SeyahatSeyahat İpuçları

Tur Operatörü "sürüm" operasyonları askıya aldı. Nasıl oldu?

Birçok risklere tabi, diğerleri gibi, iş Seyahat ve şirketler genellikle unprofitability nedeniyle kapalıdır. Küçük bir seyahat acentesi işletmesi sona erdiğinde Ancak, sonuçları kendi başarısızlığı önemli bir tur operatörü duyurmak zaman daha çok etkileyici değildir. seyahat ajansı "sürüm" operasyonları askıya alındığında bu pazarda ciddi bir rahatsızlığa sebep nedeni de budur.

şirket hakkında

"Sürüm" LLC, 1999 yılında çalışmaya başlamıştır. St. Petersburg ve Rusya'nın kuzey-batı kesiminde büyük tur operatörlerinden biridir. Tur operatörleri dünyanın her yerinde dinlenmek için şans sunuyoruz. müşterilerin özelliklerine bağlı olarak, bütçe Avrupa otobüs turları ve grup gezileri sunmaktadır. Ve personel fiyat önemli değildi kimin için istemcileri, zorlu için gerçek rüya tatil için size yardımcı olabilir.

tur operatörü "Sürüm" faaliyetlerini askıya aldığını önce, sıradan turistler için farklı karmaşıklık giden turizm için bir hizmet sağlar, aynı zamanda kurumsal turizm şirketleri için çeşitli programlar sunmaktadır sadece. Buna ek olarak, şirket içi turizm yapan edilmiş ve kültürel başkenti resmi heyet ziyaretlerinin kuruluşta ev sahibi gibi davrandı.

2014

2013 Çıkış turizm için neredeyse bir rekor haline gelmiştir. Çok az insan 2014 zaten kuponları satın almış birçok seyahat şirketler ve bireyler için bir kabus olacağını bekliyordu. Ani kriz ve para biriminin fiyatındaki keskin artış birçok küçük ajansları sonucunda işini yapmış ve bazı büyük aktörün pazara terk etmek zorunda kaldılar.

Sadece tur operatörü "Sürüm" faaliyetlerini askıya aldığını ve tatil sonucunda fazla 130 bin. Adam tarafından bozulmuş. sinek ve tatil sonunda sorunları öğrendi olabilir olanlara iyi şanslar. eve dönmek için nasıl ve ne zaman otele ödenmesi ve bilgi bekleyen zorluklar olsa da, pek şans çağrılabilir. Bazıları da evde olmak ve uzun zamandır beklenen gezi arıyoruz, onlar gitmeyecek biliyorum. Ve para tam olarak her zaman hemen değil, değil döndü turu maliyeti mümkündü, ancak bu işlemin zaman aldı dönün. Bu nedenle, zarar görmüş her durumda bırakın.

Bakım "Sürüm"

Önümüzdeki aylarda Petersburg tur operatörü "Sürüm" askıya eser 15 Eylül 2014, yurt dışında yaklaşık 9000 bırakarak. Turistler ve satış turları, hatta 6000. Adam. şirket sadece kapatma kararı söyleyen giden turizm, ancak iç yönünü geliştirmek için de konuk alımı üzerinde çalışmaya hazır ve oldu. "Sürüm" St. Petersburg sayısız büyük firmaların bir listesini eklemiştir 2014 yılında iflas açıkladı. 210 milyon ruble tutarında finansal garantiler şirketin yönetim umursamadı turist kurbanlarının kaderi, üç sigorta şirketleri sağlanan gerçeği göz önüne alındığında.

"Turpomoschyu" ile Çatışma

tur operatörü "Sürüm" faaliyetlerini askıya aldığını sonra dinlenme onların yerden kendi ziyaretçilerin gerçek kaldırılması ile başa çıkmak için onun yetersizlik açıkladı. şirket geri insanları getirmek nedeniyle araçlarına, için "Turpomoschi" döndü. Fonu "Turpomoschi" Çıkış turizm yapan piyasa katılımcılarını yapmak yoluyla oluşturulur. Bu nedenle, bir şirketin mali yükün iflas diğer düşer. şirket gelir elde etmek iç bırakarak sadece giden turizm kapalı olarak pozisyonu "Sürüm", birçok kızdırdı. sorumluluk müşterilerine devam edecek ve başkalarına aktarmak için karar değildi. Şirketin yönetim tüm faaliyetlerin durması söylendi. çalışmaya devam etmek için, şirket sorunlarının diğer ülkelerden müşterilerine kendini dönen uğraşmak zorunda kaldı. Sonra tur operatörü "Sürüm" faaliyetlerin tam askıya alınacağını duyurdu. Onun kalan finansman şirketi, eksikliği "Turpomosch" offset insanların ulaşım gönderildi. göre Fon gerçek yardım bin 3 gerekli olduğunu tahmin etti. getiri bilet yok Turistler ödenmiştir.

Birçok analist tarafından Tahmin edildiği gibi, Petersburg'un şirket 2014 yılında seyahat iş bıraktı yapanlar arasında son haline geldi. tur operatörü "Sürüm" yok piyasada yeni kargaşa ambulans bekleyen sezon sonunda aslında faaliyetlerini askıya olduğu gerçeğini göz önüne alındığında.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.