BilgisayarlarYazılım

Tarayıcı, sosyal ağ, oyuncu, ofis uygulamaları, klavye: "Android" Faydalı bir program

En popüler mobil işletim sistemlerinden birinde - "Android" Şu, anda. Uygulamanın her türlü arama onun için kolay olmasının nedeni budur. Olası bütün yığın gerçekten önemli yazılım ürünleri arasından seçim daha zordur. "Android" Faydalı program elbette, nadir değildir. Sorun şu ki "GuglPley" konulu enkaz ve çöp arasında kaybolmuş olmasıdır.

Bu makale gerçekten dikkat etmelidir, hangi "Android" hakkında yararlı programlar sunar ve karşılığında onlar iyi yerine duracak.

kate Mobil

Liste uygulaması ile başlar Muhtemelen, sosyal ağın, bu modern dünyada hakkında bir şeyler söylüyor. Ama dürüst olmak gerekirse, gerçekten bugünün yaşamında çok fazla anlamına gelir. En kullanışlı yazılım "Android" İnternet üzerinden iletişim aracı içermelidir (bir tablet ya da bir akıllı telefon olmasına, hiç önemli değil). Ve "Kate Mobil" bu aileye gelir.

Uygulama resmi istemci "VKontakte" daha iyi çalışıyor, "yemek" trafik daha az miktarda ve her yeni güncelleme ile her zevke uygun okunmamış mesajlar, çevrimdışı mod tasarım bırakarak, örneğin, yeni bir "fiş" ekler. İşlevsellik o "VKontakte" başarısız olsa bile, popüler ağa + şehrinde organize ses ve video oynatıcı, yüksek kaliteli çalışma olarak "çörek" nin tüm standart araçlar içerir.

Kingsoft Office

Zaman zaman bir cihaz "Android" On Office dokümanlarını açmak zorundayız. Ve bildiğiniz gibi bunun için, özel bir uygulama gerekir. Kingsoft Office - öyle. Aynı bölgedeki diğer gelişmeler arasında bir çok avantaj vardır.

İlk olarak, tüm Microsoft Office formatları destekliyor.

Uygulamanın tamamen ücretsiz olmasına rağmen İkincisi, o da hiç reklam yok.

Üçüncüsü, "Kingsoft" (kelimenin tam anlamıyla "Kraliyet yazılımı" olarak çevrilmiştir şaşılacak), çok kararlı çalışır, bu kritik anda, o bir hata ile kapalı alacağını korkmak zorunda değildir.

Dördüncüsü, programın işlevselliği sadece açık ama aynı zamanda konforlu belgeler düzenleyemezsiniz sağlar.

Ve beşinci, "Kral" mükemmel akıllı telefonlar ve tabletler gibi ekranın boyutuna adapte ofis; Sen ölçeklendirme ile acı gerek yoktur.

mx Oyuncu

Her oyuncu devayse olmalıdır. Yani bir oyuncu. Ve gerçekten, ya bu zorunlu öğe olmadan "Android" en kullanışlı programları olabilir? Bu durumda MX Oyuncu - favori. Ses veya video Herhangi biçimi onun tarafından çalınabilir. Ama ikincisi için hala kullanmak daha uygun olur. Buna ek olarak, bu videoda içinden, "temas" bağlantısını oynamak mümkün olduğunu "Kate Mobile", iyi gider.

Plus programı lehine: okumak yeteneği ve dış ve gömülü altyazılar.

UC Tarayıcı

Varsayılan olarak, "Android" standart bir tarayıcı ve tüm favori "Chrome" olmalıdır. Ama ne yazık ki ne biri ne diğeri, tabletinizden internette sörf yapmak için tamamen yapamaz ve özellikle rahat, akıllı telefonunuzdan. En basit örnek: trafik aşırı yük veya eksikliği dikilir flash player. Bu sorunlar UC Tarayıcı Çince düzeltmek edebiliyoruz. onun avantajları sayfaları ve çevrimiçi video sıkma hacmini listelenmiş arasında, o oynuyor ve bir patlama yapar.

git Klavye

GO Klavye geleneksel klavye, önerilen "Android" yerine geçer. Rus ve Ukrayna - Elbette, çok daha yaygın eski Sovyetler Birliği ülkelerinde olduğu, Çince ve Japonca karakterler, Hintçe dahil, seçim için çeşitli dillerde sağlar ve.

"Go Klavye" Rus, bu arada, basit ve genişletilmiş versiyonları vardır. Bu uygulamanın avantajı "Android" üzerinde yazılı sözcük aracı ipuçları sayesinde telefonun ilk elden alındı dokunmak bile, daha kolay ve Geleneksel klavyenin daha hızlı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.