Spor ve SağlıkBalık tutma

Banliyölerde balıkçılık raporlar. Moskova bölgesinde Kış balıkçılık: raporlar ve balıkçıların önerileri

Rus balıkçı - bu sadece bir spor ya da hobi değil. Bu bir meslek, yaşam tarzı, hatta sanattır. Gerçek bir fener için dişli ve yem, endişeli beklenti seçimi daha tatlı bir an ve ardından kamp ateşi üzerinde pişirilir catch kokusunu ve tadını, keyfini çıkarın. Ama banliyölerinde gibi bir olta ile nehir kıyısında oturmak için fan bu özgürlük, başka bir yerde bulamazsınız. Sadece balıkçılık mümkün ve gerekli olduğunu fark etmek haritasına bakmak. Bugün banliyölerde balıkçılık raporları tartışmak istiyorum. balık türlerinin çeşitli yaşadığı rezervuarlar, nehirler ve göller bir sayısız sayıda vardır.

sizin için seçenekler

Bölgenin en büyük rezervuarlar insan yapımı, ancak doğal nehirler ve göller vardır. Bunların hepsi küçük nehirlerin vasıtasıyla birbirine bağlanır. Burada beyaz çipura, hamamböceği ve kasvetli, levrek yakalamak için bir şanstır. Ancak, Moskova balıkçılık raporlar dinlendirici bir tatil ve garantili lokma için spesifik sualtı sakinleri doludur her biri balıkçılık üsleri, çeşitli ziyaret etmek daha iyi olduğunu söylüyorlar. Sadece balık aktiviteden zevk zorunda paralı balık havuzları anda özel olarak ithal ve büyüme.

Son zamanlarda, İkincisinin lehine bir seçim daha sık gerçekleşir. İklim değişikliği ve çevre koşullarının ısırma etkisi yanı sıra pişiriciler sayısındaki artış üzerine. Ancak, banliyölerde balıkçılık raporlar cesaret vericidir. Eğer Pike ve sazan, sazan ve alabalık yakalamak için tüm şansları var mı. su kütlelerinin açıklaması en uygun yeri seçmenize yardımcı olmalıdır.

doğal su

Bunların en önemlisi nehir vardır. akan su balık birçok türde tatmaya. Örneğin, nehir sherna nehir Mamontov köyünde. Çok güzel olduğu gibi banliyölerde balıkçılık ilişkin raporlar genellikle, nehrin bu bölümünde ilgili söz. Orta ölçekli balık, Evde kullanılan şişe fırçalar ve kefali, havuz balığı, kızılkanat, kadife ve levrek. Burada, balıkçılık sinek, bir eğirme yakalamak çubuk ve zemin mücadele yüzebilirler. yem en uygun solucan veya Caddis larva.

Listemizdeki Sonraki olacak bir nehir mersin balığı, yerleşim Bocşa yakın akar. Bir küçük ve büyük örnekler neredeyse yakalanırlarsa olduğu gibi banliyölerde balıkçılık ilişkin raporlar genellikle su bu bedeni hakkında söz edilmez. yani ortalamanın üzerinde yerleşim alanında sarma nehir yatağı. İşte en iyi sonuç şasi kıyıdan bir iplik balıkçılık verecektir.

Böyle farklı, ama her zaman heyecan verici balıkçılık banliyölerde olabilir. Raporlar balıkçılar Molokcha nehri üzerinde daima yakalanmasına böyle türler güvenebilirsiniz söylüyorlar sazan,: balıkların hamamböceği, turna, levrek, ide ve kasvetli. Açık su o şamandıra çubuk veya besleyici yakalamak için en iyisidir. Bu durumda, küçük kuşları yakalamak. Alt dişli büyük balık saymak sağlayacaktır. Kışın, jig ve zherlitsy kullanın.

doğal göller

banliyöleri ile gölet balıkçılık raporlar nehirde yakalamak için ilginç bir şey olamayacağını söylerler. Eğer sadece iyi günde değil, aynı zamanda üretim için saymak nedenle, gölün sonra baş en iyisidir. Durgun Karas gibi su, schukam ve balık faunasının diğer birçok temsilcileri katıldı. balıkçıları göl Kuznetsovsk tarafından ödüllü. Moskova bölgenin kuzeyinde yer alır. uzak ve her zaman iyi Yol, işte bir kaç gel. göl balığı stokunun zengin stokları olduğunu. İşte mükemmel ve kras levrek, kasvetli ve kadife, pike ve tüyler yakalanmış. Bu şişme botlar ile balık en iyisidir. alt çamurlu olduğu için Alt dişli, kullanmak en iyisidir. sazan için gelen, sen yem bir kilogram ağırlığa kadar kadife yakalar ne sıklıkta şaşıracaksınız.

turba bataklıkları

balıkçılık için en uzak ve rahatsız yerlerde. Onlar Sergiev Posad üzerinde, Moskova'nın kuzey doğusunda yer almaktadır. Yol kötü, kıyıdan balık mutlaka bir tekne gerekmez. muazzam bataklıkları ve derinlik Alan 2 metreden daha azdır. Ana av sazan ve karabalıktır. pike ve levrek vardır. Sen huzurlu balık için olağan eğirme veya yem kullanabilirsiniz. bush tarafından pike planör veya silikon cezbedicileriyle yardımıyla daha kolay çekin.

