SeyahatOteller

Stupino (Moskova bölge) Otelleri: açıklama, fotoğraflar ve yorumlar

Stupino - farklı ülke ve şehirlerden turist her gün yüzlerce geliyor Rus sermaye bölge noktalarının en ilginç şehirlerinden biri. İşte fazla 65 bin kişiyi bulunduğu ve 2018 yılında şehir 80 yıl olacaktır. İdeal bulmak ve yüksek gelirli iş adamı ve bir işçinin ücretlerinin ortalama düzeyine sahip böylece ek olarak, farklı fiyat aralıklarında otellerde çok çeşitli faaliyet göstermektedir.

Bu kısa yazıda ayrıntılı olarak odaların en ilginç oteller Stupino ve numarayı tartışmak adreslerini ve diğer faydalı bilgiler öğrenecektir. Zaman kısa, bu yüzden en kısa sürede başlayalım!

"Merkez"

Bu turist sitesi küçük bir otel sıcak atmosferi ve konfor. Bu arada, otel "Merkez" (Stupino) şehir merkezinde yer almaktadır.

Bu durumda, misafir kurumun 195 konforlu odalardan birinde kalmak mümkün değildir. TV, buzdolabı ve diğer olanaklara: Her oda, konforlu bir eğlence için gereken her şeye sahiptir. Buna ek olarak, hemen hemen tüm odaları bir parçası olarak özel bir banyo olduğunu fazlalaştı.

sokakta Komsomolskaya (17 ev, 1 bina) bulunan Restoran yukarı ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz yüzden, haftanın yedi günü çalışan.

Odalar ve yorumlar

Eğer şehre gelip ekonomik konaklama kalmak isteyen planlıyorsanız tüm oteller Stupino kadar ucuz oda sunabilir, çünkü sizin için olacak bu karmaşık, gerçekten ideal bir seçenektir. Yani, bu otelin herhangi bir ziyaretçi günde sadece 1000. 100 ruble ikinci kategorinin en ucuz çift kişilik odada kalmaktır. Bu durumda, yerde olmanın ek kolaylık.

Buna ek olarak, aynı zamanda mevcut Çift ilk kategoriyi kiralamak. Bu 400 ruble daha pahalı. Odaya daha da rahat kalmak istiyorsanız, o zaman çift yüksek kategoriyi seçin. Bu durumda, maliyet sadece 1000. 600 ovmak olacaktır.

Aynı zamanda, birinci kategorinin tek kişilik oda 1800 ruble değer. gecelik ve aynı olmakla birlikte, daha yüksek bir kategori size 200 ruble daha mal olacak. Ayrıca en yüksek kategorideki bir çift kişilik oda iki oda seçim yapma olanağı vardır, kiralık fiyatı 2 bin. 100 ovmak eşittir.

Son olarak, biz kompleksinin topraklarında küçük ama şirin kafe ve aslında bütün otelleri Stupino yerlerde yemek oluşmaktadır değil unutmayın.

"Değirmen"

Stupino bu turistik tesisin en ilginç biridir. Restoran birkaç gün şehre gelen insanlar için tasarlanmış ekonomi sınıfı, küçük bir oteldir. Bu otel Stupino veya diğer durumlarda iş seyahat edenler için mükemmel bir seçenektir.

Ayrıca kayda değer otel "Değirmen" (Stupino) 'dir Rus sermaye ve diğer şehirler bağlayan federal karayolu çok yakın bulunduğu gibi iyi bir konuma sahip olmasıdır. Büyük bu nesne Odalar yeterli, ama biz daha sonra ele alacağız.

Bu arada, otel kendi araba ile gelenler için bir park alanı çalışır. Ayrıca, check-out öğleden önce yapılması ve 12 pm sonra gerçekleşir odalarına kontrol edilir. Bu otel cadde Stupino Ulaşım (13 ev) bulunur ve kesintisiz çalışıyor.

