TeknolojininElektronik

VGA-SCART adaptörü. SCART- VGA adaptörü: özellikler, yorumlar, fiyat

ses ve video sinyallerinin iletimi için kullanılır adaptör, - VGA-SCART. modelinin ana parametre saat frekansı sınırlayıcı olarak kabul edilir. Cihaz bir drenaj iletkeni, dış yalıtım ve korumalı örgüden oluşur.

oyuncu, müzik seti ve televizyon ve monitör bağlamak için bir kablo VGA-SCART kullanın. Maksimum bant genişliği cihazlar kapasite saniyede 5,5 Mbit civarında. daha fazla bilgi edinmek için, bazı modellerin parametrelerini dikkate almak gerekir.

Özellikler Atcom

Bağlayın VGA-SCART (adaptör) bir monitör veya TV olabilir. modifikasyonun bir ayırt edici özelliği, saniyede 5.6 megabit bant genişliği yüksek bir değer olduğu düşünülmektedir. Sadece modelde ses hızı 190 kHz eşittir. Bu durumda, otomatik senkronizasyon hızla gerçekleşir. Eğer müşteri yorumları düşünüyorsanız, modeller nadiren video oynatma sorunları ile ortaya gelmiş.

eşik frekans eşzamanlama 90 MHz bölgede yer alır. modelin dış yalıtım doğru oluşturulur. SCART- VGA kablosu türü sekiz monte. sunulan modifikasyonunda amplifikatör sağlanmaz. 1.300 ruble fiyata kullanıcı kapasitesine sahip bu modeli satın alın. elleri ile bir SCART-VGA zor adaptör olduğundan emin olun.

AUDIOQUEST modelleri

Bu VGA-SCART adaptör monitörleri ve TV'ler bağlamak için kullanılabilir. Overbraid o kaliteye sahip. Modelin amplifikatörler kullanılan dikkat etmek de önemlidir. Böylece, aralıklı güç problemler nadirdir. Adaptörün maksimum çözünürlük 1080 p eşittir. 130 MHz yakınındaki ses frekans aralığını ayırın. Tüm büyük sıkıştırma formatları modelini destekledi.

Ters kanal teknolojisini bahsetmek de önemlidir. "Side" nin sistemi de model sağlar. Her şeyden önce diferansiyel sinyal ile birçok sorunu çözmek için yardımcı olur. Eğer alıcıların değerlendirmeleri inanıyorsanız, Undersampling problemler nadirdir. 3D desteği bu adaptör sağlanır. Bir kez sistem değil daha beş ses akışlarını kontrol altında tutabilir. Parametre kapasite limiti, saniyede yaklaşık 6 megabit.

Bandridge incelemeleri

Birçok sahipleri bu adaptör hakkında iyi konuştu. Yalıtım o oldukça iyi bir niteliksel olarak yaptı. Zamanlama sorunları gelişebilmektedir. Bu durumda, üretilen iş yüksektir. Yedek adaptörü bütün senkronizasyon frekansı 230 MHz'dir. Farklı genişleme video sinyalleri ile çalışmaya yatkın mı. sıkıştırma formatları ile nadiren de bir sorundur. stereo için bir model de uyuyor. Amplifikatör ferrit çekirdek , model sağlanmaz. Protokoller "Bağlantı" mutlaka bütün serisini desteklemez.

biz ses frekansı hakkında konuşmak, o zaman 200 kHz yer almaktadır. Farklı anahtar modeli için uygundur. Ses senkronizasyonu, genellikle kesintisiz gerçekleşir. Ayrıca, pek çok uzman parametre değişikliklerinin yüksek seviyede not edin. Ancak, hala orada adaptörleri dezavantajları. Her şeyden önce düşük örnekleme bahsetmek önemlidir. Çok iş parçacıklı veriler genellikle bir gecikme ile iletilir. Ayrıca, video dosyaları uzantısı 1080 p sorunlar var. Belirtilen bağdaştırıcı VGA-SCART fiyatı yaklaşık 1.300 ruble olduğunu.

