ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Tavan TV'nizi: kurulum türlerini

TV alıcı oldukça doğrudur onun oluşturduğu işlevsellik ve yapım kalitesi özelliklerine odaklanır seçtiğinizde. Genellikle hesaba belirli koşullarda ekipman kurulma ihtimalini alınmaz. Temel yapılandırma genellikle yükleme sırasında sorunlara neden olabilecek gelecekte montaj yapılandırmaları genişliğini, bozulmaz. Bir çıkış yolu tavan ekranın en avantajlı konumunu verir TV'niz için montaj desteğini olabilir. Bu envanter tespitin farklı ayarlar sağlayan küçük diyagonal modeller için uygundur.

parantez temel özellikleri

Teknik göstergeler bu tür cihazların doğrudan bir veya başka modelle onların kombinasyonu olasılığını belirlemek - bir kural olarak, LCD ve LED matrisleri ile bir tekniktir. Örneğin, hesaba kullanımda TV'ye tavan desteği dayanabilir yükü almaya önemlidir. Bu 60 kg, standart ağırlık olarak, ancak bu değerden sapmalar vardır. Yani, bir mini ekran için yüksek mukavemet ve menteşeler ile ağır inşaat geliştirmek için mantıklı değil. 19 inç ekranda için aygıtlar, örneğin yaklaşık 50 kg dayanabilir.

Madde ve adaptasyon kendi parametreleri. Montaj ped biçimi 20x20 cm olabilir. Çerçeve 32 inç TV modelinde kilitlemek için yeterli olacaktır Of. Bu tür ürünler küçük ekranlar için tavsiye edilir, böylece göstergeler 5x2 cm çözünürlük desteğinin ilk seviyesi, düşük bir taşıma kapasitesine sahiptir.

döner tasarım

tavana monte sistemlerinin ana sınıflandırma döner ve sabit, yani hareketsiz modellerinde bölünme sağlar. bunlar kullanım farklı yönlerde ekran doğrudan izin çünkü en işlevsel montaj noktalarının konumunu değiştirmeden, yapının birinci tip olarak kabul edilir. dirsek standart sürümleri TV yerini değiştirme olanağını belirleyen tek aşamalı eğimli menteşe sistemine sahiptir. Daha karmaşık tasarımlarda mekanizması dönüm ile birkaç kabileleri bekleniyor. Bu tür tasarımlar uygundurlar ve yatay açısını ayarlamak, ve dikey. Ama kilitleri güvenilirlik menteşe mekanizmalarını eksik dönmeyecek şekilde analogları ile oldukça geridedir akılda tutulması önemlidir.

sabit yapı

Bu tamamen değil tv konumunu ayarlamak için fırsat yoksun olduğu sabit tesis olmakla birlikte, ciddi sınırlıdır. Döner modeller çalışma sırasında pozisyon değiştiriyorsanız tv sabit türü sadece ana ekran konumu özelleştirmek için yeteneği verir etmek, tavan montaj. Bu sistemler daha az olduğu maliyet açısından avantajlıdır ve bakımı kolaydır.

ek optsional

televizyon bağlantı elemanları son modellerinin İşlevselliği ve kapsamlı donanım aksesuarları düzeni dahil olan ihtiyacı ortadan kaldırır, aynı zamanda yeni bir seçenek bazı durumlarda gerekli olabilir. Özellikle, temel olarak TV setleri için tavan desteği nadiren yapısal elemanlar için teknik ve flanşlar maskeleme gizlenmiş kablo kablo elemanları içerir. Ayrıca, yüksek duvarlarla veya görüntüleme uzaydan büyük bir mesafe bir odada planlanan yükleme, uzantı için temin etmek gereksiz olmayacaktır eğer. işlevselliği tutma segmentleri uzatmak Bu aksesuarlar.

Bir tavan olan monitörler ana kabloya ek olarak astarın türünü montaj ve bireysel oyuncular tarafından tamamlanır. Uygun bir düzenlemede için böyle bir kombinasyon özel raf ve video kaset blokları dahil tavan montaj TV satın alınabilir.

