Sanat ve EğlenceMizah

Sergey Oborin: TV sunucusu ve KVN katılımcısı

mizah ve kahkaha olmadan modern insanın yaşam hayal etmek imkansızdır. Ve böylece komedi gösterileri ve TV şovları hepsi çok düşkün bir tesadüf değil.

KVN

"Funny ve Yaratıcı Club" - komedi en popüler türlerden biri Rusya ve BDT ülkelerinde gösterir olduğunu. üniversiteler, işletmeler ve diğer kuruluşların temelinde kendilerini ifade etmek, doğaçlama böyle kulüpleri oluşturmak ve sadece eğlenmek.

KVN yarısından fazlasını asırdır ve bu süre içinde pek çok dönüşümleri, kavram ve stilleri yaşadı. Ve çünkü, ekranın diğer tarafında sıradan insanların, gibi tüm türün en çağdaş siyaset, kültür ve yaşamın diğer yönleri topikal soru işaretleri uyandırmaktadır. KVN benzersiz şakalar transferi kanatlı olan dan, yetişkinler ve çocuklar tarafından sevilen ve parodi tırnak içinde usta.

KVNschiki

Neşeli ve becerikli çocuklar ve kızlar mizahi tür takımlar halinde oynamaktan hoşlanırlar. Onlar sadece sahneleri canlandıran, aynı zamanda kendi fıkralar, şarkı ve dans yazmayın. Birçoğu yerel sinemalarda oynayan ve hatta festivaller ve organizasyonlar için öncü çalışması vardır.

Hırslı ve bir sahne ve televizyon ekranları ile karizmatik yeteneklerini sergilemek ve kamuoyu ile popüler olmaya mizah duygusu ile tüm tedavi etmek öğretilir.

Birçok KVNschiki ünlü aktörler olmak ve hala severek gençlik ve KVN hatırlanır. Elbette bu oynayacağı, her, ama başarı en yetenekli ve inatçı geliyor olabilir. Birçok komedyenler birçok insan için idol haline gelmiş ve böylece popüler aldık. Bu alanda en az önemlilerinden biri Sergey Oborin olduğunu. KVN ve kız arkadaşı uzun seyirci ile ilgilenen olmuştur, bu yüzden onun biyografi bazı gerçeklere ışık tutacak.

çocukluk

Sergey Oborin - sanatsal ve renkli kalabalık favori. Adam doğdu ve Moskova'da büyüdü. Büyüleyici oğlan, neşeli ve zeki ve zaten erken çocukluk onun sanatsal yeteneklerini belirlenen büyüdü. Hep okul performanslarının aktif şekilde katılmaktadır ve hatta teatral daire içinde oynamıştır. O zamandan beri, o sahnenin tarafından çekici olduğunu fark etti ve o toplum içinde konuşmayı sever.

katkıda her şekilde Genç anne yaratıcılık gelişimi ve sanat, inisiyatif ve sanat onun aşık büyüdü.

oluşturma

Ne Sergey Oborin yaptı? İçki Adam bir rüya olmamıştı, ama çok çalışılmış lise, mezun olduktan sonra, ünlü Moskova üniversiteye başvurdu. MGIMO - bu sadece bir prestijli eğitim kurumu o KVN yüksek okul takımı ile kazanılan özel bir itibar değil.

Sergei hemen oyuncuların Parapaparam "fark etti ve katılmaya davet etti. Adam çekinmeden kabul etti ve arkasına bakmadı. Mükemmel ekibin genç ve yaratıcı kompozisyonda katıldı ve en önemli üyelerinden biri haline geldi edilir.

Sergey Oborin sadece bir takım oyuncusu olmak, aynı zamanda yazarlarından biri değil. Adam takımı zaferler bir sürü getirdi şakalar yazmaya başladı. Taze, esprili, onlar "ana sırt" komutu haline gelmiştir ve Sergei ama aynı zamanda çok ötesinde, sadece yerli lise duvarları içinde popülerlik getirdi.

"Parapaparam"

kitle çok gençlerin doğrudan tarzı gibidir ve her alkış olmadan performans gösterir. "Parapaparam" 2009 yılında Premier Lig şampiyonu ünvanını kazandı.

KVN takımı Rusya'da çok meşhur oldu. O kendi tarzınızı yaratmak başardı. Olağanüstü espriler ve oyuncuların görüntü üzerinde pozitif iş ve onları çok popüler hale. Takım tarzı özelliği - zeka ve yaratıcılık, şaka her benzersiz ve dinamiktir. Kaptan işbirliğiyle Sergey Oborin Ivanom Abramovym Rus politikacılar ve diğer ünlüler ünlü ilginç ve komik parodi oluşturmak.

önemli

Sergei Oborin başka ne yapar? İçki onu yeterince popüler yaptı ve yetenekli bir komedyen ve aktör başka rol lider festivaller, kurumsal geceler ve başka törenlerin alanında çalışmaktır. adam sadece ondan geçimini yoktu, ama aynı zamanda onun en sevdiği hobi düşünmektedir.

Hep kamu olsun ve entrika tutmayı başarır. Tatiller, onları sonsuza kadar hatırlandığı harcanan doğaçlama - çünkü sürüş becerilerinin önemli bir parçası. Bir radyant gülümseme ile Büyüleyici ve komik adam bile en sıkıcı yerde, her yerde bir tatil oluşturabilir. Karizma ve orijinallik tatil favori nesiller için uygun zeka ile birleştirdi.

Kişisel yaşam

Bu şaşırtıcı değildir neşeli ve becerikli adam o taraftarların çok. Ama, Sergei göre, kalbi işgal edilmiş. Sergey Oborin (WHC) ve (aşağıda gösterilmiştir) kız arkadaşı bazen aynı sahnede birlikte, takımın "Parapaparam" oynarlar. sahneleri oyunlar arkasında - Onlar da oldukça yavan bir araya geldi.

Birlikte, çift uzun olmuştur ve kendi takımını oluşturmak bile rüyalar. bir röportajda, hatta yeni ortak "çocuk" için senaryo ve espriler yazmaya ağzından kaçırdı.

Kısa ömürlü ama ayrılık, ama Sergei Oborin ve Natalia birbirlerine güvenmeleri olsa Tabii ki, tur, önerdi. Komedyenler mizah şeyi tedavi çalışıyoruz ve boş sökme zaman harcamayın. Başarılı ve uzun ilişkilerin başarısı için bir anahtar karşılıklı anlayış, birbirini sevmesi, tabii ki, küçük şeylerde sevinç bulabilirsiniz ve tavsiye edilir düşünüyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.