur çatı. Su yalıtımı için nem girmesini engellemek için özel bir film sağlanır çatı yapısı. en üst noktası (sırt) üst üste gelen gerekli Stel filmi. Kirişler için klip veya perçinler ile film üzerine monte edilmiştir.

Çatıya iyi havalandırma çatı ve su yalıtımı arasındaki boş alan sağlayacak özel tırnak trimlerini, su yalıtımı için gerekli olan vardı. Ayrıca, havalandırma elemanı temiz hava çatı altında gelir sırtta, oraya yerleşmeye.

Kaplama sadece çok montaj tavan yalan olamaz oluklu çatıları kaplama levhası parametrelerine bağlıdır kalınlığı olan, çıta bir düzenleme sağlar. Buna çok birinci tabaka bağlı olarak korniş kartı için, maksimum kalınlığa sahip olmalıdır unutulmamalıdır. sandıklar için seçilen malzeme korozyona karşı daha az duyarlıdır çivi galvanizli kirişlere sabitlenmelidir.

Oluklu çatı montajı ek destek çubuklarının kullanımını içerir, bunlar sandık birlikte yüklü olması gerekmektedir.

Ayrıca, oluklu mukavva teknolojisinin çatının montajı karmaşık değil. birinci tabaka malzemesi yemler tersi doğru ya da sola. Sandık, hem de canını sıkma sayfaları hareket etmek çok dikkatli olmalıdır. Yığılmış tabakalar böylece tabakadan birinin antikapillyarny oluk sonraki tabaka ile kaplandı. Sadece yerleştirdikten sonra 2 yaprak nihai konsolidasyon yaptı.

Aynı zamanda, oluklu levhaların yükleme talimatları çatılar küçük çıkıntı ile korniş hattı döşenmesi için sağlar.

çatı ve oluklu hasar altında nem nüfuz etmesini önlemek özel kauçuk contalar olması malzeme elde vida veya vida, dübel. Sıkıca vida olmamalıdır sıkın.

son ayarlanan paten içinde. Bu durumda, çubuk ve sırt arasında sızdırmazlık koymak gerekmektedir. mahya çıta üzerinde gerekirse mekanik elemanlar yüklenir.

Yer döşemeleri ile çalışırken, 14 ila 20 derece eğim açısına bağlı gerektiğine dikkat ediniz.

malzeme kesmek gerekir, metali kesmek için makas ile bunu yapmak daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.