ModaHediyeler

Çocuklar için yeni yıl için en iyi hediye - orijinal fikirler

Büyük Yılbaşı tatilleri arifesinde ebeveynlerin tüm aile üyeleri için bugünlerde en keyifli hale getirmek için nasıl Çok endişe. Noel ağacı altında hediyeler çocuklarını bulmak gerektiği sorusuna, ve ne evlere şenlik hazırlıkları için verilen özel bir zaman. Bu yazıda, konu bayram başa olmayacaktır. Biz en iyi yolu yeni yıl genç aile üyeleri tebrik ne bahsedeceğiz.

Yılbaşı hediye geleneğinin tarihin itibaren

Nasıl iyi bir hediye sunmak? Rusya'da, çoğu Avrupa ülkesinde olduğu gibi, yılbaşı anne ve baba Noel ağacı altına hediyeler koydu. Sabah çocuklar onları bulmak ve onların evi Noel Babayı geldiğini sevinin. Ebeveynler gayretle kendine Mucizelere kendi naif inançlarını muhafaza.

Daha önce, yeni yıl ile ilgili çocuklara hediyeler şömineminüzerine asılı çorap yığılmış. Çocukların yaptığı çorap dal keşfetmek için korkarak, sabah korkuyla bekliyorlardı. Bu çocuk yaramazlık ve şeker ve oyuncak hak etmediğini anlamına geliyordu. zamanda çocuk Noel hediyeleri nelerdi? şey çoğu çorap koymak edilemez çünkü çoğu durumda, tatlılar oldu.

Tatiller ve gelenekleri sürekli değişiyor. "Yılbaşı hediyesi" nin Gregoryen kavramına Jülyen takviminden değişiklikten önce mevcut değildi. yılın başlangıcı alçakgönüllülükle belirtti. başlıca tatil Noel, bu yüzden yılbaşı üzerinde çocuklara hediyeler vermedi. şanssız Yalnızca Noel'de çocuklar bir dal ile, şekerle çorap var ya.

Ambalaj - çok önemli bir soru

Günümüzde, bir çocuk için yeni yıl için en iyi hediye - bir oyuncak büyük, güzel dekore kutu. mavi veya mavi - Kızlar için, sarma kağıdı ve yay veya kurdele rengi pembe ya da kırmızı, erkekler için olmalıdır.

Noel hediyeleri için ambalajlama - önemli bir soru. kağıt ya da kaset doğru renk bulamadık arifesinde, altın, gümüş, yeşil, ya da diğer kağıt kullanmak caizdir, fakat yay hala çocuğun cinsiyeti ile uyumlu olmalıdır. Bu zorunlu değildir, ancak çocuklar, özellikle yaşlı okul, bu tür şeyleri çok ciddi. Bu nedenle, çocuklarını zarar vermemek için, bu basit kurala uyarak, çocuk Noel hediyeleri çıkartmayı dene.

ayini saygı gereği - kolay, ama zorunlu değildir

Onu elde etmek için ne bir çocuk sormak gerekiyor mu? Hepsi onun yaşı ve ebeveynlerin mali durumuna bağlıdır. Okul öncesi genellikle belirli şeyler gerektirmez. Ya onların arkadaşları ya da bir oyuncak mağazasında gözüme olanlar aynı oyuncaklar istiyorum. Tasarımcılar, kitaplar, Noel ağacına biletler, onlara sık sık anlaşılmaz sanayi eğilimleri oyuncaklar. Bunlar arabalar, bebekler, küçük ve büyük yumuşak oyuncaklar için soruyorsunuz. Eğer bir çocuk vermek ve bu olabiliyorsa o sormuştu ve bazı oyun gelişir. Ama çocuklar yine şıngırdayan saat ve gece yarısı bayram realize gerçeğiyle bunu açıklayan Noel ağacının altında hediye ritüel katlanmasını görmezden çalışmayın. Çocuklar Anaokulunda yeni yıl anlatmak. Tanınmış filme festivali yazılı birçok kitap ve çok popüler filmler ve çizgi film sağlar.

çocuğa ne vermek?

Erkek olursa yeni yıl için en iyi hediye - oyuncak makineleri. Makine çocuğun yaşına bağlı olarak, plastik veya metalden yapılmış - hep yersiz olacaktır şeydir. Silahlar, popüler film favori kahraman gibi, aynı zamanda büyük bir hediyedir. oğlan aynı favori film veya kitaptan çok mutlu bebek erkeksi olacak. Tablo hokey veya futbol - harika bir seçim, ancak, böyle bir hediye dolayısıyla büyük bir ağaç olmalı, hantal olurdu. Çocuk Demiryolu - Kid ve Carlson bir kitap aşina her çocuğun hayali. Yılbaşı çocuk için hediyeler, onun babasını bilmek en iyisidir. O rüyayı hatırlar ve hakkında en mutlu şeydir.

Ne bir kızı vermek?

