KanunDevlet ve hukuk

SWAT çözülmesi. SWAT nedir ve fonksiyonu nedir?

SWAT - Birçok "kaş", arkasında büyük bir çizgili cesur askerler tarafından kamufle güçlü Rus erkekleri gördü. "Bu nedir?" - başında birbirlerine sorular geçenlerin sormak doksanların atılgan. Bu Sovyet sarkık üniforma alışık bilinç, görme organı tarafından iletilen yeni bilgiler kabul etmiyor bu Rus korucuları görünümü öylesine alışılmadık ve kasvetli.

şık üniformalar ve maskeli seçimi gibi ince ve fit iri yarı nüfusu arasında karışık duygular neden oldu. merakı itibaren korku. İnsanlar fısıldadı: "SBM - Bu nedir?".

enkaz

Geçen yüzyılın sonu. Bir rüya Batı dünyasının gerçek oldu. SSCB için ölüm cezası gerçekleştirildi. gelişmiş denizaşırı kıta dehşet çarpıcı Rus dev, çevredeki araziyi sallayarak çöktü ikincisi günlük komşuları, hatta dünkü tek daire evlerin kiracı ve çok uluslu zihinlerini hakim - SSCB.

Kim suçlu nedir? o zamanların olayların tanımlayıcı olmayacak. Birçok teorileri. Hepsi var olma hakkına sahiptir. tarihçilere - Bize bu esere gerçek profesyoneli bırakalım. Bu da çocuklar hakkında belirli sorulara cevap bulmak zorunda kalacaktır. makalenin amacı farklıdır. O zaman özel bir birim orada doğdu edildi - SWAT. kısaltmalar Deşifre - Özel Çevik Müdahale Müfreze.

Başka bir soruya cevap vermek için: "Neden?", Sen, zaten uzak 1992 zamanda geriye Şubat 10, özel mangasının doğum günü gitmek gerekir. İçişleri Bakanlığı bir parçası olarak GRT GUOP - Başlangıçta, formasyon başka bir isim vardı. Altı ay sonra, yeni doğan bugüne kadar öğreneceksiniz altında yeni bir isim buldum. Bu SWAT.

norm olarak Kaos

Büyük bir utanç için, ama çok yakın Rusya'da kamu öfke norm bir dönemdi. Geçen yüzyılın doksanlı onların silinmez bir iz bıraktı ve barut ve kan ve acı ve yıkım kokulu olması.

Hukuksuzluk ve bürokratik kaos ev elele gitti. Şimdi denemek ve ayrıntıları anlamazlar, ayrı bir hikaye gerektirecektir. öyleydi Yani, bu bir gerçektir. ölçek kapalı Suç yüzdesi. Krovushki dökülmüşse edildi. Yerli suçlar ve küçük çarpışmalar, kavga ve hatta biz bahsetmiyoruz. düşünceli ciddi adamlar, kurnaz ve küstahça tepeden tırnağa silahlı, hükümetin bütün düzeylerinde bağlantıları ile vardı.

Hemen içmeye, arabayla pasör veya soymak alışveriş stall'dan kapağı daha ciddi yasadışı iş yapan edildi. Gerçek çeteler bahsediyoruz. Uzak bir Asya sine-yirmili ve sermayenin büyük şehir merkezinde değil bir yerde, herkesin görmesi için açıktır. Ama ne diyeceğini? Her yerde. Her köyde. Durum kontrolden çıktı. Yetkililer bu şeyler yapması gerekiyordu. Sonra SWAT doğdu. birimlerin deşifre kısaltmalar başlangıçta sıradan vatandaşlar için gerçek bir bulmaca haline geldi.

çetelerin ortadan kaldırılması

O yıllarda, organize suç sefih renk çiçek. Yani her zamanki operatörler de buna karşı mücadele fiziksel gücü yoktu söyledi. Neyse ki, kolluk yüksek elli suç yeterli yanıt buldum. Bu SWAT.

