MaliBankalar

"Svyaz-Banka": müşteri yorumlarını ve personel

Bugün, "Sviaz-Banka" müşterilerden yorumlar yanı sıra şirket çalışanları kazanır bilmek. işbirliği ne gibi avantajlar ve dezavantajlar dikkat etmelidir? Bir "Svyaz-Banka" genelde nedir? Bütün bunlar daha sonra açıklanacaktır. Aslında tüm bu konuları anlamak için göründüğü kadar zor değil. Özellikle dikkatle bir kuruluş tarafından gönderilen yorumlar çalışırsan. Sadece onlar şirket asla size bir ziyaretçi ya da iş arayanların söyler gerçekleri anlatmak mümkün olacaktır.

tanım

"Svyaz-Banka" - bir finans kurumu. Bu kamuoyunda, bankacılık işlemlerine ilişkin çeşitli hizmetler sunmaktadır. Zaten tek bir isimle o "Sviaz-Banka" en yaygın bankası olduğu açıktır.

Bu evrenseldir. şirket bankacılık hizmetleri bir dizi sağlar. Ve bu insanları memnun ediyor. "Svyaz-Banka" pozitif türü, çok yönlülük için ziyaretçilerden yorumlar kazanır. Ben bir kredi gerekiyor mu? İpotek? Bu gerektiren bir depozito? "Svyaz-Banka" kurtarmaya gelecek!

Ama bu kuruluşla iletişim için değer mi? Onun müşterilerin ve çalışanların ne düşünüyorsunuz hakkında? adil Nasıl firması? o dolandırıcıların mu?

ölçek

"Svyaz-Banka" olumlu karakter boyutuna için aldığı gözden geçirmektedir. şirket uzun zamandır çalışmaktadır gerçeği. Şirketin Dallar ülkenin birçok şehirlerde mevcuttur.

Şöhret ve finans kurumu müşterilerinin büyüklüğü ve başvuranların güven. Bir "Sviaz-Banka" bir dolandırıcılık değil izlenim alır. Bu organizasyon ile ilk tanışma birçok gelmek sonuçtur. Ama gerçekten mi?

lisans

cevaplamak zordur. Özellikle bazı müşterilerin ve çalışanların "Sviaz-Banka" belgeni alacak olacak düşündürmektedir gerçeği göz önünde. Bazı görüşler süreç çoktan başladı vurgulamak yoktur.

Böyle tablolara inanın buna değer değildir. Bugüne kadar, tam "Svyaz-Bank" çalışır. lisansların iptal oluşmamıştır. Ayrıca, planlanmıyor. Bu nedenle, finans kurumunun lisans gözden işaret görüşlerin doğruluğu, muazzam şüphe altındadır.

holdingler

Şimdi "Sviaz-Bank" gelenler ya da diğer hizmetler müşterilerine başvurmak konusunda biraz. En yaygın katkıları. Mali şirket, bazı değerlendirmeleri göre, işbirliğinin elverişli koşullar sunmaktadır. Her zaman belirli bir hizmet için en uygun katkıyı alabilirsiniz.

Doğru, mevduat "Sviaz-Banka" yorumları karışık aldı. önerilerin bazıları bazı koşullar benzer yerini, ancak farklı bankalar edilebilir tabirle. Çalışanlar bazen kamu mevduat açılması ve bakım ayrıntılarını bilmiyorum. Bunların hepsi iter.

Ancak genel olarak, anlamlı bir şikayet. sözleşmede öngörülen tüm şartları tam olarak karşılanmaktadır. Eğer katkı hizmet koşullarını açtığınızda örneğin, panoda tescil edilmiş olduğunu, bu belirtmez gerçeği var - Bazı müşteriler şikayet tek şey. Nedenle, mevduat açarken dikkatli sözleşme incelemek için tavsiye edilir, gereksiz sorunları ve istemleri önlemek için. işbirliğinin tüm detaylar var yazılır.

kredi

onlar "Svyaz-Banka" adlı bir şirket hakkında ne söylüyor? Araç Kredisi karışık eleştiriler alır. Geleneksel krediler ile aynı şekilde. genellikle müşteriler ne der?

Birçok uygulama için son tarih "Sviaz-Banka" küçük onay verilmiş olması işaret etmektedir. Ve memnun ediyor. Her zamanki bürokrasi yoktur. O kimseyi şaşırtmıyor. Yine kredi koşullarının inceleyerek önerilir. Bazı müşteriler sözleşme ve kredinin verilmesi imzaladıktan sonra faiz vaat daha yüksek olduğu ortaya çıktı söyledi. Örneğin, yerine% 19 - (bazı değerlendirme göre)% 45.

Buna göre, bazı dolandırıcılık organizasyonu suçladılar. Bazen uzun süre belgeleri kontrol edin ve ardından bilinmeyen nedenlerle kredi reddediyorum. Benzer durumlar olmasa çok sık, bulunur.

