TeknolojininElektronik

Ne kadar profesyonel bir kamera yapar ve bir daha iyi olduğunu seçmek

Işleri yoktu ne bir seçim yapmak çok zordur. görme birkaç yüz kopya yelpazesini genişletmektedir Özellikle. yüksek kaliteli ve verimli çalışma için size cephaneliği markalı kamerada olması gerekir. Bugün profesyonel kamera maliyeti ve hangi kriterlerin seçiminde kendisinde yönlendirilmesi gerekir ne kadar konuşun.

Nikon ve Canon - Herhangi hevesli fotoğrafçı profesyonel fotoğraf ekipmanları alanında iki üretim şirketleri arasındaki uzlaşmaz bir mücadele olduğunun farkında olmalıdır. profesyonel kamera maliyeti ne kadar bir soruyu yanıtlayan, bu markaların fiyatlarının üzerinde durulması gerekir. Bu nedenle, onların bertaraf tür ekipman henüz sahip değil, bu üreticilerinden biri üyeleri saflarına katılmaya hazır. Doğal olarak, sahibi Nikon kamera onun cihaz en iyisidir ve benzeri düşünceler Canon marka ekipman sahibine gidip emindir.

fonksiyonunda karşılığında fiyat

Pahalı bir kamera (profesyonel) bin bir çift için normalden çok daha fazla işlevleri absorbe edeceği sadece doğaldır. Ama aynı zamanda en pahalı mantıklı değil satın almak. % 100 cihaz satın kullanmak için, bunların nasıl kullanılacağını bilmek gerekir. Birçok kişi pahalı ekipman ve profesyonel satın alma, onlar bunu kullanmayı öğrenmek gerek kurtuluyorlar inanıyoruz. Örnek olarak, seçkin ve en pahalı elektrik gitar satın. Ben bir acemi böyle bir enstrüman üzerinde inanılmaz mucize yaratabilir şüpheliyim.

Her sahibi ve onun yeteneklerine bağlı, bu yüzden satın aldığınızda profesyonel kamera kullanmak becerilerine ihtiyaçları kaybolur sanmıyorum. Rüyanda fiyatını sorma, satın almak ve güvenli ve rahat çalışması için gerekli ek unsurlar unutmayın. Aralarında - koruyucu torba, lensler, filtre, hafıza kartının bir çift ve bir harici flaş. Biz hesaplarsak ne kadar profesyonel bir fotoğraf makinesi aksesuarları - en kabul edilebilir fiyat / performans açısından 60-80 bin ruble aralığındadır. Ve tabii ki, en iyi karşılaştırma yapılır kamera özellikleri bir dizi sağlayacaktır, sizin için en uygun seçeneği seçin.

  • Ürünün fiyatı. kendi bütçesinden geçmeden, Güdümlü. Her durumda normal ya da hiç hatta hiç olmamasından ucuz (mesela Canon) profesyonel kamera taraftan olması daha iyidir.
  • Matris çözünürlük. en uygun seçeneği - 10 Mn.
  • Matris boyutu. İşte seçim tam çerçeve ve tam kare matrisinin arasındadır. İlk iyi ve daha profesyonel olarak kabul edilir, ikinci yüzden, bütçe sürümü konuşmak için, daha ucuz. Profesyonel bir kamera seçerken Doğal olarak, tam kare matrisi seçmelidir.
  • duyarlılık matrisi. loş yerlerde Fotoğraflar yüksek değerler ISO (duyarlılık matrisi) gerektirir. sayısı ne kadar yüksekse, daha keskin görüntü belirecektir.
  • Manuel ayarlar. Bu seçenek fotoğrafçı manuel kameraya tüm ayarları sağlayacaktır.
  • boyut ve ağırlık. Sürekli operasyonda önemli bir rakam.

Bütün bu kriterler profesyonel kamera maliyeti ne kadar sorusunu yanıtlayan önemli unsurlardır. (Gelen bu kopya Nikon veya Canon) (bu versiyon en önemli ve gerekli özelliklere profesyonel çekim içerir) yaklaşık 70-80.000 ruble mal olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.