GüzellikCilt bakımı

Tüm modern yöntemlerin gözlerinin altında kırışıklıklar nasıl temizlenir

Tüm modern araçları şunlardır - kozmetikten donanıma, - hangi gözlerinin altında kırışıklıklar kaldırın. herhangi bir kadın kendi ihtiyaçları doğrultusunda bakım seçebileceğimden yeterli Yolları.

pek çok heyecan verici soruyu cevaplamak için deneyin başlamak için: "Mümkün gözlerinin altında kırışıklıkları azaltmaya mı?"

Onların oluşum mekanizması farklı olduğu için, yaş kırışıklıkların daha doğrusu kolay böyle kusurları kaldırmak için. Kırışıklıklar kas kasılması nedeniyle görünür. ve cilt pürüzsüz ve düz tekrar - gözlerini schurte değil kaş çatık değil, duyguları ortadan kaldırın. Aynı Yaş kırışıklıklar - Deri, aralık kolajen ve elastin lifleri organik değişikliklerdir. Bir diğer konu zamanla kırışıklıklar "sabit" olmasıdır. Cilt zamanla kurtarma yeteneği ve maksimum stres alanlarda "sonları" kaybeder. Aktif yüz ifadeleri sonucunda ortaya deride herhangi kırışıklıklar, gelecek için bir tahmin olarak alınır ve gerektiği Yani, bu nedenle, hareket etmek başlamalıdır. kırışıklıkların düzeltilmesi için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz.

halk ilaçları: gözlerinin altında kırışıklıklar nasıl temizlenir

En popüler ev tedavileri - bu maske ve kompresler. Tarifler - pek çok, onu bulmak mümkündür aralarında sadece cildinizi uygun olanları. Bir ev yapımı maske dahil edilebilir en etkili anti-kırışıklık maddeler bal, yumurta sarısı, yağ (zeytin, kayısı) ve aloe suyu olduğunu. Tüm bunları, aslında, daha yoğun hale cildi besler vitamin ve aktif besinlerin doğal bir kokteyl temsil eder. Güçlü bir doğal antioksidan - mükemmel nemlendirir ve maydanoz ve çiğ patates iyi bir lenfatik drenaj sağlamak ve göz etrafında daireler azaltmak - ıspanak, tarçın dolaşımı, ekşi meyveler ve sebzeler (muz, şeftali, salatalık) uyarır. Halk ilaçları çok etkili olabilir, ana şey - maskeler hazırlanması, vakit ayırıyorum değil, düzenli olarak işlem yapmak için tembel olmayın, hangi tüm modern kadınlar için elbette uygun değildir.

makyaj gözlerinin altında kırışıklıklar nasıl temizlenir

Kırışıklıklar kaldırmak (veya mevcut olanları azaltmak) kozmetik yardımıyla çok zor olduğunu anlaşılmalıdır. en geç 21 yıldan cilt yaşı bakımı için, bu tür değişikliklerin ve başlar engellenmesinin amaçlandığı olanlarda daha başarılı olabilir. Ve bu profesyoneller sunuyoruz budur:

 1. Kremler, serumlar, jeller. Bu kozmetik ürünlerin tüm doku açısından farklılık gösterse de, onların başlıca görevi aynıdır: bunlar göz kapaklarının etrafında cilt bakımı önemli bir rol oynamaktadır. Onların etkinliği içerdikleri aktif maddeler bağlıdır, bu yüzden en önemlisi bir krem seçerken - üreticisinden kompozisyon yerine reklam veya açıklamayı okuyun. kırışıklık başa bileşenleri şunlardır: hiyaluronik asit, mikrokollagen, retinol, vitamin A, D ve C, argilerin - doğal analog Botox "donar" epidermis kıvrımlar.
 2. Maskeler. Üreticiler bu kadar çok sunmuyoruz göz çevresi cilt için maskeler (sonuçta o hızla hazırlamak ve kullanmak olabilir ev bakımı, ayrıcalığıdır). Ancak, mesleki kozmetik doğrultusunda çok ucuz bu durumda, böyle bir ürün bulunabilir.
 3. Göz çevresi cilt için Jel yamaları - yeni ortaya çıkmasını önlemede oldukça etkili varolan kırışıklıkları ortadan kaldırmak için yardımcı olmasa da, sesi kadar, dinlenmek cilt daha sıkı ve daha esnek yapmak ve nemlendirir ve bir oturumda ince yüzdeki kırışıklıkların azaltılması olabilir.
 4. Losyonlar, tonikler ve losyonlar. Genellikle, onlar makyaj kaldırmak için tasarlanmıştır, ancak krem sadece iyi hazırlanmış temiz cilde uygulanması gerektiğini verilir, daha fazla kozmetik prosedürler için bir yüzyıl hazırlanması için bunları kullanabilirsiniz.

