Haber ve ToplumGazetecilik

Yalnız düşünceleriyle, ya da nasıl bir günlük tutmak için?

Çocukken çoğumuz tüm içsel düşüncelerini ve isteklerini, düşüncelerini, ilk aşk anılarını ve onunla ilişkili duyguları yazmak için bir günlük tutmuş. Şu anda bloglar ve kullanıcıların günlükler çok çeşitli elektronik varken Ancak, birçok kişi sadece bu tür davranış kağıt üzerinde elle kayıt olduğunu fark yoktur. Ama bu kendi özel cazibesi vardır. Görüntülenen düşüncelerle temas halinde olduğu görülüyor.

el yazısı veya elektronik: en iyisi seçenek: - Görevimiz nasıl ardından bir seçimdi günlük tutmak için söylemek. Çözelti, tabii ki, sizin.

Birçok kişi bu tür kayıtlar onların varlığını ayrılmaz bir parçası haline gelir korumak, onlar hayatta bir kağıda onlara ne olduğunu yakalamak için devam ediyor. Bunun nedenlerinden biri olmaya yerini almıştır durumu analiz yeteneğidir. Aslında, yazma okuduktan sonra, dışarıdan şeyi bakmak ve soruna en uygun çözümü seçebilirsiniz.

herkes herkes, hatta kâğıt sır çünkü bir günlük tutarak, insan sebat ve samimiyet gerektirir. Önemli olan ve ne - - minör ve dikkatinizi gerektirmediğini unutmayın, durumu anlatan, bunun öğrenmek mümkün olacak. çok önemli olduğundan açıkça ve tam olarak tüm sunmak. Not neredeyse tüm insanlar değil yani, sadece kağıt üzerinde düşüncelerini ifade etmek daha kolay olduğunu iddia ediyorum.

Bir günlük tutmak nasıl seçmeden önce (klavyede bir dizüstü veya yazarak her şeyi yazmak için), bunu tüm gerekli olup olmadığı konusunda ciddi olarak düşünmelidir. Net bir motivasyon. Ardından eylem anlamlı ve bilgilendirici olacaktır.

Tipik olarak, sağ notebook (hala yazarsanız) seçerek, yabancı girişleri ve notların asgari miktarda içerir birini seçmek en iyisidir. Bu dikkatini dağıtmak ve konsantrasyon ile müdahale edecektir. sizin için bir sorun değilse, o zaman beğenme ne seçin.

Hiçbir net formu nasıl bir günlük tutmak. Sen ifadeleri, resimler, başlıklar, notlar kullanabilirsiniz - Önemli olan düşüncelerini ifade etmek için en yardımcı olmaktır. Bazen insanlar her gün bir günlük tutmak için başarısız olduğunda endişelenmeye başlarlar. Bu bir sorun değildir. Eğer duygular, duygular tetikleyen olayları tanımlamak ve bu her zaman düzenli olarak gerçekleşmez. Ve mantıklı değil günün hava ve zaman hakkında yazmak.

Bu maksimum kişiliğinizi vurguladı, çok renkli hamur, canlı resimler, gazete illüstrasyon yardımcı olabilir, böylece bir blog daha parlak ve renkli hale getirmek için nasıl Aslında, içinde. Böylece, hayatının küçük bir ansiklopedi olurdu. Birçok düzgün günlüğün sayfalarında çalışma alanını düzenlemek amacıyla, üç bölüme egzersiz kitabı bölmek için tavsiye edilir. Beklenen çözümler veya mükemmel düzeltmek - yaptığı değerlendirmede, üçüncüsü - İlki olayın ikinci açıklamasını içermelidir. Bu seçenek matematiksel bir kişi için uygundur , aklın sırayla toplanır ve ilkeli. önemlisi Ancak Girişler - duygu ile karşılaştı. onların değerini kaybeder çünkü şehvetli doğa, onun "raflarda" genişleterek durumu anlatan, olayların özetle kendi girdilerini açabilirsiniz.

Ama günlük tutmak nasıl meselesi, bir ölçekte hepsi aynı gerçekçi tahmini, eylemlerini koymak için denemek gerekir. Biz her zaman gerçekten Durumu olduğu göremez. Ve değerlendirme Karıştırırsan izin vermez ve olayın bir parçası bakmak yardımcı olabilir.

Bellek çoğu zaman bizi başarısız olduğunu, internet her zaman mevcut değildir ya da sadece kapalıysa, ama sürekli bizimle değerli kitabı, en çok ihtiyaç duyulan özellikle hatırlayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.