SağlıkMüstahzarlar

"Sildenafil sitrat": geri çevirmek zamanı! Yorumlar, fiyat ve kullanım talimatları

Erektil disfonksiyon - birçok erkek etkileyen bir sorun. seks hayatı ile ilgili sorunlar ciddi hastalık varlığında ve şiddetli stres veya travma sonucu hem oluşabilir. Herhangi bir durumda, daha güçlü seks bu konuda çok hassastır.

Neyse ki, ereksiyon yetersizliği ile ilgili problemler çözülebilir. Oldukça sık, hastalar da yaygın "Viagra" olarak bilinen ilaç "sildenafil sitrat", reçete edilir. Ve pek çok insan bir araçtır ve vücudu nasıl etkilediği ile ilgili sorular ilgileniyoruz. ilaç ne kadar? yatışının arka planında herhangi bir komplikasyon olabilir mi?

bileşim ve ilaç salım formu

Hazırlama "sildenafil" küçük oval tabletler mavi renk şeklinde üretilir. hatalı beyaz ve grimsi beyazdır. Eczacılık da 1, 2, 4, 10 ya da 20 tabletlerle kabarcıklar satın alınabilir.

ana aktif bileşen, sildenafil sitrat olduğu - 100 mg, 50 mg ya da her tablette 25 mg. Doğal olarak, bileşim, özel bir laktoz monohidrat, magnezyum stearat, kroskarmelloz sodyum, diğer yardımcı maddeler, bulunur mikrokristalin selüloz ve povidon. Film kaplama ağırlık olarak polivinil alkol, demir ve alüminyum bazlı makrogol, talk, titanyum dioksit ve boyalar.

ana farmakolojik özellikleri

Sildenafil sitrat cGMP parçalanmasından sorumlu olduğu gösterilmiştir tsikloguanozinmonofosfata spesifik fosfodiesteraz beşinci tipi selektif dışında değildir.

eylem mekanizmasını anlamak için, bu ereksiyon sürecini dikkate alınması gerekmektedir ilktir. CGMP yüksek düzeylerine yol açan, nitrik oksit kavernöz vücutta serbest bırakılması ile ilişkilidir kavernöz gövdesinin düz kaslarını gevşetir ve kan akışını arttırmak - bu, penis ereksiyon.

Sildenafil doğrudan korpus kavernozumdaki üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ancak, fosfodiesteraz cGMP seviyesi, buna bağlı olarak, yayılan nitrojen oksit etkisini artırır ve gelişme görmekle birlikte büyük bir kavernöz kan hacminin doldurulması içerir engelleyerek.

Oral uygulamadan sonra, aktif madde neredeyse anında emilir. Ortalama olarak, biyo-% 40-60. Bu şekil 30 ila 90 dakika arasında değişebilir, ancak genel olarak, ilacın etkisi, sindirimden sonraki 60 dakika sonra meydana gelir. karaciğerde aktif maddenin metabolizması. Çıktı değişimi bağırsak ve böbrekler ürünleri. böbreklerde ve karaciğerde bozukluklardan muzdarip hastalara hap, sadece bir doktor tarafından ayrıntılı incelemeden sonra mümkün olmasının nedeni budur.

Kullanım endikasyonları nelerdir?

Belki de ilaç "sildenafil sitrat" kullanımı için tek bir göstergesidir ereksiyon bozukluğu - yani, yetersizlik elde etmek ve ereksiyon sağlamak için. Bu ilaç sadece yeterli cinsel uyarılma ile etkili olduğunu belirtmekte fayda vardır. Ve "Sildenafil sitrat" tablet kadınlar için amaçlanmamıştır. Bütün bu hazırlanmasından sonra değil - etken madde, etki mekanizması, ancak artış cinsel istek, bir ereksiyonu sağlayan kan akışında bir artış ile bağlantılıdır.

ilaçtır "Sildenafil Sitrat": Talimat ve Yönetim

Hemen o almadan önce hap bir doktora danışmak gerektiğini belirtmekte fayda vardır. Sadece bir uzman doğru en etkili dozunu seçebilir. Genel olarak, erkek aktif bileşen 50 mg almaya başlar tahsis. Reaksiyonun gerekli miktarda yokluğunda 100 mg'a çıkarıldı. Tersine, başlangıç dozu olumsuz etkilere neden olduğu, bu 25 mg düşürülür. Bir zamanda aktif maddenin en fazla 100 mg alınabilir. Daha günde bir kez daha hap kullanmak tavsiye edilmez. böbrek hastalığı ve karaciğer muzdarip insanlar için doz 25 mg'dır.

Herhangi kontrendikasyonlar var mıdır?

Hemen bu ilaç listesi mutlaka okuyun hangi kontrendikasyonları vardır yani:

 • (Yakın kullanım öncesinde bileşimin haberdardır) kurucu malzemelerin herhangi aşırı duyarlılık;
 • "Sildenafil sitrat" nitrat etkisini arttıran şekilde, diğer nitrik oksit donators, nitratlar ve nitritler herhangi bir formu ile birlikte kullanılamaz;
 • laktoz metabolizması bozuklukları, özellikle de, bu intoleransı ve laktaz eksikliği, glükoz galaktoz emiliminde;
 • İlaç 18 yaşın altındaki yanı sıra kadınlar için hastalar için uygun değildir.