Avantaj ve tavan dirseklerin dezavantajları

Biz duvarlar ve klasik masaüstü muadilleriyle bu yapıları karşılaştırırsanız, kusurları bir sürü bulacaksınız. Her şeyden önce, tavan şekilde yere bakış açısından sakıncalıdır. multimedya cihazları Üreticileri hala göz hizasında ekranları yerleştirilmesini öneriyoruz. Ancak, durum en iyi görüntüleme düzeyini ayarlamak için izin verir TV, döner mekanizması için çok fonksiyonlu braket kaydedebilir. Ayrıca eksileri arasında birçok montaj ve ayarlama tedbirleri karmaşıklığını not edin. Ama bu tür çözümün avantajları vardır. Örneğin, yerden tasarruf açısından, bu en uygun seçenektir - tüm iletişim unsurları ve destek parçası operasyonda karışmaz yanı sıra kolay gözlerden gizlemek için.

kurulum desteği

Kurulum faaliyetleri İki aşamadan oluşan. pedi montaj parametreleri ile TV'nizin uyumluluğunu değerlendirmek için başlamak için. Tipik olarak, monitörler ve parantez ve VESA standart kullanılır, ancak diğer sistemler vardır - sabitleme genel konfigürasyon gerçekleştirilmiştir ana şey. Sonra tavan montaj tasarımı ile devam edebilirsiniz. Yüzey geleneksel beton ile temsil edilmektedir, o zaman sorun yok - kurulum yumruk yardım ve sete dahil donanım seti ile yapılmaktadır. Alçıpan temelinde ızgara yapısına TV'yi tavan montaj braketi için çok daha zordur. Kırılgan paneli görevleri taşıyıcı platform için kullanamazsınız. Güç çerçevesi grubunun ve kablo demeti içinde yer alan metal profiller, uygulanacak olarak.

Gerekirse, çerçeveye dahil, ve tasarımın güvenilirliğini artıracaktır birkaç ek elemanlar edilebilir. Bir alternatif olarak, uzmanlar bir dağıtım plakası kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu tavan alanı ağırlaştırmak için sağlanan eğer eşit, yüzeyde yükü dağıtmak için izin adaptörleri bir türüdür.

Nasıl iyi modeli seçmek için?

küçük boyutu gidermek için ve hafif ekranlar ince sabit model olmalıdır, değeri 3000. Kremi aşmaz. Bu tip Kalite Sistemleri tür ürünlerin birçoğu üreticilerinin hatları bulunur. Kurulum bakış açısından bir problemde planlanan, site 5 ila 8 bin arasında değişmektedir fiyat olan, salıncak kolu tavan rehberlik etmelidir. o dahil etmek ihtiyacını hesaplamak için başlangıçta gerekli yüzden, ekipman artar genişlemesi ve fikstür maliyetle söylemeliyim öyle ya sistemde başka bir seçenek. Artan işlevselliği, tabii ki, sistemin performans yetenekleri faydalıdır, ama odada kullanılabilir alanı aşırı yükleme riski olmadığından bu ergonomi üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.

Sonuç

tüketicinin arzu tarafından tahrik Modern televizyon ekipmanları için özel parantez fizibilite binalarında yer kazanmak için. küçük bir LCD ekran arka planda mutfakta kullanıldığında, örnek Dağıtılmış. Bu tür fikirleri uygulamak için, sadece TV, rahat bir izleme açısı sağlayan bir döner mekanizması için braket geçerlidir. Ve böyle bir düzeni tavan modelleri, kurulum en avantajlı görünüyor. Bunlar pratikte aynı masaüstü modelleri aksine, fonksiyonel uzay ev kadınları karışmaz. Öte yandan, yüksek ayarlanmış ekran pozisyonunun düzeltilmesi ile zor olabilir. seçme ve dirseğin ve yükleme yöntemi Bu tür nüanslar da göz önünde bulundurulmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.