SağlıkAlternatif tıp

Ve sıcak portakal ne masaj biliyor musunuz?

Herkes turunçgiller onların kabuğu uçucu yağ dışında olan vitaminlerin çok içerdiğini, sizin için iyi olduğunu bilir. Ülkemizde aktif gıda kullanılmaktadır.

Birkaç yıl önce Spa'da sıcak portakal egzotik masaj çıktı. Anlaşıldığı üzere, bu meyveler yemek için sadece uygundur.

Biraz tarih

masaj kadın Yunan milyarder Aristotle Socrates Onassis (1906-1975) için aracı seduction hizmet bir efsane vardır. Muhtemelen, birçok Bu eylemin beri sıcak portakal erotik masaj çağrıda bulundular.

erotik masaj

Bu tür bir masaj mı? Bu soruya net bir cevap vermek zor. Her kimin kim olduğunu bağlıdır ve hangi tutum ve kabul etmek için yok nasıl.

Çoğu için, erotik masaj sevenler herhangi biri olabilir için bir sır olduğunu. Bir masaj sıcak portakal dokunmatik egzotik romantizm yapar. Meyve aroması, odayı doldurur arzunun ek bir ajandır hava, cilt, nüfuz.

fayda

kabuklarından içerdiği uçucu yağ, kozmetik amaçlar için yararlıdır. Bu her tür cilt üzerinde olumlu etkileri vardır. Onun sayesinde o daha taze görünüyor, tesviye, yukarı çekti.

Portakal esansiyel yağ akne yardımcı olur. ciltte yara izleri yumuşatır. Etkili "portakal kabuğu" savaşır. Dedikleri gibi, ateşe ateşle karşılık.

Portakal renkli yağ dişleri, periodontit ve stomatit tedavisinde beyazlatmak için kullanılabilir.

Bu, dermatitin tedavisinde yardımcı egzema, sedef hastalığı gibi koşulları kolaylaştıracaktır. Bu boğaz, burun ve boğaz iltihabı için bir antiviral ilaç olarak çalışacaktır.

Bu kremler, tonikler, losyonlar eklenir. Ile turuncu yağ teneffüs, sürtme, masaj yapabilirsiniz.

Bu yüzden bizim soruya koştu.

hazırlık aşaması

Sıcak portakal ile masaj nedir? Nasıl bu mucizeyi yapmalı? Evde yapmak mümkün mü?

İlk olarak sıcak portakal bahsediyoruz çünkü, onların ısıtma ile sorunu çözmek için gereklidir. Bu iki şekilde yapılabilir: Bir mikrodalga fırında veya sıcak suda. masaj için bir meyve ısıtma veya presleme sonrasında patlama durumunda, üç veya dört portakal hazırlamak daha iyidir.

İkincisi, biz Kneaded kişiyi bırakmaya yüzey portakal suyu, bal, konyak dökülür edilebileceğini göz önüne almalıyız. Ama ilişkili bileşenleri üzerinde daha sonra bahsedeceğiz.

Her şey elinizin olduğunu sonraki masaj yere sıcak su ve meyve kase koymak için uygundur ve onların dönüşünü bekliyorlar, soğuk olur.

Masaj - İlk aşama

Daha iyi sıcak portakal ile Masaj herhangi bir güçlü koku olmadan, önceden nemlendirilmiş cilt masaj yağı yapmak. Uygun buğday tohumu yağı, badem yağı, zeytin yağı, kayısı. Aromatik sadece portakal yağı birkaç damla ekleyebilirsiniz.

Masaj iki meyve ve biriyle hem yapılabilir. Örneğin, sadece iki bacağı işleyebilir ve ilk sonra bir başka olabilir.

Sıcak portakal ile masaj yapmak için, teknoloji ağırlıklı bu tür basıp yayıyoruz olarak kullanılır. Bu meyve hafifçe yüzeyine bastırarak, ellerinizle onları haddeleme, cilt üzerinde hareket ettirildiğinde vardır. Her cilt alanı yuvarlandı. O kadar bacaklarını kaldırarak, vb ayak, bir masaj ile başlar gider, kollarına girer.

Sen kütle devam edebilir ve kol ve bacakların ön yüzünde, sadece arka yüzeyine sınırlandırılabilir.

ikinci ayak

Turuncu yarıda kesti. iki yarısı bir bardak toplanacak şekilde hafifçe suyu sıkmak zorunda. boş alan brendi eklenir. suyu için gerekli Birkaç saniye turuncu ve konyak etkileşim ve karıştırın başladı. Fazlalık konyak bir bardağa birleşir. içlerinde brendi ziyade bir portakal daha eğlence yarıları için, yakabilir. her durumda amaç, bir - aşırı alkol içeren sıvının çıkması için. Bu arada, masaj bu aşamada "Sarhoş turuncu" denir.

Şimdi geri portakal Masaj suyu karışımı, yüzey ve konyak tüm vücudu kaplayan, bitmiş yarıya indirir. suyu cilde emilir o kadar böyle hoş bir prosedür almış kadar şanslı olanlar, sen uzan.

Ne eklemek için uygun prosedürler

masaj kuyunun önce banyosu, kızılötesi sauna, sedir varil içinde vücudu ısıtmak için. Sıcak prosedür, dinlenmek cildi temizlemek için yardımcı olacaktır.

Birinci ve ikinci arasındaki bir ara adım olarak, rendelenmiş veya ince doğranmış portakal kabuğu ve bal kullanarak soyma gibi bir şey yapabilirsiniz. rendelenmiş portakal kabuğu küçük bir bölümünü alarak, sonra, deri üzerinde eşit bir şekilde dağıtmak bal ekleyin ve dairesel masaj hareketleri yavaşça ovmak, vücuda dağıtmak gerekir. kabuğu Yeni bölümü bal parça - yine dağıtın.

Fazlalık bal ve nemli yumuşak bir bezle temizlenmesi tavsiye edilir kabuğu.

masaj sonra,

Sıcak portakal üzerinde birlikte masaj yapın, ama suyu ve konyak vardı. Şimdi sırası onlarda. Bu içecek de masaj sonra zevk uzatmak için romantizm ekleyebilir.

hipotez, meyve suyu içecekler müşteri tarafından, ancak bir masaj yaparsanız sizin bir sevilen, sonra ikiye bölün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.