TeknolojininElektronik

TV: Kaliteli sıralaması. En iyi LCD TV Sıralaması, akıllı TV'ler

yıl teledevaysov pazarından sonra Yıl Aynı eğilim gözlenmektedir ve bu yıl bir istisna değildi. Hemen hemen tüm saygıdeğer markaları ultraformat destekleyen potansiyel tüketiciler yeni ürünler ikna veya kavisli ekrana sahip çalışıyoruz. Bazı OLED-matrisinin itimat ve birisi akıllı teknolojilere taşınmıştı.

Doğal olarak, yeterince yüksek derecedir TV, tüm en gelişmiş özellikler ve teknoloji olsun. Bu tür modeller son derece sağlam bir fiyata sunarak, bayrakgemilerine ve onlara daha parlak bir geleceği tahmin denir. Tüketici daha kolay kararları benim bazı eksiklikleri katlanmak ve bunun için kabul edilebilir bir fiyat aralığında ödün aramaya.

Yani iyi LCD TV'ler: değerlendirme, modellerin gözden geçirilmesi ve bölgede uzman görüşü. Aşağıdaki modellerin tamamı, uzmanlaşmış fuar ziyaret yüksek puanlar almış ve satın alınmak için defalarca hakkını kanıtladık var.

En iyi LCD televizyon (üst kalite):

 • Samsung UE48J6330AU.
 • Sony BRAVIA KDL-55W807C.
 • LG 55EG910V.

Bize daha ayrıntılı olarak her modeli inceleyelim.

samsung UE48J6330AU

önemsiz olmayan bir isim UE48J6330AU olan bir cihaz ucuzdur, ancak fazlasının Full HD görüntü desteği ile oldukça işlevsel bir çözümdür. Çapraz ekran boyutu (48 ") neredeyse mükemmel bir ortalama yatak odası ya da oturma odası boyutunu uyuyor.

Geçtiğimiz yıl hemen hemen tüm şirketler benzer özelliklere sahip pazar cihazların büyük miktarda sıçrayan, bu nedenle en iyi TV listesi uzmanlar için çok zordu yapmak var. "Ultra" -Resolution ve kavisli ekranlı cihazlar yaygın empoze rağmen, "düz" bir biçimde oteller (1080) ile bir model halen en popüler biridir. bu kesin - Aynı zamanda yerli tüketiciye, kritik faktörlerin listesi için ilk etapta değilse olduğunu modelin fiyatı oynadığı son rol değildir.

Model özellikleri

Yeni öğelerin bir sürü gerektir "Samsung" bir anlamı yoktur. Yine övünmek için bir şey ve bir model sahibini memnun edecek kesin ilginç özelliklerinden bir bolluk var devaysu. Doğal olarak, resim kalitesi ilk etapta duruyor. görüntü için otomatik olarak kontrast ve parlaklık parametrelerine puan ekler 120 Hz frekansında, modern, VA-matrisini karşılamaktadır. Gerekirse, seviye gölgeleme ekranını programlamak mümkün modeli uygulanan Mikro Karartma Pro teknolojisinde görüntüyü kontrol için ek bir araç olarak.

Ayrıca elle ek kurulum ve ayar gerektirmeyen bir fabrika montaj hattı üzerinde nitel kalibrasyon matrisi unutmamalıdır. Ama böyle avantajları hemen hemen tüm günah "Samsungovskie" TV'ler. Puanlama bu model aynı zamanda sorumluluğu altında nedeniyle devaysa işlevselliği eklenen işletim sistemi Tizen. Büyük ölçüde çoklu görev modelini ve her zevke ve renk için bir sürü uygulama dolu artırır.

satın ya da olmamak?

Bazı 3D teknolojilerinin eksikliği şikayetçi, ama modeli nispeten az miktarda kaliteli görüntü ve zengin işlevsellik elde etmek isteyenler için tavsiye edilebilir bir çoğumuz, bu faktör, kritik değildir.

Özellikler:

 • Ekran 40 '', 48 '';
 • 1920x1080 piksel çözünürlükte;
 • VA-matris;
 • Akıllı Tv;
 • Platform - Tizen;
 • Ses - 2 hoparlör 10 watt ile.

Sony BRAVIA KDL-55W807C

Yeni model "Bravo" artı yüksek bir çözünürlüğe sahip, teknolojik ve çok fonksiyonlu cihaz olarak yerleştirilmektedir. KDL serisi dört köşegenleri değişir: 43,50,55 ve 65 inç. serisinden herhangi modeli rekabetten 4K çözünürlükte maliyet bütçe cihazlarını aşan, ancak yenilik ile daha yakın bir tanıdığım sonra üst konumlarda LCD TV'lerin notunu var ve bu para harcandı niçin "Sony" görebilirsiniz.

