Ev ve AileAksesuarlar

Stil, konfor ve güvenlik: dans için dizlik seçin

İnsan vücudu mutlaka düzenli egzersize ihtiyaç duyar. Tabii bu Şunu demek değildir ve tüm profesyonel futbol göndermek veya boks başlamalıdır. Bu amaçla ilginç ve eğlenceli başvurdu için çok fazla, dünyanın en eski sanatlardan biri - yani, dans etmek.

Kim kendine birçok stilleri biri için seçebileceğiniz her yaştaki istemektedir: klasik balo dans, sıcak Latin, Modern, Jazz, Contempo, şerit dans ... Kısacası, seçim çok büyük. Her stüdyo istihdam için formlar ilişkin bazı taleplerde bulunmaktadır. Ancak, arzu ziyade zorunlu daha vardır şeyler vardır. Bu kategoride ilk etapta dans için diz yastıkları bulunmaktadır.

O yüzden sınıfta en hareketli parçalar (yani, dizler ve dirsekler) en çok risk altında olduğunu oldu. Çünkü saçma kaza ya da yaralanma kişi favori hobi unutun aldığını utanç vericidir. Akıllıca seçilmiş diz dans yardım birçok sorunu önlemek için. Bunlar, eklemlerin "gevşemesini" önlemek başarısız bir hareketten sonra diz korumak, hem de bağlar güçlendirmek için izin verir. Geleneksel tespit böyle bir sonuç veremez. Yaralanma birçok durumda elde edilebilir: "risk bölgesi" içinde - kuadriseps olan herhangi bir hareketi, "sekiz", kalça ve hatta squatlar özellikle keskin hareketini "sallanan". dans için diz bir zorunluluk olmasının nedeni budur.

Eğer diz toplayıp düşünmelisiniz bazı temel kriter vardır.

Öncelikle aralarında - Bu, elbette, boyutu. Diz boyutunda size gelmiyorsa, yaralanma riski önemli ölçüde artacaktır. Dört boyutları (- en küçük, 4 - En büyük 1) ayırmaya karar verdi.

Büyük önem aynı zamanda bu aksesuarların üretimi için kullanılan malzemelerdir. Tercih "nefes" için deriyi vererek havayı sızıntı olabilir geçimlik ve yarı geçimlik malzemelere verilir. Aynı zamanda, en aktif egzersiz dayanacak dayanıklı olmalıdır.

özgürlük hakkında unutma. Sonuçta, dans kişinin kendini ifade, vücudunun bir şarkı. Bu güvenilir yaralanma onun giyeni koruyacak elastik bir diz seçmek en, ama onun hareketini sınırlamak ve böylece sonuç üzerinde olumsuz bir etkisi olmayacaktır.

Cildin karşı sıkıca dans için bu diz önemlidir. Belirli bir model satın almadan önce, 1-2 dakika içinde dolaşmak emin olun. İdeal olarak, birkaç dakika sonra size hiç diz pedleri varlığını hissetmiyorum. Açıkça o yerde hissetmek, ya da rahatsız hissediyorsanız, bu model açıkça sana yakışmıyor.

diz nereden gelince, o zaman mağaza içinde hem de internet üzerinden yapılabilir. World Wide Web üzerinden satın sadece belirli bir üreticinin ürününü kullanmış durumlarda tavsiye edilir ve siz (teslim edilmeden önce, ürünün üzerinde denemek olamaz çünkü) ihtiyacınız tam olarak biliyorum. Üreticinin sadece resmi web sitesi kullanın. Başka bir seçenek - dansçılar ve sporcular için profesyonel bir ürün diz uzman perakendecilerin satın almak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.