Yeni Yıl - ebeveynler çocukluk hayallerini gerçekleştirmek için izin veren bir tatil, zaman farkında değildi. anneniz saç modelleri yapabileceğiniz bebek, hayal, o zaman Yılbaşı kızlarınödememesi vermek ne soruyla acı çok uzun gerek yoktur. Uzun saçlı güzel bebek - onun küçük kızı seveceksiniz. kızıyla birlikte uzun tatil hafta sonu boyunca anne için. benzerleri, de tarıyoruz yatağa koyarak ve, bu şey, soslu D. oynayacak hem de bir ömür boyu harika bir hatıra olacak.

Büyük peluş oyuncaklar

Eğer bilmiyorsanız yeni yıl için çocuk vermek ne, o zaman büyük bir yumuşak oyuncak sahiptir. Çocuklar her zaman çok mutlu. depolar eğlenceli kürk hayvanlarının çeşitli büyük bir çeşitlilik satmak. Çocuklarınız var arkadaşlar ziyarete gidiyoruz, bir oyuncak satın. Herkes - Bu bir kedi, bir köpek, bir maymun ya da bir inek olabilir. Bazen bir mekanizma ile sağlanır ve daha sonra oyuncak demek komik ifadeler veya şarkılar. Bilmiyorsanız veya çocuğu unutmuş bile, o, yumuşak oyuncak ne kadar eski - Önümüzdeki yıl bir sembolü - her zaman kabul edilecektir. komik bir küçük köpek ya da bir ayı verilmesi, çocuğa ya da kız ya rencide yoktur. Bu oyuncak sarma ihtiyacı yoktur. Yılbaşı hediyeleri genellikle önümüzdeki yıl tekabül zveryushku seçim için. Yılın sembolü - Kötü formu sadece hayvan vermek olarak kabul edilir. Diğer tüm seçenekler kabul edilebilir.

Masa oyunları

Bu görüş pratik açıdan yararlıdır biridir - Bazı ebeveynler Yeni Yıl için en iyi hediye inanıyoruz. Bu görüş mantıksız değildir. Ancak, bebek olayına vererek bu tür de etiketleme dikkat edin. kutu üzerinde belirtilen yaş çocuğun yaşı uyuşmuyorsa, çocuğunuzu üzüyor riski vardır. satranç, "Monopoly" ve "Scrabble" gibi oyunlar orta ve ileri yaşlarda öğrencileri için uygundur. Bebek veya sever kartları veya karışık veya kırılmış ve ikinci kez böyle ilginç bir oyun satın alacak değiliz. Çocuğunuz oyun geliştirmek verilmesi, sahip ilk kez onunla oynamak unutmayın. Sen talimatları okumak ve kuralları hatırlamak gerekiyor. Masaüstü oyunları - hep birlikte aile üyelerini oynayabileceği harika bir hediye. Bu çok yaygındır. Bir oyun Alış, birçok kişi aynı anda oynamak nasıl satıcı isteyin. dört ila yazılmışsa - altı kişi ve ailenizdeki sadece üç var, oyun yararlı olmayacak ve çocuk aynı zamanda kendinizi sadece hayal kırıklığına uğrayacaktır.

sanatsal tat gelişimi için Öğeler

çocuklarının sanatsal tat geliştirmek isteyen ebeveynler, övgüyle olmalıdır. İyi boya, modelleme, kalem, fırça ve kağıt için malzemeler pahalıdır ve böyle bir hediye alma sevinci peluş oyuncakların olduğu daima daha azdır. Bu, elbette, küçük bir çocuk anlayış ve takdir naif gerektirecek Ancak haksızlık. En iyi şey - motor becerilerin ve hayal gelişimi için kürk oyuncak, bir bebek ya da bir daktilo, artı bir şey ver.

kurucular

Her çocuk bir tasarımcı olması gerekir. birleştirilebilir modüllerle İstihdam sinir sistemi, azim geliştirir odak öğretir yatıştırır. Farklı yaşlardaki çocuklar için uygun olan bu tür "Lego" olarak epeyce tasarımcılar, vardır. Hepsi karmaşıklığı ve elemanların sayısına göre çeşitlilik göstermektedir. Bunlardan en iyi parçası - Farklı modeller bir arada olacak. Resimde çizilen modeli, Toplama, sökmeye ve çok farklı bir araya mümkündür ve aynı markanın eski tasarımcının parçaları kullanın ve daha da karmaşık bir yapıya sahip gelebilir. Çocuk kendisi görev ile baş etmek mümkün olmasa bile, bunun bir anne ya da baba yapar görmek için büyük bir ilgi ile olduğunu. Bu yüzden tasarım öğreneceksiniz ve sonunda bir yetişkin yardımı olmadan oynamak için büyük bir zevk olacak.

bulmaca

Bulmacalar veya mozaikler - resim toplama da harika bir hediye, ancak bir çocuk, en azından yakın gelecekte, ikinci kez yapmaz. Bu anlamda, tasarımcı daha ilginçtir. mozaik binlerce veya daha fazla elementten oluşan edilirse, küçük bir çocuk onunla başa çıkamaz. Bu nedenle, bir resim seçerek, herhangi bir yaşta içindir belirtmek unutmayın. Başka tehlike ebeveynler için pusuya çocuk mozaik sunuldu yatıyor: çok yaygın babası veya annesi, o kadar bağımlı karmaşık bir resim toplamak ve zaman unutmak başladı ve gerçeği hakkında uzun süredir bebek sıkılmış ve rencide olduğunu. Şaka değil - çünkü kendisi ve unutulmuş hakkındaki hediye!

