KanunDevlet ve hukuk

Dairenin Sahipliği

insan topluluğunun varlığı süresince hayat insanların temel ihtiyaçlarından biri konut vardı. devlete ait dairelerin toplu veya sahibi olduğu bu avantajdan adresleme Özellikle akut sorun, SSCB günlerde gül kamu kurum. zamanda yaşam alanı öncelik sırasına göre geçirildi. İş sözleşmesi bileşenler. Sağ sadece sahip böyle bir hakkın bulunması durumunda bu statüsü alması gerekir queuing. kriterini Need çok sınırlıydı.

Piyasa ilişkilerin kurulmasına başından beri vatandaşların konut sorununu çözmek için fırsat vardı. Bu "Mülkiyet Üzerine" Kanunun kabul edilmesinden sonra mümkün olabildi. Bu ülkenin konut piyasasının gelişimini teşvik eden o oldu.

Şu anda, dairenin mülkiyeti yasal olarak bir dizi yüceltilen yasal eylemlerin. Böyle belgelere Her şeyden önce Medeni Kanun arasındadır.

Bu içtihada göre, mülkiyet hakkı daireye ve sahibi tarafından görevinden yaşadığı alanlara atın. Bu vatandaş kendi mülkü ile herhangi bir işlem yapmak için fırsat vardır. meşruluk yanı sıra başkalarının çıkarlarını korumak için: ana şart sahibi tarafından uyulması gereken vardır. Bu gereksinimleri takip ederek, vatandaş teminat olarak yaşam alanı sunan, diğer kişilerin lehine daire yabancılaştırmak, hem de diğer prosedürleri gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, o sahibidir kalır ve kullanma kapasitesini, sahiplik ve mülkiyet yapısı vardır.

dairenin mülkiyeti mevzuatının öngördüğü kendi sınırlamaları vardır. Onun uygulanması diğer kişilerin menfaatleri ihlal yol açmamalıdır. Bu tür sınırlamalar konut kullanma imkanı bulunmaktadır. Daireler başkaları ile yapılan sözleşmelere dayanarak sahipleri kiralanabilir. Bu yerde herhangi bir üretim kesinlikle bu alanlarda yasaktır. Daireler içlerinde yaşayan vatandaşlar için özel olarak tasarlanmıştır.

eylem herhangi bir ürünün üretimi için tasarlanan ofis, ticaret örgütleri ve tesislerin yerleşim bölgesinde, yerleşim olarak kabul edilemez. iş başkalarının çıkarlarını korumak tabi yaptıklarının olarak yasal kabul edilebileceğini, daire sahipliğini sahip vatandaş, yapılır durumunda. konut işlemi bir diğer sınırlılığı sıhhi bina kodları ve yangın güvenlik yönetmeliğine uymak zorunludur.

Emlak piyasasında herhangi işlemleri yürütmek için şunlara sahip olmalıdır mülkiyet belgesi daireye. Bu taahhüdün yerine alım ve satım işlemleri, bağış, değişim ve kayıt için ana belgedir.

mülkiyetin Dekorasyon alanları, evler ve daireler insanlarının yasal haklarının belgesi vermeye yetkili olduğunu devlet vücuda belgelerin tesliminden sonra yapılır.

Arazinin bulunduranlara kadastro pasaportu, hem de ondan bir özü olmalıdır. Bu belgeler özel servisler tarafından hazırlanmaktadır. vatandaş kendi sitesinde karmaşık teknik çalışmaları yürütecek arazi yönetim organizasyonlarının işçileri çağırmak zorundadır. Rus Emlak tescil edilir belgeleri yayınladı sonra. Aynı anda çıkarılmış kadastro pasaport bir özüt bundan ile. Bu menkul temelinde toprak mülkiyeti belgesi verilir.

eve göz atın yapısına kadastro pasaport varlığında da mümkündür. O BTI hizmetlerini yayınladı. kadastro pasaport bazında ve çıkarılan ve daire mülkiyeti belgesi üzerinde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.