Gıda ve içecekYemek tarifleri

Törpü, fırında pişmiş: sırları pişirme.

Balık özel her zaman tatil tablo için kullanışlı olacaktır. Kural olarak, ustaları, hostes törpü dahil ve fırında pişmiş balık her türlü hazırlayabilirsiniz.

böyle egzotik isimlerle bu balığa tercih vermek için neden gerekli olduğunu: mantıksal soru olabilir?

Cevap geliyor yapmaz.

Eğer herhangi bir incelik ödün vermez bir tat olduğunu ucuz bir balık satın almak istiyorsanız, daha iyi bir törpü bulmuyorum olduğunu. Sizin ev tadı ve iştah açıcı bir görünüm takdir edebilecektir. Oldukça iddiasız çağrılabilir Balık, ama bunun dışında yemekler her zaman tüm övgü yukarıda gelir. Üstelik senin törpü gaz ocakta ve fırında hem yemekler her türlü pişirebilirsiniz.

fırında pişirilmiş törpü, görevi görebilir nasıl zaman ve bir örneği.

Nasıl fırında bir törpü pişirmek için? Bu sorunun cevabı, modern yemek kitaplarında ve internet açık alanlar bulunabilir.

Biz bu yemeğin hazırlanması bir seçenek sunar.

Yani, çiğ balık önce, eğer iyice temizlenmelidir. uskumru cilt çok hassastır ve kolayca zarar görebilir çünkü bu, çok dikkatli yapılması gerektiğini unutmayın.

Bu yemeğin uskumru cilt bozulmadan bırakılmalıdır hazırlamak için. Doğal olarak, solungaçlar dikkatle kesilmesi gerekir ve balık kadar yıkama ve kağıt havlu kullanılarak kurutulur.

hazırlık çalışmaları tamamlandıktan sonra, onun baharatlarla tuzu ve ceket ile neyi balık yapmalıdır. baharatlar konusunda cimrilik gerekli değildir: bol balık, daha akut onlar tarafından yağlanır edilecek ve lezzetli olacaktır.

bu törpü ayrı bir kapta koymak ve sonra bitkisel yağ, az miktarda dökün. Şimdi buzdolabında balık koymak ve birkaç saat bekletin zamanı.

Gerek bu adımda yuvarlak almak için: Balık durmak ve baharatlar ıslatmak gerekir. Sonra fırında törpü daha güzel kokulu olacaktır.

törpü buzdolabında infüze ederken, dolgu dikkat edilmelidir. Rasp, pişmiş, genellikle dolma yapmak. Bunu yapmak için, havuç kesmek ve ince soğan ve dereotu doğrayın için en iyisi onu kesti. Tüm bu bileşenler tuz ve karabiber ile karıştırılmalıdır. Şimdi karışım önceden yağlanmış fırın tepsisine koyun ve fırına, nazikçe oldu balık karnına katlanabilir. Daha sonra folyoya sarılmış ve birçok ev kadınları balık fırında yerleştirin.

Her iki seçenek de tüm alışkanlıkları ve fırının özelliklerine bağlıdır, iyidir.

törpü önceden ısıtılmış fırında koymak için gerekli olduğunu unutmayın. Törpü genellikle otuz ya da kırk dakika pişirin, fırında pişirilen.

Bu balığın değerli bir özellik balık diğer bazı tiplerinin doğru değildir onun hazırlanması, üzerinde çok fazla zaman harcamak zorunda kalmamasıdır.

Tipik olarak, törpü büyük plakalı servis. Bu doğranmış domates, limon, dereotu veya maydanoz dilimleri ile dekore edilebilir.

arzusu varsa, o mayonez kullanarak, bazı desen bir balık çizmek mümkündür.

Elbette bu tarifi benzersiz değil. Eğer herhangi bir yemek kitabı açarsanız, bin ve bu lezzetli ve ihale balıklar için bir reçete bulabilirsiniz.

Törpü sarımsak ve maydanoz ile doldurulmuş olabilir. Bunu yapmak için, öncelikle, eziyet iyice karıştırın ve balığın karnında koymak gerekir. Daha sonra kağıt sarın ve zımba uçlarını sızdırmaz ve sarımsak karakteristik koku olacak kadar ana kadar fırında pişirilir. Serve balık soğutulmuş olmalı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.