Nasıl gözlerinin altında kırışıklıklar temizlemek için? egzersizleri

egzersiz ile, sadece yüz şeklini taklit edemez, ama aynı zamanda kırışıklıkların görünümünü, epidermis ton ve elastikiyet kaybı olduğu nedenlerinden birini önlemek için. Egzersizler derinin yüzey tabakaları için güvenilir "çerçeve" oluşturmak için yardımcı, kaslar, gözlerinin altında "kaz ayağı" ve boyuna kırışıklıkları azaltmak üst göz kapaklarının tonunu artırabilir, üst ve alt göz kapakları güçlendirmek zorunda kalıyor. Tüm egzersizler sonra hareket kaşları veya göz kapaklarını parmaklarınızla özellikle bölgeyi kelepçe içerir ve. Örneğin, "kaz ayağı" kurtulmak için kör gözle, (göz çukurunun kenarında) üst göz kapağında cilt çimdik ve bir süre bu pozisyonda tutmak için parmak uçları ile hafifçe olmalıdır.

masaj yardımıyla gözlerinin altında kırışıklıkları azaltmak için nasıl

Bu, günlük operasyonlarını yürütmek için hazır kalıcı kadınlara oldukça etkili bir yoldur. prosedürün şüphesiz avantajı hiçbir kontraendikasyonları vardır ve losyonların uygulanması sırasında gerçekleştirilebilir, yani deri (temizlik, iyi kayma jel ışık uygulaması) nasıl hazırlanacağını şekilde yapılır. Böyle kapları, felç gibi temel hareketleri yapabilir ve akupunktur noktaları üzerinde hareket eden bir Japon shiatsu masajı için çare olabilir. Aynı zamanda soğuk suyla gözlerini masaj çok yararlıdır.

güzellik salonlarında gözlerinin altında kırışıklıklar nasıl temizlenir

Kabin tedaviler cerrahi teknikler, enjeksiyon, donanım bulunmaktadır.

Bu bir cerrahi Blefaroplasti ifade eder.

Enjeksiyon yöntemleri:

 1. Botox enjeksiyonları. Nörotoksin cilt üzerinde doğrudan etki ancak Perioküler dairesel kaslar gevşer verir vermez. Bu yöntem, göz çevresinde var olan kırışıklıkları "silmek" için izin verir.
 2. Mezoterapi - vitaminler, hiyaluronik asit ve kolajen ihtiva eden ince iğne kişiye özel olarak tasarlanmış preparatlar deri altına. Doz - mikroskobik. Bu prosedürün özelliği aktif maddelerin sorun alanında tam düşme olmasıdır.
 3. Fraksiyonel mezoterapi -, deriye ilaç enjekte birden mikroskobik delikler düşündüren bir teknoloji. Ne kadar küçük, prosedür neredeyse ağrısızdır ve lokal anestezi olmadan yapılabilir olduğunu son.
 4. Kontur plastik. dolgu maddeleri (genellikle hyalüronik asit bazlı), deri altına alanı doldurmak gibiydi - deri altında özel preparatlardır. Bu yöntem çok olgun cilt için tasarlanmıştır.
 5. Biogüçlendirme - hyaluronik asit enjeksiyonu yapıldı. Mezoterapide, bu yöntem, sadece terkibinde farklıdır.

göz çevresinde kırışıklıklar çıkarma Donanım yöntemleri - bu yenilenme ve yeni genç hücrelerin büyüme sürecini başlatmak için izin verir cildi microdamages. Bugüne kadar salonları şu hizmetleri sunuyoruz:

 1. Kimyasal peeling - Cilt asitleri üzerindeki etkisi. Aslında cildin epidermis yoğun güncellenen bundan sonra bir yanık oluşturur. Göz çevresindeki hassas bölge için özel formülasyonlar vardır.
 2. Miostimulasyon - kasları çalışmaya neden olur ve metabolizmayı başlar deri üzerinde bir şok etkisi. Miostimulasyon için Yıkayıcı ev kullanımı için satın alınabilir.
 3. Fotorejuvenasyon - cilt pozlama darbeli ışık. Göz altındaki alan, bu işlem gerçekleştirilmez, ancak karmaşık bir etki ile karakterize edilir, bu nedenle göz altında kırışıklıklar photorejuvenation sonra azaltılır.
 4. Lazer gençleştirme cilt - epidermis örgü lazer etkisi mikroskobik kalınlığı kiriş. Bu, deride yenilenme sürecini tetikler kolajen uyarır.

cildi zarar içermeyen tek yöntem - bu masaj aleti. Masaj, göz alanında kan dolaşımını uyarmak lenfatik drenaj teşvik güçlendirmek ve göz çevresindeki hassas cildi, evde kullanım için mevcuttur.

Aynı zamanda çok yaygın göz çevresinde deri geri kullanılabilir dahil, kozmetik kullanılan oksijen ozon terapisi, söz etmek gerekiyor. sorun alanı göz altında şişme ve çevreleri ortadan kaldırarak, kan dolaşımını artırır oksijen, ozon karışımı ilave edilir.

Gördüğünüz gibi, güzellik salonları tarafından kullanılan yöntemler ve fizyoterapi (daha az invazif ile de olsa) hem çalışır durumda. İlk bazı riskler taşır. düzeltme enjeksiyon yöntemine başvurmadan önce, yine dikkatlice tartmak gerekir.

Tabii ki, bu yöntemler ve akıllıca mevcut sorunlara bağlı olarak kombine ve kullanılmalıdır. Örneğin, botulinum toksin enjeksiyonları tutulmaması gerektiğine eğer göz şişliklerini etrafında bir cilt. Birincisi, bölgede kan dolaşımını artıracak ve Botox uygulamasından sonra komplikasyonları önlemek yardımcı olacaktır donanım masajı ve mezoterapi yardımı ile hazırlanmalıdır. Botoks göz ucuyla ve burun üzerinde telafi edici kırışıklıkları alabilir sonra (orbikularis kas tek bir yerde bloke olduğunda, o, diğer toplanmaya başlar): Ayrıca, gibi birçok nüanslar vardır. Böyle anlar da dikkate almak gerekir, bu yüzden salon tedavileri için en uygun programa tercih can dikkatli bir incelemeden sonra sadece yetkili uzman.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.