Misafir odası,

Her otel konuk dört kategoriden birine odasında karşılamak için yeteneği vardır. hoş sizi şaşırtacak erişilebilir ekonomistler ve standartları, kira fiyatları talep etmek.

Yani, sadece için 1000. 100 ovmak. Bir çift kişilik oda sınıfı kalabilirler "ekonomi." Buna ek olarak, 200 ruble daha pahalı maliyet kira böyle bir "standart". Aynı zamanda bir buçuk bin ruble de. Eğer bir üçlü oda ekonomide gece geçirmek için fırsat var ve aynı odada standart kategori 240 ruble daha mal olacak.

Dikkat! diğer bazı oteller Stupino ücretsiz konuklarına birinci ve ana yemekler sunan rağmen tüm durumlarda, kira kahvaltı, konaklama fiyatına dahil değildir.

"Ibis"

Bu turizm kompleksi en modern biridir, bu nedenle mükemmel koşullarda dinlenmek isteyenler, bu otel seçin. Restaurant uluslararası Moskova Domodedovo Havaalanı'na sadece 67 kilometre uzaklıktadır ve hemen hemen aynı kategoridir misafirlerine oda küçük bir seçki sunmaktadır.

Karmaşık, kablosuz yüksek hızda internet boyunca ve her odada konforlu bir konaklama için gerekli tüm olanaklarla donatılmış olan kiralanabilir. Bu durumda, sizin oda klimalı olacak ve katma avantajı plazma TV varlığı olacaktır. banyolarda saç kurutma makinesi vardır yanı sıra, duş projesi ile donatılmıştır.

Otel "Ibis" (Stupino) herkes lezzetli dünya yönünü deneyebilirsiniz harika bir restoran, oluştuğunu belirtmek gerekir. Ayrı bir barda aynı zamanda, çeşitli içecekler zevk fırsat var. Yerel tren istasyonuna sadece 12 dakikalık yürüme - Bu arada, bu otel Zafer Caddesi (42. ev) bulunur.

Odalar ve yorumlar

Bu aşamada, otel gerekli tüm olanaklara sahip 129 sofistike odadan oluşmaktadır. Her otel konuk bir standart çift kişilik oda kalabilirler. Buna ek olarak, bu odalarda iki kategoriye ayrılır: Bir yatak ya da iki ikiz üzerinde. Her iki durumda da, oran günde 2 bin. 900 ruble olduğunu.

hevesli Bu otel kompleksinin hakkında yorum. Otel müşterileri mükemmel hizmet ve kiralık fiyatları yeterince düşük aynı anda koşullar sağlanır. Mükemmel bir sonuç - Ortalama derecelendirme 10 9 puan arasında değişen proje misafir sergiledi.

Bu arada, en iyi otelleri Stupino, Moskova bölgesi tartışmaya devam edelim!

"Atrium"

Bu 16 odalı toplam kullanılabilir dahil bir mini otel, bugün tartışılan son turist sitesidir. kendi topraklarında otel "Atrium" (Stupino) aynı anda lezzetli ve ucuz yemekler tadabilirsiniz mükemmel bir restorana sahiptir.

Her odada televizyon ve klima bulunmaktadır, ve bazı durumlarda, mevcut alan rekreasyon için. Ayrıca değer belirterek bir çaydanlık ve uygun odasında bir duş veya banyo bulunmasıdır. Buna ek olarak, tüm müşterilerin yaşam için gerekli hafif kozmetik kitleri temin edilmektedir. Bu arada, otel resepsiyonunda resepsiyonu, bu yüzden herhangi bir zamanda kompleksin temsilcisi ile konuşabilirsiniz.

kiralık maliyeti 2 bin. 600 ovmak arasında değişir. Rahat bir paketi için 5000. ruble klasik bir tek oda up için. Bu turist tesis hakkında yorumlar olumlu ve ortalama puanı 10 üzerinden 7.5 puan bölgede değişir.

gelip dinlenmek: Burada Stupino iyi oteller tartışmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.