TeknolojininCep telefonları

Tamamen satış öncesi iPhone 4 temizlemek için: ayrıntılı talimatlar

Zaman zaman herhangi bir alet gereksiz bilgilerden temizlenmelidir. Özellikle dikkat bu cihazları satan önce önerilir sürecine verilir. Aksi halde, yeni bir kullanıcı diğer insanların verilerinin ele alır. Bu yazıda tamamen satıştan önce iPhone 4 temizlemek için öğreneceksiniz. talimatlar uygulamaya fikirleri çevirmek için kullandığı ne tavsiye edilir?

işleminden önce

Her şeyden önce cihazı "neverlok" statüsü olması gerektiğini anlamak önemlidir. O iPhone kilidini prosedürü geçmediğini işaret ediyor. Yani, tüm yukarıdaki adımları sonra gadget bağlantısı ile iyi çalışır.

biçimlendirme sonrasında Kilitsiz iPhone çok sıradan oyun gadget dönüştürülür - bu ağ ve interneti yakalamak olmaktan çıkar. cihaz durumu bilinmiyorsa, tüm eylemleri, kullanıcı "belki" üzerinde gerçekleştirir. Süreci dönecek tam olarak ne söylemek mümkün değildir.

telefon aracılığıyla

Nasıl satmadan önce iPhone 4'ü tamamen temizlemek için? Birinci yol - Mobil cihazınızla çalışmaktır. En yaygın senaryo. herhangi bir ek uygulama olmadan iPhone'dan verilerinin silinmesi en kolay eylemdir.

Sadece birkaç tıklamayla - ve görev çalıştırılacaktır. Nasıl satmadan önce iPhone 4'ü tamamen temizlemek için? talimatlara Gerekli:

 1. Mobil cihazınızda açın ve indirmek için bekleyin.
 2. "Ayarlar" menü öğesine gidin. Orada "Basic" ziyaret etmelisiniz - "Reset".
 3. Seç "Tüm İçeriği ve Ayarları sil."
 4. Birkaç kez niyeti teyit etmek. Bu düğmesini seçin "Sil" gerektirir.
 5. Apple kimliğiyle kodu girin. Bu adım kaçırılmaması gereken değildir. O seçenek "iPhone'u Bul" iCloud etkin olduğunda görünür.

Bütün yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra, akıllı telefon yeniden başlatılır. Bundan sonra, bilgi silinecektir. Yeterince pil şarjı için gadget de, emin olmak için önemlidir. Biçimlendirme için, pilin yaklaşık% 25'ini bırakmak gerekir.

iTunes yardım etmek

Nasıl tamamen "Aytyuns" yoluyla satışından önce iPhone 4 temizlemek için? o kadar zor değil olun. Bir cep telefonu ile olduğu gibi Belki, hayat gibi basit fikirler getirmek.

iPhone biçimi nasıl? yapmanız gerekir:

 1. Indirin ve belirli bir mobil cihaz işletim sistemi için iTunes bilgisayarınızın geçerli sürümünde yükleyin.
 2. USB-kablosu kullanarak telefonunuzu PC'ye bağlayın.
 3. "Aytyuns" başlatın. bağlı cihaz işletim sistemi tarafından tespit edilecek kadar bekleyin.
 4. akıllı telefonun menüsünde sekme "Genel Bakış" seçiniz.
 5. "... Restore" butonuna tıklayın.
 6. İstenilen öğeyi seçin. Yazılım önceden hazırlanmak zorunda kalacaktır.

şimdi açık itibaren tamamen bilgisayar aracılığıyla satış öncesi ne kadar temiz Ayfon 4. Kural olarak, abone seçmek için biçimlendirmek için bir yol seçer. Aslında, her şey göründüğünden daha kolaydır.

biçimlendirmesini kaldırın

Bir sonraki ipucu bir mesafede hareket etmeye karar verdi olanlar için idealdir. Bazı durumlarda, biz satışından önce iPhone 4 tamamen uzaktan ne kadar temiz merak var. bunu yapmak mümkün mü?

Cevap basit: evet, her iPhone sahibi uzaktan gadgetınızı biçimlendirmek edebiliyor. Bu iCloud bir bağlantı olması yeterli olacaktır. Bu hizmet kolayca uygulamaya dönüştürmeyi sağlar! Bilgisayar tarafından bulut verilerle çalışmak için arzu edilir.

Biçimlendirme şöyle iCloud devam edecek demektir:

 1. Bir bilgisayarda herhangi bir tarayıcıda açın icloud.com sayfası.
 2. hizmet için yetki almak için.
 3. Uygulamayı "iPhone'u Bul" çalıştırın.
 4. "Tüm Cihazlar" butonuna tıklayın. Görüntülenen listede, istenen aygıtı seçin.
 5. düğmesi "IPhone Sil" seçeneğini tıklayın. Ekranın sağ tarafında görünür.
 6. "Sil" i tıklayın.
 7. Apple kimliğiyle verileri yeniden girin. Sadece hesap şifresini gerekir. Bu adım eylem akıllı telefon sahibini çalıştığından emin olmak için gereklidir.
 8. "İleri" ve ardından "Son" operasyonu tıklayın tamamlamak için.

Nasıl iPhone 4 tamamen satıştan önce uzaktan etmek temizlemek için? Bu sorunun cevabı sorunsuz alacak artık. Önerilen teknik bile telefonu çalışır.

biçimlendirme sonra

Sırada ne var? Telefon hafızasında bir abone formatı sonra, veri kurtarma yürütmek için sunulacak veya yeni bir hesap ile başlamak. İlk seçenek şu ya da bu tarihte bilgilerin geri dönüşünü içerir. Akıllı telefon satılması beklenen değil yalnızca uygundur. Aksi takdirde, ikinci cümleye durdurmalısınız. % 100 kullanıcı veri sıfırlama sağlar.

Şimdi ne kadar temiz iPhone 4 tamamen satıştan önce biliyoruz. Eğer şifrenizi unuttuysanız, iTunes'u kullanarak fabrika ayarlarını geri yüklemek için emin olmalısınız. fiilin kalanı aboneye kadar kullanışlı olabilir. Çoğu zaman iCloud veya pratikte kullanılan mobil cihazla iştir. Tam bir sıfırlama seçeneği seçildikten sonra, onlar dönmek mümkün olmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.