Sanat ve EğlenceTV

Valdis Pelsh: biyografi, aile ve kişisel yaşam

Rusya'da, biyografi yeterince ilginç kim Valdis Pelsh, bilmiyor birini bulmak zordur. Birçok televizyon projelerinde, parti "Sivil Kuvvetleri" nin üyesinin Rus TV sunucusu, katılımcıyı ve yazar iyi bilinir. O ORT birçok eğlenceli programların bir yönetmen ve müzikal grup üyesi olduğunu "kaza." O filmde rol aldı. Birçok televizyon ödülün sahibi. Guinness Rekorlar Kitabı'nda işaretlenir Pelsh programı "Ayarlama O Adı". Şimdi ise Birinci Kanal liderlerinden biridir.

aile

Ne Milliyet Valdis Pelsh? Ailesi karışıktır. Pasaport, o Lett göre. (Anında Riga beşinci Haziran 1967 Pelsh doğumlu Letonyalı SSC). Babası Eugeniys Pelsh gazeteci, radyo sunucusu ve ekonomist olarak çalıştı. O 2015 yılında öldü. Anne Valdis Ella milliyet tarafından Pelsh Rusça. Mesleği o bir mühendis.

O TV operatörü için çalışan bir ağabeyi (konsolide) Alexander vardır. Moskova'da yaşıyor. Periyodik olarak, onlar şov dünyasında Valdis kesişme ile çalışır. Pelsh on üç yaşında iken, Amerika Birleşik Devletleri'nde daimi ikamet için bir yetişkin bıraktı kız kardeşi Sabina, doğdu. O şimdi San Jose yaşıyor.

Letonyalı ve Rus - aile iki dilde hep Pelsh söyledi. kimin biyografi Valdis Pelsh, artık Rus, Rus vatandaşlığı rağmen, hala bir Letonyalı kendisini gördüğünü söylüyor. Ailesi uzun zaman önce boşandı. Baba Riga'da yaşamış ve annesi İsrail'e gitti.

formasyon

Valdis Fransızca derinlemesine çalışma ile liseden mezun. O mükemmel bir öğrenciydi. Liseden sonra seksen üçüncü yılında, o Moskova Devlet Üniversitesi Felsefe Fakültesi girdi Moskova, gitti. Lomonosov. O seksen sekizinci oldu. O kolaylıkla sorunsuz sınavlarını geçti. Başlangıçta, yurt içinde yaşaması gerekiyordu.

yaptığı çalışmaları sırasında aktif olarak öğrenci hayatı: KVN içinde, tiyatroda oynayan. Az Pelsh olarak Üniversitesi'ne kabul edildikten sonra bir aydan görüşlerini aktörler vardı Moskova Üniversitesi Gençlik Tiyatrosu'nda gitti. Valdis diploması aldı sonra bile, o doksan beşe, onun öğrencisi topluluğu oynuyordum kalmıştır. İlk yayın KVN Başlıca Ligi performanslarından birini gerçekleşti.

"Kaza" grubu

kimin biyografisi yakından şov dünyasının ile bağlı Valdis Pelsh, hâlâ Alexei Kortnevym ile bir öğrencinin bir araya geldi tiyatroda, içinde oynamaya başladı. Onlar yaratıcıları vardı "kaza." Bu büyük bir başarıydı. Valdis müzikal parçası sorumluydu. şarkılar grubun ilgisini çekti, komik, esprili ve onun fanlar bulmuştur.

Valdis doksan yedi için "kaza" parçasıydı. Sonra o bir "dini gün" aldı ve uzak birkaç personelinden çekti. bazen rağmen bazı performansları katıldı. Ama sadece büyük konserler için.

2003 yılında tekrar gruba geri döndü, ama konuşmadı ve yıldönümü albümün kaydı katıldı. Sahnede, o albümü "Asal" adanmış bir konserde sadece 2006 yılında görülebilir. 2008 yılında, "kaza" bir grup kendi yıldönümünü kutladı.

Bu Valdis (1996, 1997) "Altın Gramophone" nin. Kazanan iki kez oldu dahildir. Yeni albümünün tanıtımı varken ekibinin kompozisyonda Son kez 2010 yılında gördüğü "dünyanın sonunda tünelin."

kariyer

Mezun olduktan sonra Valdis genç bir araştırmacı olarak SSCB Bilimler Akademisi işe girdi. Ama bu faaliyet büyümedi. Yani TV elini denemeye karar verdi. O bir yönetmen haline geldi ve zaman mizahçısından en popüler birlikte programa, "Vay!" Ilk iki yarışını yarattı İgor Ugolnikova.