ödenen göletler

En iyi balıkçılık banliyölerde kullanılabilir yerdir. Balıkçıların Raporları, göletler kartı sizin için en uygun seçeneği sağlayacaktır. Balıkçılık "Mozhajskij" Büyük Parfiankou köyü içerisinde yer almaktadır. Moskova'dan yaklaşık 100 km'lik bir mesafe. Burada ailenizle birlikte dinlenebilir, sen çilek ve mantar ve şarkı kuşlar dolu güzel orman bulacaksınız.

Balıkçılık iki göletler organize edilmektedir. Hem de sazan, havuz balığı, yayın balığı, sazan, turna, sazan, kadife ve levrek vardır, malzemeleri mevcuttur. Her yıl, göletler sonra bir dengeyi korumak için, daha sonra başka bir tür zaryblyayutsya. Yakın balık ve kupa alabalık yetiştirilmektedir başka gölet, açın. Moskova'da balıkçılık son yıllarda yapılan çalışmalarda birkaç kilogram örneğini yakalamak için herkesin sevilen hayalini gerçekleştirmek ve sonra tüm arkadaşlarına bu konuda konuşmak mümkündür buraya söylüyorlar.

Sualtı sakinleri oldukça aktif davranması, ilave suni gübre gereklidir. dibe getirin ve dişli yüzer.

Kış maceraları

Soğuk sezonunda balık isterseniz, Lake Forest için bekliyoruz. Buz kalınlığı 14 cm sıcaklığa bağlı olarak. Bu birlikte alır kış balıkçılık çubuklar, krank ve kaşık. balık açısından zengin bir yer, orada izmarit ve kızılkanat, turna ve levrek bir yeri vardır. Eğer huzurlu sakinleri güvenmek durumunda, bir güve yem olarak kullanırlar. Predator sabah saat 10'dan sonra almaya başlar. Kopya bir buçuk kilogram daha az, çok ilginç. banliyölerde (kış) balıkçılık raporlar en yakalandı pike, levrek ve sudak faiz ele almaktadır görünmüyor söylüyorlar.

Lviv göletler

Burada, kışın ana üretim sig olabilir. İyi havalarda varlığında, Ocak ayı ortalarında bir balığa gerektiği gidin. İyi bir gübre yaptığınızdan emin olun, daha sonra balık deliğine toplamak ve yarım bayt gidecek. Gün boyunca 10 kg kadar yakalayabilir. Bireyler Lviv göletler en fazla 500 gr kışın özel bir çekicilik kazanır çok güzel doğa olduğunu, çok büyük değildir.

"Deneme Rus Balıkçılık"

Bu şirket, eğlence balıkçılık ve rekreasyon alanında faaliyet göstermektedir. gölet Moskova'dan 63 km uzaklıkta, Moskova bölgesi, Çehov bölgesinde yer almaktadır. 1 ila 10 metre arasında değişen derinliklerde 8 hektar Havuz alanı, iyi Aralık.

Bu sazan ve sazan, levrek, sazan, turna, sazan, yayın balığı, alabalık ve kadife ev sahipliği yapmaktadır. başarı böyle bir çeşitlilik karşısında belirli becerilere bağlı olacaktır. Ama en ilginç olay banliyölerde buzda balık olduğunu. Raporlar balıkçılar gerçekten eğlenceli örneğini yakalamak istiyorsanız, 20 Eylül geldiğini söylerler. 2000 Günde - catch düzenlemelerin olmadan balıkçılık maliyeti. Kış sezonu 1 Ekim'de açılıyor. Bir kişi herhangi 5 vites olabilir.

Ruzovskaya Rezervuar üzerinde Kurovo Balıkçılık

Öyle bir yapay göl Moskova bölgenin batı kesiminde. rezervuar sermayenin sakinleri için popüler bir tatil yeridir. Gölet iyi avlanmay kasvetli ve sazan, turna ve çipura, hamamböceği ve levrek verir. Balıkçılık kışın burada çok popüler. Amatörler ve profesyoneller çevreleyen sularda her yerde artık levrek balığı aktivitesini, not edin. Açgözlülükle herhangi dişli yakalar, ama özellikle iyi mormyshkas bloodworms ile tekrar dikilmesi.

Buz kurulduktan sonra Büyük numuneler ilk ayda yakaladı. En iyi levrek yer - bu gölet ortası. Ama pike köylerde Scherbinka ve Tokarev arasındaki derin kuyu yerlerde yakalandı. buz ile, iplikçiler bir Predator yakalayın. Roach bütün toprakları üzerindedir. normalde yakalanmış olmadan rağmen mormyshechnye, kankurduyla tekrar dikilmesi ile av araçlarının kullanımı için. Kışın, onlar burada ve burbot gelir. Bunun için en iyi yerler sağ kıyısında yer almaktadır.

Moskova bölgede balıkçılık çok çeşitli ve büyüleyici. Yerel sularda, iyi bir zaman var ve biraz temiz hava almak ve saatler arasında sualtı dünyasının birkaç iyi temsilcilerini yakalamak olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.