parametreler Belkin

Sunan VGA-SCART adaptörü derin rengini desteklemek için yapılır. En yaygın modeli ev sinema haline geliyor. Bu durumda, kablo uzunluğu 2.3 metre eşittir. Bir monitör cihazı da uygundur. Maksimum bant genişliği adaptör saniyede 4.3 Mbit eşittir. Hemen Senkronizasyon başlangıcı frekansı 210 MHz yer almaktadır. Eğer alıcı inanıyorsanız, ses sinyallerinin iletiminde başarısızlıklar nadirdir.

Gerekirse, adaptör, video gönderici olarak kullanılabilir. Modelin "Yan" özelliği sağlanır. yayın içeriği için uygun bir adaptör. Ses modifikasyon frekansı 180 kHz olan. Hız diferansiyel dosya aktarım verilerinin nihai çözünürlüğüne bağlıdır. ÖSS modeli eserlerin standartlarına.

Önemli bir şekilde, bununla birlikte dezavantajları ve adaptörleri dizi söz konusu. İlk düşük örnekleme oranıdır. çift akışlı nakil sorunları ile sık sık ortaya çıkar. Sistemin otomatik senkronizasyon kullanılamaz. adaptör SCART- VGA bu tip yaklaşık 1800 ruble bugüne mı.

Özellikler Cablexpert

Dedi adaptör dinamik video senkronizasyonu sistemi yapılır. 130 kHz Parametre maksimum ses frekans. modellerinde kanallar "Bağlantı" ilgili sorun meydana gelmezler. Saniyede 4,5 megabit eşit Oranı kapasitesi. Protokoller yapılandırma CEC sağlanan destekler. hızlı diferansiyel sinyal iletim bağlı cihazın tipine bağlıdır.

Eğer alıcı inanıyorsanız, kesme senkronizasyon nadirdir. Çok kanallı ses ile de sorunlar korkunç değil. Genel olarak, adaptör geleneksel televizyonlar ve güçlü stereo sistemler için uygundur. 2100 ruble gelen fiyata kullanıcı kapasitesine sahip sunulan modeli satın alın.

modeller Commscope

Bu ucuz ve kolay VGA-SCART adaptörü olduğunu. devre cihazı bir iç çift yalıtım içerir. Eğer müşteri yorumları inanıyorsanız, dış kabuk çok nadir bükülür. SCART VGA kablosu bu durumda altı kanal tipi kullanılır. Doğrudan saniyede 4.6 megabit eşit bir maksimum bant genişliği. 23-bit renk sistemi sorunsuz destekler. Parametre maksimum akustik frekans 150 kHz'dir.

cihazında dinamik senkronizasyon sistemi sağlanmaz. Ancak, "Yan" sisteminin varlığından söz etmek önemlidir. Bu durumda, önemli ölçüde destek 3D artırabilir. aynı zamanda çift video akışı üreme yardımcı olur. Modelin kod çözme hızı yüksektir. Saat frekansı 130 MHz maksimum değerdir. model uygundur geçiş yapmak için. Satın alın, kullanıcı 1400 ruble olarak saklayabilirsiniz.

Bilgisayar Cable Yorumlar

Bu adaptör, bir ses destek sistemi ile yapılır. 3D modeli ile ilgili sorunlar korkunç değil. o da çok dişli dosya ile de baş edebiliyor. Bütün büyük sıkıştırma cihazınız destekleri biçimlendirir. Gerekirse, 1080 p çözünürlükte çalışabilirsiniz. "Yan" sistem cihazının temin edilmemektedir.

Biz özellikleri hakkında konuşmak, o kapasite saniyede 4.3 megabit maksimum değere eşit olduğuna dikkat etmek önemlidir. Bütün büyük protokolleri "Bağlantı" sistemi destekler. Ses konfigürasyon, frekans 120 kHz'dir. stereo için bir model de uyuyor. Ayrıca, çoğunlukla bilgisayar monitörleri bağlamak için kullanılır. Bu adaptör 1200 rublelik bir fiyata satılmaktadır.