Ama sonra "" kendi projelerini, "Kabare" Mavi Gece oluşturmaya başlıyor Ve "" Pilot". Onun programı "Debiliada" sadece bir sayısını yayınladı. Bundan sonra kapatıldığı ve Pelsh neredeyse kovuldu. O bir yapımcı olmaya çalıştı. Ama bu alanda başarı elde değil.

"Ad That Akort"

o "Ad That Akort" transferi ortaya çıktığında Valdis Pelsh kaç yaşındaydı? 95 yılda oluşturulan bu program. Yani, o zaman Pelsh yirmi sekiz yıldı. ORT Valdis müzikal programın kurşun yer önerdi. Yani televizyonda yaptığı yıldız yükselişi oldu.

O sadece mükemmel iletim sığacak ancak onun çabaları da teşekkür program seyirci büyük bir kitleye kazandı. 1995 yılında popülerlik için Guinness Rekorlar Kitabı yapımı "Ayarlama That Adı". Aynı zamanda 132 milyon insanın transferi karşılaştı. Pelsh doksan dokuzuncu yıla bu programı açan çalıştı.

1996 yılında "Muzoboz" Pelsh katıldı. 90'ların ve 2000'lerin başında o programa, 'tat Rab', 'evde yalnız' ve diğerleri 'Çiz' nin 'tahmin' ortaya çıktı. 2001 yılında Pelsh Birinci Kanal rehberlik müdürlüğünü teklif etti. Valdis kabul etti. Ama, o diğer adaylar değildi çünkü, kabul ediyor.

farklı kişilik Valdis Pelsh yeterli. Onun biyografisi sürekli gösteri dünyasının alanında yeniliklerle güncellenir. Ocak 2002'de, o Valdis eğlence başkanı oldu. Ve Mart ayında, o gösteriyi kurşun atanmıştır "Rus Ruleti". 2004 yılında Pelsh sorumluluk yükünü kaldırmak ve basit bir usta olmak için gönüllü oldu.

Valdis Pelsh çeşitli filmlerde rol aldı: "Brat-2", "Türk Gambit" "işlek bir yerde Üzerine". Programın "Ne katıldı? Nerede? Ne zaman?". Ben "Bana Sürpriz" televizyon programında jüri oldu ve tekrar tekrar sık sık Alexander Maslyakov davet edilir KVN oynarken çalıştı.

Pelsh karıştığı Programları ve projeler

1999 yılında Valdis programı "Guess & Co" kurşun başladı. Bazen hayranlarının söz ilgilenen: "Valdis Pelsh yerine kaç yaşında o bu gösterisinde ortaya çıktığında?" Diye otuz iki yıl zaman.

Pelsh televizyon projesi "Komik hayvanlar" i kaleme aldı. Dahası, o da yönetmen oldu. "Çiz" 2000'li yılların başından itibaren ortaya çıkmaya başladı. Due Valdis Pelsh o seyirciler arasında oldukça popüler hale gelmiştir.

O da "Altın Gramophone" ve "Rus Radyo" ortaya çıktı. Vadim Galygin ile Pelsh da Comedy Club reklamlarında rol aldı. Onlar "Eldorado" mağazalarında emredildi.

Ödüller ve Ödüller

Doksan beşinci yıl Valdis iyi eğlence için "Ovation" aldı. 96 yıl o "Gümüş zeytin ağacı" (Karadağ'da TV programlarının Festivali) ve en iyi ev sahibi olarak "TEFI" verildi. Doksan yedi, o "Mükemmellik Ödülü" (Gazeteciler Birliği Ödülü) aldı.

Kayıtlar Pelsh Guinness Kitabı nedeniyle "Ad That Akort" projesi de yaratmaktır. doksan beş yılında ve ekibi hangi bir gün bile kesintiye asla bir çekim, 143 program çıktılarının ortaya çıktı.

Guinness Rekorlar Kitabı girmiş ve kızı Pelsh Eyzhena. O Antartika'da bir dalış yapılmış dünyanın en genç dalgıç vardır. O zaman Eizens sadece on dört yaşındaydı.

siyaset

2006 yılında Valdis Pelsh M. Barschevsky başkanlığındaki parti "Ücretsiz Rusya" desteklemek (fotoğraf bu makalede görülebilir). Pelsh göre, o üye değildi. Basitçe alenen destekledi. Onun yönünü sevdim ve diğer Rus partilere aksine çekti. 2007 yılında, partinin "sivil güç" olarak değiştirildi. Pelsh içinde kaldı, ama bir üyesi olarak ve denetim kurulu oldu.