Zaten ilk ameliyatı Rus toplumu yapılmış Gemilerimden suç çeteleri ürperti bir zayıflayan organizmadan malign tümörü almak. Ve bunun için kullanılan, "mola" ile anestezi olmadan tıbbi aletler, (o nasıl uçuruma uçan, ülkede alabilir?) Değildir ve değil "dikkatlice lanetlemek kesilmiş ve" şok ve dehşet neden oldu. Bu sadece SWAT zorunda kelimeyi sevmeyenler gerçekten bu. Yazım şifre çözme gerekli değildir. o oldu kadar olmaz.

1993 yılının baharında, bu özel kuvvetler ülkenin tüm bölgelerinde kurulmuştur. Savaş devam etti. nedeniyle bile VIP mezarlara dünkü yetkililer ve yeni yaşam "sahipleri" için mezarlık Expanded, mahkumların aşırı kalabalık tutuklu merkezlerinde büzülmüş ve ıslah koloniler her gün yeni misafirler bir araya geldi.

Neyse, "bankta" oturmak zorunda kaldı ya da yurt dışında kaçmayı başaranların, hayatlarını tuttu. Bu adamlar kiminle şaka yapmamalısın - şu anda büyük çetelerin çoğu SWAT öğrendik. Bunlar bir iletişim şaka şekilde yerleştirilmiş değildir.

Sadece masal çabuk olduğu açıktır. Devlet zaman aldı boyunca kalıntılar solucan delikleri kaldırın. Ama Coll önce belirlenen görev gerçekleştirildi. Omnipotent "bayanlar" gölgelere çekildi ve daha sonra ortadan kayboldu. Bu SWAT işten adamlar kayboldu anlamına gelmez. Bunlar organize suçla mücadelede ortasında hala.

SWAT. kelimenin alışılmadık bir yol içinde Kod Çözme

Bu kısaltma, herkes zaten, iyi bilinen yaygın olarak kullanılan bir ortak deşifre yoktur. Özel Çevik Müdahale Müfreze. Daha kolay, SWAT söyleyebiliriz - bir isyan olduğunu.

Zaman kelimenin anlamını zamanki yorumudur, o zaman neden farklı olacak? Sonuçta, dört karakter her biri için değer daha derin anlamı, anlamsızlık, değil rastgele bir seçimdir.

"C" - özel

SWAT deşifre harfi "C" ile ilgili aksanı.

çevik kuvvet polisi, varlığını devam ettirmesi - Bu özel birimler çoğunlukla gruplar işletim özel kuvvetlerin oluşmuştur. Sadece bölünme "müşteri tabanı" oldu.

Güven toplum polisi holiganlar, organizatörleri ve cihaz ayaklanmalar futbolseverleri, pogromları ve diğer aşırı "aktif" vatandaşlar amaçlıyoruz onaylanmamış kitle toplantıları katılımcılara kalmıştır. O kaçırılmaması günler ve düşünenlerdensindir ve psevdoliderov ve düpedüz maceraperestler olarak, insanların çok kalabalık meydanlarda toplanmaya hazır provokatörlerin zorunlu pogrom ile bir toplantı için.

İnsanlar, sloganlar atarak, gürültü, gök gürültüsü yapmak için mutlu Sovyet rutin yorgun. Doğal olarak açıkça yasak uyarınca, izin verilen anlamada değil, öfkelendiler. Toplum polisi uyarmak ve ibret almıyor. Nerede bir kelime ve burada baton tüm idi.

Çift yumurta toplum polisi SWAT daha dar, özel görevleri harekete geçti. Onun düzenli müşterileri dayanıklı çeteler, diğer organize suç oluşumları, teröristlerin, anlaşılmaz ve tehlikeli insanlar haline gelmiştir. Özel görevler, özel teknikler ve özel aletler. Ayrıca müşteriler, özel namlı, sofistike ve vicdansız, açıkça çok taraflı direnmek mümkün "topçu".

SMB Seçme ve kayıt özel, kapsamlı olmuştur. Biz dikkate psikolojik ve fiziksel hazırlık yüksek göstergelerini alır. 'Iyi' tanınmıyor. Kapasite değerlendirmesi - "Mükemmel." Zorunlu gereklilik - muharebe tecrübesi, büyük operasyonlarda katılım. Bir savaşçı kanıtlanmış olması gerekir, iyi farkında, sıcak olaylarda silah temayüz ustalıkla kullanmak.