Eğer dikkat gereken ilk şey - bu gerçekten yüksek kaliteli resim. marka onun ilkelerini değiştirip üst seviye VA-matris kullanmaya devam etmez. Bunun anlamı - büyük kontrast (3300: 1), rakip TV'ler kıskandığımuhteşem derin ve gerçekçi resim, birlikte. Puanlama bu model sayesinde ayarların çok sayıda ve 10 puanlık beyaz dengesi kalibrasyon desteği ile de, bu husus özellikle hoş ekledi. "Samsung" modelleri "Sony" benzerliği ile yetkili kalibrasyon pahasına, "kutunun dışında" kullanılabilir.

akıllı Tv

Model çoğu için hoş bir sürpriz oldu "Android" platformu üzerinde yeni bir akıllı işlevsellik ile donatılmıştır. "Android TV" hiç işlevselliğe Herhangi iddiaları. yararlı ve çok fonksiyonlu yazılım bir ton "Oynat Market" ile çalışır olarak firmware büyük ölçüde mümkün cihazları artırır. Artı, model, harici sürücülerden üçüncü parti uygulamaları yüklemek için fırsat vardır ve bu bir ağır argümandır.

Özellikler:

 • Ekran 43 '', 50 '', 55 '', 65 '';
 • 1920x1080 piksel çözünürlükte;
 • VA-matris;
 • 3D-işlevsellik;
 • Akıllı Tv;
 • Platform - "Android";
 • Ses - 2 hoparlör 10 watt ile.

LG 55EG910V

Puanlama TV markası yepyeni cihaz önceki cihaza ciddi bir rekabet yapmak yapabiliyor daha çok çünkü, LG den modelleri olmadan yapamaz. "Sony" aksine nedeniyle OLED-teknolojisi ve erişilebilirlik bir tüketici modeli 55EG910V olduğunu.

Koreli dev yerli tüketiciler için en önemlisi belki de yıl sonra Çorbası LG yıl daha iyi ve iyiye ne bağlı OLED'de temel oranını yapar sır, kaydetmiştir, fakat - ucuz ve daha ucuz. OLED teknolojisinin flip tarafında ekranın düzgün eğri, bu nedenle doğru açıdan bakıldığında, herhangi bir etkisi sadece görülmez.

marka hayranları için tek yol -razvorstka "ultra" büyük diyagonal ve çünkü böyle bir politika, ekranda neler olup bittiğini maksimum daldırma almak isteyen sinemasever tatmin edemez. Yine de, pürüzsüz yay geometrik bozulma gibi gözler için bazı hoş olmayan anlar önlemek için. Ve büyük, bütün pürüzsüz ve kavisli çizgiler - sadece başka tasarım kursu (ama çok çekici).

Özellikler devaysa

OLED teknolojisi her zaman mükemmel kontrast ile ilişkilidir, sonsuzluk eğilimindedir. Henüz resim derinlik ve gerçekçilik teknoloji ile rekabet edecek böyle bir LCD matrisinin, ile gelip değil. Bazı sahipleri LCD ile karşılaştırıldığında çok ağır ayar OLED şikayetçi. Ama burada başka 20 sayılık kalibrasyon ve beyaz renk kapsama parametrelerinin bir seçim bulabilirim? Bu model akıllı televizyon boşuna değildir notunu genişletmiştir anlamına gelir.

Özellikler Smart TV

Smart TV Tek olumlu tarafı kanıtlanmış patentli yazılım WebOS üzerinde çalışır. Platformun yönlülük göze hitap ve yazılımların sayısı sadece üzerinde rulo. İşletim sistemi, herhangi bir parametre üzerinde "Samsung" dan tescilli Tizen ortaya koymamıştır. Bu bir çoklu görev ortamında çalışır ilk WebOS platformu oldu ve yukarı kolayca görüntüde hiçbir bozulma ve frizlerle olmadan geçiş yapabilirsiniz aralarında on aynı anda çalışan uygulamalar etmektir.

Tüm başvurular saniye içinde açın ve medya neredeyse hemen işlenir. Bir zevk - o hızlarda ve bu tür yeteneklere sahip çalıştırın. Model markanın hayranlar ve ekranda neler olup bittiğini tam daldırma hayranları olarak tavsiye edilebilir. Kesin olan bir şey olduğunu - Cihazın her şeyden, başarılı, zeki ve son derece çekici haline gelmiştir.

Özellikler:

 • Ekran 55 '' eğri;
 • 1920x1080 piksel çözünürlükte;
 • OLED matrisi;
 • 3D-işlevsellik;
 • Akıllı Tv;
 • Platform - WebOS;
 • Ses - 2 hoparlör 10 watt ile.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.