SeyahatYol tarifi

Nerede kışın tatile gitmek için? sıcak, renkli ve rahat Nerede?

Hızla paketi ve kayak dağlara düz gitti! Bu soğuk mevsimlerde yapmanız gereken tam olarak ne olduğunu. denizde sıçramasına, güneş ışınlarıyla güneşlenmek ve bir yabancı kokusunu teneffüs ve palmiye ağaçlarının altında egzotik yemekleri yemeye, bilinmeyen renklerini keyfini: Eğer soğuk mevsimlerde ne yapmak istediğinize odaklanmak ile Biz konum. Nerede bir tatil için gitmek kışın? sıcak, güneşli ve neşeli nerede? seçeneklerini değerlendirin.

Sri Lanka, merise

Buraya gelir gelmez insan ayağı henüz buraya adım olmadığını düşünürler. Bu küçük plaj - Sri Lanka Tüm adanın özgün özelliği. Zaten sen bozulmamış doğası ve beyazımsı-altın kumların pitoresk defne iki kilometrelik hayal? Burası kışın dinlenme sıcak. Çarpıcı günbatımı ve gündoğumu, hoş iklimi ve plajları, güvenlik - Sri Lanka adasında tüm. dünyanın en iyi plajlarından biri sularında Yıkanma, Sigiriya Lions Rock ziyaret etmeyi unutmayın.

Goa, Palolem

Kal - Hindistan'ın küçük bir devlet. Eğer sadece güneşlenmek ve yüzmek değil, aynı zamanda eğlenmek için istemiyorsanız, köy veya Vanator Arambol gidin. Ve arzu varsa - komple rahatlama, sonra Palolem gidin - Goa en iyi plajları. Burası tüm sahil palmiye ağaçları ile mayınları, küçük, çok rahat. Bu yerlerin resmini düşünürken zaman kışın bir tatil için nereye sorusu kendiliğinden çözülebilir.

Tayland, Phra Nang

Sarsıcı uçurumlar, beyaz kum ve kristal berraklığında su - tüm bu Phra Nang, muhteşem doğal manzara ve dağcılar severler için bir cennet. Bu plaj da "bu topraklarda" olarak bilinir. Çarpıcı deniz tatili ek olarak, bu antik yanardağ ziyaret ve sizin için çok lezzetli yerel çanak Pad Thai hazırlanan tekne sahil Pranang sağa yolda zaten yerel kadınları bulacaksınız.

Meksika, Las Almandas

Nerede kışın tatile gitmek için? Nerede ısı ve gerçekten romantik? Bizim Las Almandas sunuyoruz. Bu yalnızlık gerçek güzelliği yaşamaya mümkün olacağını burada. Terk ve inanılmaz güzel plaj, deryası sadece hizmetinizdedir. Sadece 10 yıl önce bir orman olduğunu, şimdi ise kameralarla binlerce turist tüketmemek dünyanın en iyi plajlarından biridir. Otel kompleksi olan alan 1500 dönüm, sadece 30 kişi konaklayabilir.

Küba, Varadero

Ve kim bir lüks iptal? Burası defalarca dünyanın en iyi plajlarından sıralamasında ilk sırada yer aldı. Yıldız hep bilirler bir tatil geçirmek burasıdır kışın, bir tatil için gitmek sıcak ve güneşli. Cote d'Azur, mükemmel mavi deniz, güneş, beyaz kum ve eğlence ve oteller ile gelişmiş turizm kompleksi - bu sizin için hepsi bu! Bu yerlerde ve bol gelmeden eski Kızılderililerin mağara resimlerini tanık, Ambrosio mağaraları ziyaret etmeyi unutmayın, plaj, güneş ve yerel güzellik zevk. Ayrıca Müzesi'ni kontrol Al Capone ve, tabii ki, Küba disko eğleniyor. Yerel hayat tüm hızıyla her gün! Şimdi biliyorsun nerede kışın, bir tatil için gitmek sıcak ve renkli, ve size bir en heyecan verici yolculuk dilerim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.