SağlıkMüstahzarlar

Vücudun vücuda getirdiği kişilerin potasyum orotasyonuna yardımcı olur mu? Talimat: 'Hayır' yazıyor!

Orotik asit, spor ve tıbbın yaygınlaştığı steroidal olmayan bir anaboliktir. Rusya'da "Potasyum orotatı" olarak daha iyi bilinen madde, sporda nükleik asitlerin üretimini arttırma, doku onarımı ve metabolizmasını aktive etme ve yenilemeyi hızlandırma becerisine değer veriliyor. Yüksek ve uzun süreli fiziksel aktivitelere katlanmaya yardımcı olur. Aynı ilaç ve doktorlar için teşekkür ederiz.

Talimat, bunu açıklayan "Potasyum orotat" preparatının, uzun süre hipoksi sonrası özellikle gerekli olan karaciğer tarafından üretilen albümin miktarını çarpabildiğini ortaya koyuyor. İlaç, glikozitlerin daha eksiksiz bir şekilde emilmesini sağlar, magnezyumun ATP üzerinde daha aktif davranmasına yardımcı olur. Bileşim iştahı tetikler ve bazı diüretik özelliklere sahiptir.

Yukarıdaki "Potasyum orotat" ilacının özelliklerine dayanarak, talimat eyleminin aralığını tanımlar.

İlaç kalp krizi, angina pektoris, iskemik hastalıkların tedavisinde önerilir. Atriyal fibrilasyon durumunu veya magnezyum bağımlı anjiyospazmı, başka kaynaklı spazmları ortadan kaldırmak için vazgeçilmez bir araçtır. "Potasyum orotat" preparatının yardımıyla, talimat buna işaret ediyor, ateroskleroz, hepatit ve hepatoz, safra kesesi hastalıkları ve boşaltma yollarını iyileştiriyor. İlaç, kas distrofisi, miyokard distrofi, çeşitli anemi türleri için vazgeçilmezdir. Bir kişi yüksek fiziksel yüklere maruz kalıyorsa onu kullanmanız önerilir.

Potasyum orotat "adlı ilaç, görünüşte zararsız görünmesine rağmen potansiyel hastalara dikkat çekiyor, kontrendikasyonları ve yan etkileri olabilir.

Nefroüloyazı, böbrek veya karaciğer yetmezliği, karaciğer sirozu çeken kişilere başvurmak yasaktır. Hamile ilaç yasaklanmış değildir, ancak aşırı durumlarda aşırı doktora gözetim altına alınması önerilir.

"Potasyum orotat" uyuşturucu kışkırtabilir mi? Testler, düşük proteinli bir diyet yapan atletlerin hepatit geçirdiğini gösteriyor. Diğer durumlarda dışkı ihlali, kızarıklık, dispepsi, diyare, bazı alerjik bulgular var.

Ek olarak, ilacı inceleyen doktorların incelemeleri, çocukların en iyi etkisinin olduğunu kanıtlamaktadır. Sporcular için bu etkisiz bir ilaçtır. Vücudun yaygın biçimde görüşüne rağmen kullanılmasının kesinlikle anlamsız olduğunu: potasyum orotattan alınan vücut rahatlığı bağlı değildir.

Bununla birlikte, tıbbı doğru alırsa, diyet ve doktor ataması sonrasında, gerekirse tabii ki çok uzun sürebilir.

Genellikle doktor, ilacın süresini ve dozunu önermektedir. Bununla birlikte, talimatlarda belirtilen, ilacın ortalama dozları vardır. Orada belirtilen yetişkinler, bir ay boyunca yarım gramdan günde bir buçuk grama kadar alabilir. Çocuklar sıklıkla kilogram vücut ağırlığı başına 10 mg reçete edilir. Onlar için kurs bir hafta ile sınırlıdır.

Yemekten bir saat önce ya da dört saat sonra ihtiyacınız olan ilacınızı alın. Vitaminler, steroid anabolik maddeler, mineraller ile kombinasyon halinde özellikle yararlı bir etki sağlar. Bu nedenle, çoğu zaman ilaç, terapötik veya vitamin takviyelerinin bütün kompleksinin bileşenleri arasında reçete edilir.

İlaç "Potasyum orotat" ın seyrini belirten doktor, bu ilacın kontraseptiflerin etkisini azalttığını ve diüretiklerin ve insülininin potasyum verimliliğini azalttığını açıklamalıdır.

Eczanede hap almadan önce bir uzmana danışın. Unutmayın: ilacın sizin için iyi veya kötü olup olmadığını yalnızca bir doktor belirleyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.