Taç parametreleri

VGA-SCART adaptör stereo ve televizyon bağlamak için kullanılır Bahsedilen. Bu modelin bir ayırt edici özelliği, otomatik senkronizasyonu için bir kalite sistemi olduğu kabul edilmektedir. Tekrarlayıcı o çok kanallı bir tip kullanmaktadır. saniyede 3.3 megabit eşit maksimum bant genişliği. cihazda örneklenmiş ile ilgili sorunlar nadirdir. 230 kHz maksimum eşit Ses frekansı. Eğer alıcı inanıyorsanız, 3D adaptör ile sorun korkmuyor.

Uzmanlara göre, seviye farkı nadirdir. Modelin ikili video akışı ile başa çıkmak mümkün olduğuna dikkat etmek de önemlidir. Dış kabuk oldukça doğru bir cihaz oluşturulur. bir adaptör 1400 ovmak için gönderilebilir satın alın.

Özellikler Defender

SCART VGA bağdaştırıcı genellikle bilgisayar monitörleri için kullanılan Bahsedilen. Ses sinyali iletim cihazı da copes yana. Birçok alıcı Büyük dış kabuk için bir model tercih ederim. Biz parametreleri, saniyede 3.4 megabit eşit maksimum bant genişliği bahsedersek. sorunsuz 2K adaptör eserlerin çözünürlüğü ile.

Ses maksimum frekansın 120 MHz olmasıdır. Modelin "Side'ye" sistem maalesef desteklenmemektedir. Renkli röprodüksiyon bazı sorunlar olabilir dikkat etmek de önemlidir. Ancak, sistemin otomatik senkronizasyon düzgün çalışıyor. Çoğu protokolleri "Bağlantı" cihaz destekleri. Satın 1.800 rublelik bir fiyata kullanıcı can, adaptör sundu.

modeller Digitus

Bu SCART- VGA adaptörü kanallı desteği ile satılan ses sinyallerinin. Tekrarlayıcı Bu durumda kullanılan amplifikatör. Doğrudan 3.6 Mbps maksimum bant genişliği. 2K modelinin çözünürlüğü ile sorunsuz baş edebiliyor. Adaptör en protokolleri "Bağlantı" desteklediğini belirtmek de önemlidir.

Ses frekans cihazları maksimum 140 kHz eşittir. "Yan" sistemi vardır. hız diferansiyel veriler çok yüksek değildir. Ancak, çift akışı teknolojisi bahsetmek önemlidir. Her şeyden önce örnekleme hızını artırmak için izin verir. Ayrıca, sistem bazı sıkıştırma formatları ile çalışmaya edebilmektedir. Bu adaptör 2300 ruble fiyata satılmaktadır.

Drobak Yorumlar

Müşterilerden Bu adaptör yorumu ağırlıklı iyi olur. Pek çok insan onun destek sistemi "Yan" ötürü verildi. Ayrıca, cihaz çok iş parçacıklı bir video üreme teknolojisi çalışır. geri vites ile sinyal sorunları gelişebilmektedir. Biz modelin özellikleri hakkında konuşmak, o oran 3.3 Mbps maksimum bant genişliği eşit olduğuna dikkat etmek önemlidir. Ses frekans cihazı 230 kHz eşittir.

Modelin otomatik senkronizasyon sistemi maalesef mevcut değildir. Birçok sıkıştırma formatları desteklediği. Salıncak seviyeleri nadirdir. diferansiyel veri iletim sorunları olan da pratik olarak ortaya çıkmaktadır. Adaptör veri çözümleme ile iyi baş edebiliyor dikkat etmek de önemlidir. 2400 ruble gelen fiyata kullanıcı kapasitesine sahip Belirtilen modeli satın alın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.