ÇirkinlikIç mimari

Ne renk iç aqua renk birleştirilir?

Son zamanlarda, seladon çok popüler oldu. tesislerinde ve nesne tasarımının tesislerin kayıt sırasında - giysi, iç mimarlar kendi koleksiyonlarını oluşturmak için birçok tasarımcı ve moda tasarımcıları tarafından kullanılır. Bununla birlikte, birçok çok parlak ve uygunsuz dikkate kendi yaşam alanlarında bu rengi kullanmak cesaret edemezler.

tesislerinde tasarım paletinden hariç değilse, sadece aksesuar ya da tek tek kısımlarında iç aqua renk kullanarak da "temkinli" son trendleri takip olmayanlar. Ama boşuna! Sonuçta o bir çok avantajı vardır. Bu aralık meditasyon ve sessiz yansıması ayarlar, zihinsel barış ve huzur için bir indirgeme etkisi vardır vardır, bu hayal uyandırmak için yardımcı olur. Ana özelliği - bu tür boyalarda ve dekore ucuz veya kaba bakmak asla.

Klasik tarzda tasarlanmış iç, bu renk altın ve kahverengi veya bej tonları ile kombine olarak özellikle zarif bakacağız. Bu renk kombinasyonları çözüldü geniş resmi olan wallpapered duvarları tamamlanması, geleneksel tekstil kafese ve saray yaşam boudoirs anımsıyorum.

Celadon Doğu'dan aslen meydana yarı değerli taşlar ile benzerlikler göstermektedir. Bu yüzden sık sık, biz bu ülkelerin tarzı ile ilişkilendirmek. Parlak, yeşil, mor ve sarı çiçek tonları ile kombine doymuş seladonlar kullanarak, iç oryantal ruh hali notlar yapabilirsiniz. tasarım uzayda eklenmesi deri veya taklit turkuaz yapılmış dekoratif öğeler olabilir.

beyaz ile kombine lacivert tazelik, saflık ve hafiflik hissi uyandırır. Bir şey deniz motifleri, kusursuz okyanus yüzeyinin ve yaz ruh hali refah hatırlatmaktadır. gibi ek kullanma mavi tonları veya mavi, sen sakin bir ortam oluşturabilir. görünüm çok tek renkli görünüyorsa, aksesuarları kullanarak çeşitli ekleyebilirsiniz. Örneğin, boyalı soyutlamaları ile celadon boyalı duvar, fotoğraf canlı manzara veya resimler üzerinde yerleştirmek için.

deniz ve aksan çeşitli kullanımının iç kremsi bej renk aralığı için geleneksel olarak belli bir oyunculuk yapacak.

Bu bir siyah veya koyu gri ile renklerin çok etkileyici kombinasyonu görünüyor. avantajlı doğal ahşap doku şeklinde bir ek, bu iki rengi vurgulamak. daha geniş ve aydınlık odanın bir yer açın, beyaz hakimiyetini kullanabilir ve gri ve turkuaz tonları süsleme parçaları olabilir.

Buna ek olarak, kırmızı, mor ya da turuncu zengin tonları ile mükemmel seladon. son trendleri biri renk mercan ve sessiz kahverengi kullanımını ayırt eder.

Her durumda, seçtiğiniz herhangi bir renk kombinasyonu, kendilerini deneme ve ifade etmek korkmayın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.