"O" - Ordu

SWAT - Bir partidir. Biz SWAT çözmekte "O" harfi üzerine vurgu.

hiçbir yerde bu özel birimde Adaylar açıkça öğretti. Onların öğretmenler, sıcak olaylar, muharebe operasyonları kavga ediyorlardı. Ne kitap ve kılavuzlar tür? Geniş askeri deneyim. Budennovsk ve Kızılyar, Afganistan ve Çeçenistan, Dağıstan ve Tacikistan - bu onların derslik ve konferanslar için oditoryum.

SWAT - Ordu askerleri, onsuz hiçbir maliyeti yok, majör cerrahi, teröristlerin, silah kaçakçılarının, çetelerden hiçbir eleme gözaltı hiçbiri.

asker adlandırılmıştır. "Granit" ve "bar", "Bulat" ve "Viking", "vektör" ve "Terek" - bütün SWAT grubu (Özel Tim). Her bölgesel dekolmanı askeri tarihini, kendi karakterleri, ayırt edici sembolleri vardır.

SWAT timi (SWAT) kolluk kuvvetlerinin sistemde elit birimlerdir. Çoğu SWAT hak vardır "bordo" yüksek ayrım sembolü olarak alınır.

"B" - hızlı

elit SWAT birimlerinin görevlileri tam teyakkuz halindedir sürekli olarak. Herhangi bir zamanda onların katılımı gerekli olduğu olmaya hazırız. Biz başka bir aksanıyla. SWAT çözmekte "B" harfi üzerinde.

Emziği herhangi bir bölgede oluşturulabilir, toprak mesafe önemli değil. olabildiğince hızlı bir şekilde modern ulaşım öldürücü olmayan silahlar pozisyona savaşçılarını getirecektir. Sessiz, sessiz bir yaklaşım istediğinizde düşman teknolojisinin varlığı istenmeyen dikkat çekecek yaptıklarında, elit savaşçılar bağımsız büyük mesafeler aşmak ve hemen savaşa asla veya farklı bir görevi gerçekleştirmek mümkün.

"P" - yanıtı

Bu kısaltma son karakter kalır. Biz kod çözme SBM de "P" harfi vurgulamak. Yolları Farklı elit birimlerin bu savaşçılar yanıt vermek. Her görev bağlıdır. SWAT Her memur - evrensel asker.

Yakalama veya kapağın grubunda, bir saldırı grubunda etkili bir şekilde çalışabilen olduğunu. Bu tırmanıcı ve paraşütçü, bir yüzücü ve bir keskin nişancı, yıkım ve sapper. Kimi o sadece hiç olmak için geldi. O durumun gerektirdiği büyük aktör ve iyi bir şirket olmak edebiliyor. zorba ve fedai rolü? Problem yok. Bir aracı çalıştırın? Lütfen. Herhangi bir not. Yöntem ve SWAT yanıt yolları fiili mücadele kapsamında deneme yanılma yoluyla, yıllar içinde çalışıldı.

Bu silahlar, ekipman öğeleri artırabilir mümkün olduğunca verimli kılmak için Dekolmanının erkekler arasında kendi yetenekli ustalar vardır. Her birim duvarlarının tabanı söylemek değildir, kendi markası "fiş" vardır.

Çoğu durumda, çocuklar hürmet ve yay olmadan katı vardır. Coll (ters tarafta) tanıklar vardır uğraşmak zorunda kaldı.

Yani SWAT bütün transkript.

Sonsuz bellek zamanından önce ayrıldı

Birçok savaşçıları, en yüksek devlet ödülü işaretli Rusya Kahramanı unvanı verildi. Aralarında ölümünden sonra ödül aldı edenlerdir. Izin vermez SWAT birimlerinin kütle kaybı, yeterlilik izin vermez unutulmamalıdır. Ama bireysel vakalar maalesef otur. muharebe görevlerine düşmüş olan kahramanlara sonsuz bellek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.