Pelsh hastalığı

Bir Moskova hastanesinde 2007 yılında Temmuz gece Valdis Pelsh getirildi. Onun hastalığı nasılsa söylentiler bir sürü bürünmüş oldu. Ambulans Valdis eşini neden oldu. Ona göre, o son zamanlarda sürekli ağrı şikayet ve kötü ona yardımcı olan analjezikler içti.

Ama doktorlara gitmez. Hastanede bu ağrı karaciğer ve pankreas dejenerasyon nedeniyle olduğu ortaya çıktı. Devlet şiddetli olarak derecelendirilen, ancak, doktorlar göre, operasyon önlenebilirdi. Bazı yıldönümü kutlama sonuçları inanıyordu. Diğer kaynaklara göre, Valdis hastalığı nedeniyle eğlence gösterisi çerçevesinde gerçekleşti amatör boks maçı için kökenli "King of the Ring."

şarkıcı ile mücadele sırasında Narcissus Pelsh Burkulmanız var. Buna ek olarak, hâlâ eklem muzdarip. Doktorlar Valdis hastaneye got bir alevlenme tanısı, bu bağlar iltihabı neden bir enfeksiyon, tetikleyebileceğini kabul etti.

Ama ambulansa götürüldü Pelsh sonra hemen ertesi gün, o başka bir hastaneye nakledildi ve acil operasyon için hazırlık başladı. Medya o assit (karın boşluğunda sıvı birikimi) başladığını bildirdi. pankreas Bu deşarj akımı. Ama bütün işlem yapılır ve Valdis nihayet evde göründü, iyi gitti.

hobiler Pelsh

Çocukluğundan beri, Valdis diğer çocuklardan yeteneklerini farklıdır. Örneğin, tüm diller kolaylıkla kendisine verildi. kimin özel hayatı başarıyla geliştirilen (ve aile dikkatini talep) olan Valdis Pelsh, henüz onun hobileri için zaman bulur. Uzun hava akrobasi meşgul etmektedir. kategorisinde "C" de Parachutist. dalış ana.

Daha az elliden metre derinliğe dalabilir. Bu durumda acil çıkış nedeniyle dekompresyon tehlikesi neredeyse imkansızdır çünkü o, tehlikelidir. Uzun hedeflere iyi sürgünler olmuştur. Toplayın askeri kask ve (geceleri şehrin) siyah kartları. O müzik sever.

Valdis Pelsh: biyografi, bir yıldızın özel hayatı

Valdis iki kez evlendi. ilk eşi Olga ile, son bir yıl içinde, üniversitede bir araya geldi. Babası daha sonra İçişleri Bakanlığı bakan yardımcısı oldu. gençlerin evlendim ve on yedi yıldır evliler. özel ilk eşi Valdis Pelsh avukat. Onlar Eizens seçildi bir kızı vardı. 2005 yılında boşanmış ve Olga Pelsh

Boşandıktan sonra Valdis long bekar. Bir yıl sonra, o ikinci kez evlendi. Onun seçimi Svetlana Akimova oldu. Valdis Olga ile yaşarken onlar geri, başlamış onu karşılamak için söylenmesi gerekir. Eşi onun bağlantı hakkında biliyordu ama evliliğimi kurtarmaya çalışıyorum. onlar o Olga ile evliyken bir anda Svetlana ile görüşmek başladı Çocuklar Valdis Pelsh hepsi evlilik içinde doğmuş değil. Kızları İlva 2002 doğumlu Ve oğulları zaten yasal olarak evli doğmuştur. 2009 yılında - Ivar - Einar ve 2014 yılında.

Bu nedenle, birçok çocuk babası Valdis Pelsh olduğu ortaya çıktı. Onun kişisel yaşam tamamen başarılı oldu. Onun ikinci evliliğinde mutlu. Svetlana zengin insanlar için ajans işçileri seçimini yönetir. Ayrıca, Office tarafından pop yıldızlarının için kıyafet tasarlama yapan bir kurumdur.

Valdis Pelsh kendisi

Valdis başkaları ile ilişkilerde kendisini toleranslı düşünmektedir. O çok dakik, gecikme kabul etmiyoruz fark ettim. Onun karakteri kısa huylu hem değerlendirir. Ama daha rahat herşeyi yaklaşmaya çalışırken, dengeli ol. Adını ağır "mirası" yazıyor. Bu nedenle, tüm çocukların artık Letonyalı isim. Çünkü Rus ismi onunla birlikte (bir göbek adı gibi) çok güzel görünmüyor.

melodi programa, söz konusu tahmin etmek olsun ya da olmasın sorusu üzerine, o "evet" dedi. Ama sadece kırk yılda bir. Katılımcıların - kurşun sahasında Kirkorov ve Pelsh rastorguev ve Meladze ile oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.