Sanat ve EğlenceSanat

Tam mühimmat Gözetleyenler nasıl çizilir

Karakter takipçi yayınlanmasından sonra dünya çapında popülerlik var kitapta Strugatsky "Uzayda Piknik". Yakında filmi "Stalker" bundan sonra vuruldu. Çernobil'de meydana gelen kaza sonrasında yeni bir anlam dolu bir kelimedir. hareketine dönüştü taciz. Biz Pripyat geçerliliği Strugatsky çok benzer kıyamet fikirler haline gelmiştir. STALKER bilgisayar oyunu dünyada popülerlik tüm kayıtları isabet afet tarihinin temelinde geliştirilmiştir. Bugün başka bir oyunun arkasından geliyor - METRO-2033, ancak tacizci ilgili. Tabii ki, küresel popülerlik sanatlarda kayıtsız insanları ayrılmadı. Gerçekten epik ve etkileyici karakteri sanatçıları ilham veriyor. Biz takipçi kalem çizmeden önce Fakat, yavaş yavaş onun görünümünü ayrıntılarını sıralamak: Çok basit bir komando asker aksine, o giymiş, silahlı olduğunu.

silah takipçi

Gözetleyenler silahlandırmak, bir sanatçı neredeyse her şeyi göze! PCA veya eski modeli AK eline ver oldukça kabul edilebilir. Organik RPG veya bombaatar bakacağız. Ve henüz gerçekte oluşturmamıştır, bazı fantastik silahlar için onun imajı takılabilir. Çakal sonra - bir kıyamet sonrası dünya sakini ve kendini bulduğu korkunç koşullarda, seçim yapamaz.

Eğer bir kalemle Gözetleyenler çizmek önce, silahların ansiklopedi bakmak ve örnek povnushitelnee seçmek faydalı olacaktır. Sadece bir tek adamın ellerinde tutabilir, böylece "silah" olalım. kocaman hortumu veya uygun değildi ağır makineli tüfek, eski model ile tanksavar silah! Ana şey - mutantlar hareketlilik ve ustalığı kavgada. Bir çok ağır mühimmat çok kahramanın görevi karmaşıklaştıracak. popo üzerinde bir turnike yara ile temsil edilebilir. Yararlı olabilir kanama durur. Bir bıçak ekleme veya kolay hatchet. silahla Kılıf zarar vermez.

Bireysel koruma araçları

Nasıl prototip en çok benzeyen olduğunu, Gözetleyenler çizmek için? kişisel koruması bakmak emin olun. o savaşır yerde Sonuçta, büyük olasılıkla, çevreye İşlerin kötü. Bu nedenle, bir gaz maskesi, gaz maskesi, kimyasal koruma onu çok kullanışlı uygun. Yine, can güvenliği ile ilgili bir ders kitabının bu özelliklerin mutlaka kabartmalar. Belki de takipçi gelecekten oldu. Bu nedenle, hayatını korumak için herhangi bir maskedir. Filtreler büyük olduğunu Önemli olan. Bu Gözetleyenler çizmeden önce bir unutmamalıyız oldu. Baş kahraman prikroem kask veya kask. o bir solunum cihazı ise, gözlerini kapsayacak bir taktik maske gerekir. dizler ve dirsekler için astar unutmayın.

boşaltma ile kahraman kurşun geçirmez yelek hayatını koruyun. Bir kayış ya da kalça ilk yardım kiti yerleştirin. İyi taktik eldiven onun güçlü elleriyle dikkat çekilerek, vurgu için yardımcı olacaktır. Ayakkabı zeminde ve canavarların pençelerinden dökülen kimyasallardan korumak için yüksek olmalıdır.

Şekil takipçi

, Mutantlarla savaşmak için her gün geliyor adam zindana iner, en tehlikeli işlerin korkmayan, elbette, etkileyici bir fiziği var olmalıdır. Geliştirilmiş ekipman çok daha büyük hale getirir. Biz stalker çizmeden önce Dolayısıyla, bir adamın figürü genel kuralların küçük ihlalleri ile katlanmak zorunda. geniş omuzlu, iri yumruklar ile yapın, gövde yukarı pompalanır.

Nasıl bir kalem takipçi aşamalarını çizmek için

Şekil kişinin olağan görüntüden çok farklı değil. Daha önce tartıştığımız bu özellikleri, ek olarak. Bu nedenle, aşağıdaki programa göre hareket:

1. Biz beraberlik düzeni olmadan herhangi bir basınç üzerinde kalem. masif - Göğüs geniş ayakları bacakları yok.

2. ekipmanın detaylandırma.

3. silah, maske veya maske, giysi çizer.

Kapatma, verme hacmi, renklendirme

beraberlik sapığınla önce, gerekli araçları özen eğer renkli kalem çizimi, daha gerçekçi bakacağız. Yumuşak sert ve yumuşak-2: Farklı yumuşaklık kalem Need. Çalışmalarının çoğu yumuşatır. Katı metal parçaların çekme için yararlıdır. en hafif, gölgeleme gerçekleştirmek derin gölgeler yatıyordu. Geleneksel silgi ile birkaç vurgulama yapabilirsiniz - bu hacim katacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.