Entelektüel gelişimiHristiyanlık

Tanrı'ya şükran dua, iyi işler için teşekkür ederim

Her Hıristiyan için duanın gücü çok önemlidir. Namaz kişinin kalbinden gider ve yol hepsini erdemleri açar.

tanıtım

Hepimiz bir dereceye kadar içinde, Allah'a inanıyoruz. moda haraç ödemek ve kek adamaya - Birisi sadece paskalya kiliseye giden (: neden soru ortaya çıkıyor olsa?). Birisi Allah olduğunu bilerek, bazen onu ziyaret etti, o gitmek gerekir kiliseye mum koymak başında olmalı her büyük kutlama, dualar ve anma ayinleri emretti. Tabii ki, bu tür insanlar hatırlar Rabbimiz İsa Mesih'e dua güç ve ezbere duaların birkaç biliyorum.

Ve yine kalbin emirlerine üzerine kiliseye gitmek inananların bir kategori yoktur. Bu insanlar düzgün kilise kanunları gözlemlemek, Tanrı'yı nasıl ele hakkında çok şey biliyorum. Ayrıca biliyoruz (ve onlar bilmiyorsanız - ask) hepimiz günahkarlar olduğunu ve bizim dua dindar ruh değil olmadan dua, iyilik nedenidir.

Neden Tanrı'ya teşekkür etmeliyim

Her Hıristiyanın ilk görevlerinden biri - Şükürler olsun. denir dua, söylediği, şükranlarını kaldırın "Rabbine şükran duası." Bizim için yaptığı her şey için İsa Mesih'e, her seferinde olmalıdır sayesinde okuyun. Rab İsa Mesih'e şükran dua, enerji sektöründe çok güçlü. adam okuma samimi kalpten, onun içinde öngörülen kelime konuşuyor Özellikle.

Bir adam hiçbir şeye sahip ve tüm ihtiyacı yaşandığı, çıplak ve yoksul bu dünyaya gelir. o görünen tüm için, yolda karşılaştığımız Tanrı'yı ve ailem, hayırseverlere, teşekkür etmeliyiz. Rab Tanrı bize, onun ellerinde bize, bizim ihtiyaç ve metanet ilgilenir hayatını verdi. Tüm Tanrı'dan bize geliyor - biz (fiziksel ya da ruhsal olsun) almak tüm hediyeler. Giyim ve gıda, güzel doğası ve hasat, seven ebeveynler ve çevremizdeki dünyanın - tüm bu yukarıdan bize verilir. Bu nedenle şükran duası kalbin emriyle teslim Rab'be, - bize göksel Baba veren her şeyin böyle küçük olduğunu.

sonuçlar

Tanrı Baba bu bizim için sonsuz krallık ve mübarek sonsuzluğa yoldur - sadece bu hayatta, onun ana sevgisi, bizi seviyor. büyük hediye o cennette bizim için hazırladı. Tanrı'ya şükran duası Rab bize Allah'ı verir cömertlik ve hediyeler için değil, kişiyi okumak için. Tanrı'ya şükran özel bir dua kızgın olduğu için, çıkmak veya bizi cezalandırması gerekiyor. Sonuçta, bize gönderilen bu cezalar - o zaman bizim için bir meydan okumadır. Elçi Pavlus söyler: "Bu Mesih İsa Tanrı'nın isteği olduğunu için her şey, şükredin."

Birçoğumuz O'nun lütfu için ve bize verilen eylemler için Tanrı'ya teşekkür unutmayın. Ve Rab ve sonsuz kurtuluşu için bize ne bütün üzücü şeyler için takdir kadar göndermek için gerekli olduğunu, birçok bilmiyorum. Nerede düzgün Tanrı'ya teşekkür etmeliyim nasıl öğreniyoruz? Kiliseye git, onun manevi babası bir şükran servisinden yararlanabilir ve Surp Badarak'ın kalmak. Onun sırasında Rab Tanrımız için bir şükran duasını okuyun. Git, rahiplerin kalbinin sevincini ilan ve Tanrı'nın önünde ruhuna şükranlarını dökmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.