GüzellikSaç

Üfle-kuru saçlar. tavsiyeler

İstatistiklere göre, iki ya da üç kadından haftada iki kez saç darbe-kuru yapıyor. sorusu yaptıklarını ne kadar iyi olduğunu. Bu basit yeterince mesele olarak görülmesine, ancak birçok "sualtı" taşlar bir saç kurutma makinesi ve basit bir tarakla saça zarar o kadar kolay vardır.

Ne kuruluma devam etmeden önce bilmeniz gereken?

Öncelikle, saç şekillendirme, yapımı saç kurutma makinesi için, onurlu ve güzel görünüyordu, sen saçını sağlıklı bir görünüm olması gerekir. Bu nedenle, eğitim uygun yıkama ile başlamalıdır.

Bir şampuan seçerken, çok tembel değil onu almak ve balsamı ve hatta daha iyi besleyici saç maskesi için.

Tarağını Şimdi,: o doğal kıllı bir fırça seçmek gerekir, bunlar saçı electrify kafa derisi için en güvenli ve vardır.

Saç şekillendirici başını yıkadım sonra saç kurutma hemen yapılmaz. Bir havluyla saçları yıkamanın ve onları biraz kurumasını beklemek gerekir. saç sadece nemli olduğu zaman Onları suyu tahliye olmaz, sen saç oluşturabilirsiniz, o akciğer bozukluğunun etkisi veren saç çekme mümkün olabilir.

Önce bir saç şekillendirme ürünleri de geçerlidir. Bu bir tarak ya da parmak ile yapılabilir.

Daha sonra kurutma işlemine devam edebilirsiniz. önemli kuralı hatırlayın: Eğer saç şekillendirme istiyorsanız, saç kurutma makinesi yapılmış, gür ve saç modeli oldu - hacim, ipuçları köklerden tellerini kurumaya başlar. Amacınız ise - saç düzleştirmek veya aşırı hacim olmadan paketleme oluşturmak için, köklerine ucundan saç kurutma başınızın üstünde saç kurutma makinesi tutun.

Bir saç kurutma makinesi seçerken, değil kurtarılmaya değer, ısı ve soğuk hava fonksiyonunun çeşitli modu vardır cihazda, üzerinde kalmak daha iyidir. Buna ek olarak, sıcak değil, sıcak hava ile ve saç kuruduktan sonra, bunlar hava yoluyla soğutulması gerekir, mümkün olduğunca uzun süre muhafaza döşeme için saçınızı kurutmak için en iyisidir.

Kısa bir süre için gerçekten şık ve düzgün saç modelleri oluşturmak için kuaförün kullandığı birkaç küçük kurutma saç sırlar vardır.

Muhtemelen ustaları genellikle kademeli olarak renk maksimum miktarda bina, alt telden toplanmaya başlayın fark ettik. kullanışlı bir kliple onların pin up kullanarak, alt tellerini kurutulduğu zaman bukleler geri kalanı karışmaz belirleyin. Evde, sen alt sarmalını kuru iken mükemmel saçınızı Tutabileceğim işaretçilerine kullanabilirsiniz.

"Bombazh" yöntemi hacminin alanını veren saç kökü kullanarak gür saç modelleri oluşturmak için kullanılır. Bu yöntem için, düz tarak döşeme kullanılır.

"Fırçalama" yöntemi. Tipik haliyle, bu saç, dairesel tarak yardımıyla saç tellerini çekerek, saç hacmi vermek sağlar üfleme kurutun. Yuvarlak bir fırça en uygun çapını seçmek için sağ - Bu yöntem saçın kesinlikle herhangi bir uzunlukta, ana şey için uygundur.

Saç üflemeli kuru bir meme ile, "dağıtıcı" ışık dalgaları ve doğal bukleli saç oluşturmak için gereklidir. çok hızlı ve basit bir ambalaj yapmak için izin verir yanında Saç, bir ağızlık aracılığıyla kurutulmuş, zarif ve muhteşem görünüyor.

Herhangi saç modeli oluşturma sırasında seçilen kilidine hava akışını yönettiği ve saç farklı yönlere dağılmaya olmadığından emin olun edilmelidir. Profesyonel salon daha kötü - Eğer sorumluluk döşeme gelip acele bunu yapmaya çalışacağım Değilse, büyük bir sonuç elde edebilirsiniz. her iplikçik dikkat etmek, sen gebe olan bir saç modeli oluşturmak için adım adım olabilir.

Birçok kadın anlamıyorum saçını stilini nasıl kurutma makinesi ve saç hacmi farklı bigudiler ve saç maşası verirdi. Sıcak maşası ve saç kullanımı kesilir tarafından, kuru ve kırık hale gelir ve bu en iyi yol görünümlerini de etkilediğini belirtmek gerekir.

: Artık kendilerini herhangi saç modeli oluşturmak ve soru sormak için başlamaz gerekir stil nasıl saç?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.