Sanat ve EğlenceFilmler

"Turkuazla Yüzük": Ukraynalı melodramın aktörleri

2008 Rus televizyon Andrei Chernyshev'in kahramanı ve titreyen ve savunmasız olan Natalia Soldatova - Ukraynalı TV Dizisi "Turkuaz ile Halka" adlı televizyon ekranlarında, bir gün polis memuruna geldiğinin güzel ve tamamen emici duygusu ile seyircilere seslenildi. Igor Kartashov ve genç bir hemşire Natasha.

Filmde anlatılan hikaye

Odessa, 1989 yılı. Genç hemşiresinin çalıştığı hastane, cesur bir subay, sınır muhafızı Igor Kartashov getirdi ve kızın ona bakması talimatı verildi. Yakışıklı teğmen, yabancı bir geminin Sovyet kara sularında tutulması sırasında yaralandı ve şimdi hastanede tedavi altına alınması gerekiyor. Çok kısa bir süre geçti ve adil seksin bitimini bilmeden, onu beklemeden bir adam, kalbini mütevazı bir Natasha'ya bağlayan aşk ağlarında buldu. Sihirli hayatında ilkinin doğumunun gücü ile duygularını yanıtladı.

Igor Kartashov'un tedavisi sona ermektedir. Natasha'ya el ve kalpler sunarak, halka parmağında turkuaz renkli bir yüzük koyuyor. Gençler Igor'un boşaltılmasından sonra evlilik yapmaya karar verdiler. Kız zaten geleceğe yönelik planlar yapıyor, ancak ... Aniden hastaneye döndüğünde Mutluluk çok hızlı bir şekilde sona erdi, Natasha sevgilisini gördü ve eski kız arkadaşı olan başka bir kadınla öpüştüğü birleşti.

İlişkiler doğdukları kadar çabucak çöktü. Kız bu durumu unutamaz ve Igor'ı affedemez.

Natasha, artık kalbini dolduran acılardan ve çaresizlikten dolayı, uzun zamandır ve sadık hayranı Peter ile evlenmeyi kabul eder. Peter uzun zamandır Natasha'ya bakıyor ve bir düğün oynamaya ihtiyaç duyduklarına inanıyor. Kız ona sıcaklıkla davranır, fakat sevmez ve bu nedenle daha önce cevabı acele etmez. Olması gerekiyor, ancak düğün günlerinde Igor evlerine geliyor, ancak Peter Natasha'nın şimdi onun yasal karısı olduğunu söylüyor. Bu çok üzücü evlilik çok uzun sürmedi: sendikadan birkaç ay sonra koca bir ateşte öldü. Natasha tamamen yalnız kalır. Ayrıca hamile. Ilk büyük aşkın tek anı, Igor'un düğününe vermiş olduğu mavi bir turkuaz halkasıdır.

Gerçekten o muydu?

Bu olaylardan sonra birkaç yıl geçer. Natasha evlenmedi. Eminim: aynı aileden olmak üzere yazılmış ve ikiz oğlu yetiştirmek için herhangi bir yardım almıyor ... Fakat kader onu bir sürprizle karşılıyor. Bir arkadaş onu dinlendirmek için gönderir, çünkü bütün bu yıllar Natasha ve çocuklarla ilgilenerek tatil hakkında hatırlamıyorlardı. Belirtilen adrese gelince aniden Igor ile görüştü. Onu tanımadığı için biraz rahatsız ve memurunu hala sevmeye devam ettiğini fark ediyor ...

Bu hikayenin sonucu ne olacak, ana karakterler bir kez daha böylesine kırılgan bir mutluluk bulacak mı, aksine onların yolları dağılacak mı, böylece Natasha ve Igor'un asla daha fazla karşılaşamadığı "Turquoise ile Halka", aktörleri izleyerek öğrenebilirsiniz Tüm yeteneklerini izleyiciye kazandıran hikayenin tadını çıkarabilir ve kahramanlarla empati kurabilirdi. Bu çabalar ödüllendirildi.

Resmin ana karakterleri

Bu nedenle, "Turkuaz Yüzük" adlı filmi değerlendirmeye devam ediyoruz. Aktörler, Ana rolleri kim gerçekleştirdi - Natalia Soldatova ve Andrei Chernyshov.

Natasha rolündeki sanatçı Natalia Soldatova film ve tiyatro oyuncusu yolunu kesinlikle hayal etmedi. Dokuz yıl boyunca balo salonu yaparak mezun oldu, dans okuluna girmeyi planladı. Ancak Natasha'nın ilk filminde sinemada yer aldığı için arkadaşı onu serbest bıraktı. Bundan sonra, bir oyuncu olacağını fark etti.

Natalia Soldatova, "Sizin İçin Tüm Teşekkür Ederiz" (filmdeki ilk ana rol) dizisi sonrasında film ekranında kıskanılacak bir düzene kavuşmaya başladı. Aktörleri özel bir dikkatle seçilen "Turquoise ile Halka" melodramı, kızın muhteşem kariyerinin bir devamı haline geldi.

Bugün Natalia sevilen bir eş ve iki harika çocuktan mutlu bir anne.

Ukrayna serisi "Turquoise ile Halka", aktörler ve onlar tarafından icra edilen roller, uzun yıllardır kitlesel izleyicilerin en sevilen üyelerinden biri haline geldi. Tabii ki film, sınır muhafızı Igor Kartashov oynayan geniş omuzlu, yakışıklı, heybetli, yakışıklı Andrei Chernyshov olmadan hayal edilemez.

Bu resmin kahramanı cesur, cesur, cesur bir insanın idealidir. Genel olarak, insanlığın güçlü yarısını temsil eden en doğru ve en iyi niteliklerin bileşimi. Sıradan hayatta Kiev'de, bir öğretmen ailesinde dünyaya geldi. Birkaç yıl Chita bölgesinde yaşadı ve genel eğitim okulundan mezun olduktan sonra tiyatro okuluna girmek üzere Moskova'ya gitti. O sadece bir yıl başarılı oldu.

Filmografi ve aktör Andrei Chernyshov'un katıldığı çeşitli TV ve film projelerinin bir listesi yaklaşık 70 esere sahip.

Ardından sözler ve gösterimler

Belki de filmde bir çeşit tiyatralite vardır ve karakterlerin iç dünyaları bitmemiş demektir. Belki de Kartashov'un Natasha'yı tanımadığı sahne ya da filmin sonunda, başını Igor'un eski sınıf arkadaşı olan suçluları yakalamak gibi sahte tutarsızlıklar vardır. "Turquoise ile Halka" filminin aktörleri inanılır ve doğru bir şekilde, huzursuz ve olağandışı bir aşk hikayesi izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Bütün bunlar çok önemli görünmese de bir nefes alsa bile son dakikaya kadar gözyaşı dökmek mümkün değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.