Ama aynı zamanda "Svyaz-Banka" krediler pozitif geri besleme de alır. dikkatle dolandırıcılık bile düşünmediğini ikisi de işbirliği tüm terimleri, çalışma edin. Mali şirket ziyaretçilerinizin aldatmak değildir. Sadece kredi ve diğer hizmetlerin özelliklerinden bazıları yüksek sesle ilan edilmez. Onlar sözleşmede okunabilir.

ipotek

adında bir şirket ne "Svyaz-Banka" ipotek geribildirim aldı? Mortgage kredileri - Birçok tüketici tarafından kullanılan başka popüler hizmettir. Ne lehte ve aleyhte sen dikkat etmelidir?

Müşteriler ipotek bankası gerçekleşecek olmadığını söylüyorlar. eğer çok uzun değil, çabuk oynayan bir kurumdur. Bazı çalışanlar merkez ofisi için Moskova'ya bir istek göndermeden önce belgeleri anlamıyorum. İnsanların belirsizlik içinde olmasına neden olur.

Bazı durumlarda, hatta bir karar iptal son dakikada bir ipotek vermek belirtiyor. Çalışanlar "Svyaz-Banka" Almak daire bakmaya, yani onay oluştu söyledi. İnsanlar özelliklerini bulmak ve sonra Moskova'dan ipotek inkar geliyor. Hatta nedenleri açıklamaz.

Bazen böyle devam, "Bir ipotek ile sabitlenmiş" "dolandırıcı" ve benzeri ifadelerle ipotek üzerinde geri besleme vardır. Ama aynı zamanda örgütün olumlu yönleri vardır. Örneğin, hızlı bir ipotek çevrimiçi başvurabilir. Ve bazı müşteriler "Svyaz-Bank" mortgage kredileri ile ilgili sorunlar ortaya çıkmadığına söylüyorlar.

Bir bütün olarak hizmetinde

genel müşterilerin O çalışılmış şirket hakkında söylüyorsun? iyi organize edilmiş mi? "Svyaz-Banka" istemciler karışık değerlendirmeleri kazanır. ofislerde iş ve teknik destek personeli lehine Oldukça sık bir iddia. tartışmalı veya sorunlu konuları ele almak zaman alır. Bu ana şikayeti olduğunu.

Standart görüş kalanı - Birisi krediler ve ipotek, "Sviaz-Banka" iyi niyetli mali şirket olduğuna bazı istem üzerine yüksek faiz oranları hakkında şikayet ediyor. örneğin, başvuru yapmadan önce, bir kredi elde etmek belgeleri birkaç kez tekrar kontrol etmek şirketler, ve özenli personel bulunmaktadır. Bu mümkündür ve hangi ziyaretçilerin kaba ve düşmanca, deneyimsiz personel ile uğraşmak zorunda. Böyle insanlar da oluşabilir.

herhangi bir olumsuz geribildirim Sadece herhangi bir kanıt, olumlu ya da değil. Biz sadece "Svyaz-Banka" İyi ve adil bir organizasyondur nasıl tahmin edebilirsiniz. onlar işveren olarak şirkete bağımlı kendileri hakkında ne dersiniz?

İşveren olarak

Görüşler da ayrılır. Biz, "Sviaz-Banka" çalışanlar sadece olumlu tepkiler aldık kesin olarak söyleyemeyiz. Genellikle olumsuz görüş bırakır. Ancak, çalışanların makamlarına herhangi bir hak talebinde bizde olmayan bir şirket bulmak zordur.

işin, kariyer gelişimi eksikliği yoğun bir program lehine olumsuzluk yanı sıra için ödeme yapmaz kalıcı geri dönüşüm. Düşük maaş ve işverenin borcu da astları önünde bir yeri vardır.

ekip çalışan tüm resmi istihdam, rahat bir ortamda çalışmaları, sosyal güvenlik, bankacılık sektöründe iş deneyimi, "Sviaz-Banka" notu pozitif tarafında.

Cezalar, siz "Svyaz-Banka" değerlendirmeleri alır, ne firma da mevcut olduğunu düşünürsek. Bu cezalar. Onlar en ufak yanlış adım için başlarını bindirilmiş. Dahası, bütün vardiya. Bu nedenle, şirket yapmak çok problemlidir. bir şeyin suçlu olmak zorunda değil, sadece sorunun meydana geldiği değişime bakın.

"Svyaz-Banka" - istihdam için en iyi yer değil. Uygun stres kariyer merdivenini tırmanmak düşünmüyorsanız kişidir. Küçük bir kuruluşta Kararlı kazanç alabilir. Ama daha fazla. Aynı zamanda bazı şehirlerde, astlarından "Svyaz-Banka" yorumu son derece olumsuz aldığı unutulmamalıdır. Ve böylece banka işverenlerin kara listede olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.