Resepsiyon ama sadece mümkün olduğunca dikkatli hareket, mümkün olduğu karşı sözde göreceli kontrendikasyonlar da vardır. Bu grup, çeşitli anatomik penis deformasyon, lösemi, trombositemi, içerebilir orak hücreli anemi, kalıtsal pigment retinitis, akut gastrik ülser ve bağırsak süreleri de dahil olmak üzere, kanamanın eşlik ettiği hastalıklar.

Potansiyel tehlike arz hipertansiyon ve hipotansiyon, kararsız anjin, kalp yetmezliği, felç, son miyokard enfarktüsü olarak hastalıklarıdır.

olası yan etkileri nelerdir?

İlaç nadiren ciddi yan etkilere sebep olduğu gerçeğine rağmen, yine de mümkündür. Bunlar arasında:

 • Karın ve göğüs, titreme, yüzde ödem, yorgunluk ağrı, ışığa karşı duyarlılık artışı;
 • alerjik reaksiyonlar;
 • uykusuzluk ya da aşırı uyku, parestezi, nevralji, olağanüstü rüyalarla, konvülsiyonlar, felç, ataksi gibi sinir sistemi bozuklukları, refleksleri azalması;
 • keskin yükseliş ya da düşüş kan basıncında, miyokardiyal enfarktüs, taşikardi, bayılma, aritmi, beyin damar tromboz, kalp yetmezliği ve kardiyomiyopati gibi kalp-damar sistemi içinde sorunlar;
 • nefes darlığı, öksürük, burun kanaması, sinüzit, bronşit, mevcut öksürük, astım ve solunum sisteminin bir diğer bozuklukların güçlendirme darlığı;
 • sindirim sistemi, yani, bulantı, kusma, glosit, kolit, stomatit, diş eti iltihabı, rektal kanama, ağız mukozası, disfaji kuruluğu bozuklukları;
 • Duyular itibaren gözünde ağrı, bulanık görme, katarakt, konjonktiva yaralanma, ağrı ve kulak çınlaması, baş dönmesi, sağırlık olabilir.

Diğer yan etkiler arasında, sinovit atrity, kas ağrısı, kemik ağrısı, periferal ödem, anormal susuzluk, gut gelişimi ve stabil olmayan şeker hastalığı, hem de dermal ülserler, orgazm olamamanın, artan terleme, idrar kaçırma, stabil ve çok uzun bir ereksiyon içerir.

mümkün aşırı doz musunuz?

aşırı dozda ilaç değil hakkında doğru bilgiler. Bununla birlikte, "Sildenafil sitrat" çok yüksek dozlarda sürekli kullanımı, ilaç yan etki riskini artırır - yani, baş dönmesi, çarpıntı, renkli görme, ishal, bulantı bozuklukları. Eğer kesinlikle doktorunuzun önerdiği dozu izlemeniz gerekir nedeni budur, ve varsa herhangi bir bozulma hemen bir uzmana.

ilaçtır "Sildenafil Sitrat": fiyatı

Tabii ki, bu çok önemli birçok hasta için bir ilaç maliyetinin sorudur. Bu yüzden ilacı "sildenafil sitrat" maliyetinin ne kadar? Bu durumda fiyat yaygın olarak değişir. Burada her şey üreticisi bağlıdır, fiyatlandırma politikası Eczane, böylece ikamet şehir ve ticaret unvanı (aynı temel kompozisyon ile çeşitli ilaçlar vardır). D.

70-110 ruble - bu bir tablette bu kadar mal olacağını "Sildenafil Sitrat" ilaçtır. ve tezgahın üzerinde bir bütün paket olabilir, ama değeri doğal olarak daha yüksek olacaktır - 1100 ruble.

Hastaların İlaç

Tabii ki, birçok hasta uzman ve zaten bu ilacı denemek için zamana sahip diğer erkeklerin görüşünü satın almadan önce ilgilendi. Pozitif çoğunlukla doktorların Yorumlar, "Sildenafil" gerçekten işini yapıyor ilaç olduğundan - hızlı olursa olsun fizyolojik ya da psikolojik değişiklikler nedeniyle olmasına bakmaksızın, ereksiyon sağlar.

Her insan için hassas bir konu - Tabii ki, hastalar kendileri uzmanlık böylece erektil disfonksiyon olarak da acele değil reklamını yapmak. Yine haplar gerçekten sorunla başa çıkmak için ve cinsel hayatını kurmak için yardımcı olur. Onların etkisi birkaç saat sürer. Bazı erkekler daha canlı ve doygun cinsel ilişki sırasında o hissi demek. İlacın Fiyatı da önemli bir avantajdır hangi oldukça erişilebilir. Yan etkiler zaman zaman kendini gösterir, ancak bu riski hemen hemen her ilacın alımı ile ilişkilidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.