kitaplar

Kitap - Sovyet zamanlarda, SSCB yeni yıl için iyi hediye ve diğer tatil söyledi. aşağıdaki gibi bu ifadeyi Açıklaması. En okuma ülkede dünyada - Ülkemizde sanki düşünüldü. Şimdi bu efsane çürütüldü ama kitabın olduğuna inanılmaktadır - en iyi hediye sola. Biz o tartışmayacağım, ama böyle bir hediye seçimine büyük bir dikkatle ele alınmalıdır. Ne yazık ki, iyi niyetle aynı yayınevinin tüm ürünlerinin üretimi ile ilgili değildir. kitaplar yazım hataları, düşük kaliteli baskı mürekkepleri genellikle parmaklar izleri, kötü basılmış resimler ve çocuk masallar yüzden bulmak bazen zor olduğunu azalır bırakır bulunabilir. Eğer çok ciddiye öneriler yakalanması halinde Ancak, o zaman çocuğunuz için güzel ve faydalı bir şey yapmak.

küçük olanlar için kitaplar, sesli yazılı metni okumak (örneğin bir sınav gibi) metninde bir soru sormak elektronik cihazlarla donatılmıştır. Bebek, uygun bir tepki ile sağ tuşuna gerektiğini, dinlemek veya hikaye okuyun. Bu büyük ölçüde okuma öğretimi kolaylaştırır.

okumak veya kitap sayfalarını görüntülemek için çocukluktan alışkın çocuk, eğitimli bir kişi büyümek ve iyi bir mesleği elde edebilmek için daha olasıdır. O, "Ben nitelikli bir uzman olduğu için şu ya da bu belgeyi okumak istemiyoruz.", Demeyeceğim Hepimiz okunmamış belgeye yapıştırılmış imzayı neden olabilir ne kadar tatsız sonuçlara biliyoruz.

Noel hediyeler bizim incelemede genç anne ve babalar altüst ve yoksullar için bunları yapılandırmak istemiyoruz. Aksine, çocukları için hediye seçimine düşünceli yaklaşım, genç ebeveynler bile kızları ve oğulları yetişkin yaşam için iyi hazırlanmış büyümek yardımcı bu hayatın büyük zorluklarla karşı karşıya değil. Zayıf sosyal adaptasyon - bireylerden oluşan modern toplumun gerçek bir hastalık, bir çocuğun bütün boş zamanlarını televizyonda çizgi film izlerken ya da bilgisayarda oynamak geçiriyor.

gadget'larını veriyor musunuz?

Bir önceki paragraf Sonuç olarak kendisini gösteriyor ki gadget'lar - değil Noel ağacının altında konulmalıdır hediye. Yine de, plazma ekranlara elektronik oyuncaklar savunmasında bir kelime söylemek istiyorum. yüksek teknoloji çağı caiz değildir yılında değil iletişimin karmaşık araçlarını idare edebilmek için. Çocuklara yeni telefonları, tabletleri ve diğer yüksek teknoloji oyuncak verin. senin oğulları ve kızları kolayca çeşitli arabirimler ve yazılım inceliklerini anlamak öğrenelim. Bu onlar için yararlıdır. Sadece geleneksel ve çocukluk basit zevklerine hakkında unutma. Sonuçta, çok güzel Noel ağacının altında hediye bulmak için! İyi sihirli masal edelim ve hatta yeni yıl hayatlarını süslüyor.

Noel Baba

karakterlerin en önemli tatil ziyarete gelen daha harika ne olabilir?! Böyle bir hediye çok pahalı değil, ama bir ömür boyu hafızada kalır. 1 Ocak kendisi Büyükbaba Frost ve torunu Kar kızlık yeni yılı tebrik evine gelmişler eğer Bebek mutlu olacaktır. hizmet veren ajans seçimi, mümkün olduğunca bilgi onun hakkında toplamak. aktive edilir önemli bayramlarından arifesinde ve dolandırıcılara her türlü - Uzun tür olayların organizasyonunda yer almıştır birini seçin. ve çocukla apartmanda sanatçıların varış anında yetişkinler biri olmuştur emin olun. Eğer her şeyi doğru dışarı planlıyorsanız, iyi şiir öğrenmek için çocukla birlikte ilerlemek emin olun. Onu Noel Baba ona anlatayım.

Eğer herhangi bir nedenle kitap yapamıyorsanız, muhteşem konuk bir kostüm kiralayıp kendinizi giyinmek.

Genç çocukların çoğunluğu bile Noel resmi gibi giyinmiş, kendi bilmediğiniz yetişkinlere gelme noktası anlamıyorum unutulmamalıdır. Bu nedenle, ve çocukla bir konuşma arifesinde Sıradaki etkinlik için hazırlayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.