SeyahatSeyahat İpuçları

Nasıl Moskova'dan Küba'ya uçmaya? Biz seçenekleri göz önünde

Küba turistler için bir cennet çağrılabilir. seçenler büyüleyici beyaz plajları, berrak suları ile berrak deniz sunan bu harika ülkede dinlenmek için mercan resiflerinin renk muhteşem renkler arasında isyan etkileyen ve egzotik tropikal bitki örtüsü. Tüm sıradışı ve inanılmaz maceralar bekliyor sevenler için Küba'ya yolculuk. seyahat arasında en popüler ekolojik turlar tadını çıkarın. Aşırı yürüyüş, dalış, balıkçılık ve diğer heyecan verici aktiviteler: Ülkenin Misafirler ilginç bir çok şey bulacaksınız. Genel olarak, yaşam dünyanın öbür tarafına gitmeye değer. Birçok Moskova'dan Küba'ya uçmak ne kadar sorusuna ilgileniyorsunuz? Biz ona en güvenilir yanıtlamaya çalışın.

direkt uçuşlar

en uygun yol, direkt doğrudan uçuşları alır. Onlar sadece Rus sermayeden gönderilir. hizmetler sadece havayolu kullanabileceğiniz uçuşun gerçek zaman öğrenin. Diğer tüm bilgiler uçuşun yaklaşık süre vererek, son derece kaba olacak.

Moskova'dan Küba'ya uçmayı öğrenmek için, hesap çeşitli faktörler dikkate alınması gerekir. Örneğin, bir uçuş tipi (düz olup olmadığı), hava koşulları ve benzerleri. Eğer bir doğrudan uçuş sinek, uzun yolculukta hazırlanmak için gereklidir. Yaklaşık yolculuk süresi genellikle 13 saattir. Sen geçmek zorunda Atlantik Okyanusu ve çeşitli iklimsel bölgelerini değiştirmek için. Ayrıca Moskova'dan kalkan tüm uçuşlar Havana'da bulunan havaalanı José Martí, Küba gelmek bilmeli. Oradan, kolay otobüs veya taksi ile adanın herhangi noktaya gelmek için.

Bir çiftleşme uçuşlar

transit Moskova'dan uçmayı öğrenmek, çok daha zor Küba etmektir. Kural olarak, turist Paris veya Frankfurt üzerinden kullanılabilir uçuş. Seyahat süresi yirmi saate kadar olabilir. gezginler için avantaj uçuşlar arasında dinlenmek için bir fırsattır. uçuşlar ucuzdur Buna ek olarak, bu durumda, sen kaydedebilirsiniz. Bu geçiş uçuşlar Ruslar arasında popüler olmasının nedeni olduğunu.

direkt uçuş seçerken, eğer, tabii ki, Küba'ya son dakika alamadım bilet-kitap önceden gerekir. Bu, seçilen havayolu şirketinin internet sitesinde doğrudan yapılabilir. direkt uçuşun maliyeti tek stronsiyum başına yaklaşık kırk bin Rus ruble mal olacak. Bağlama uçuşlar ucuzdur, fakat onların dönek fiyatı, en iyi seçenekleri belirleyerek, belirtilmelidir.

Yani, Moskova'dan Küba'ya uçmak ne kadar sorusunun cevabı, uçuş seçenekleri (doğrudan ya da çiftleşme), para kazanmak için arzu, hava koşulları ve hava taşıyıcısının gereksinimleri seçiminize bağlıdır. Seyahat süresi 1220 saat arasında değişir. Her durumda, sen ihtişamı, konukseverlik ve olağanüstü kültürüyle etkilemek için emin bir harika ülkeyi, bir araya gelecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.