ÇirkinlikTamirat

Seramik karo İpuçları ustaları bir delik nasıl

bir banyodan rejenerasyon veya onarım bazen karo bir teknolojik delik gerçekleştirmek için gerekli olabilir. Bu iletişim yapımı için, ya da özellikle zor bölgelerde fayans döşenmesi için gerekli olabilir. Biz bir delik nasıl ele alınacaktır seramik karo.

Bu tür bir malzeme sondaj temel zorluk yüzey dayanıklı ve oldukça kaygan sır tabakası ile kaplanmış olmasıdır. (Hatta yüksek kaliteli çelikten) Olağan matkap ucu çok çabuk bu konuda künt olur.

En sık delikler çok büyük çaplı yapmak gerekir. Karo bu mükemmel özel matkap için.

Bu arada, doğru yerde işlerini kolaylaştırmak amacıyla yapışkan bantlarla yapışkan bant küçük bir parça tutkal en iyisidir. Eğer yere seramik karo bir delik önce Ayrıca, maskeleme bandı büyük bir parça eklemek istiyorum.

Her durumda, matkap tarafına bükülmesi olmayacak ve çizik pahalı bir kiremit tatsız tür bırakarak kayma olmaz.

Eğer seramik karo bir delik önce düşün Ama eğer o zaman yanılıyorsunuz, (ya da mağazada olabilir de olmayabilir de) özel bir matkap ucunu almak gerekir. Beton için bu amaçla, büyük konvansiyonel karbür matkap uçları.

Büyük olasılıkla, her Tamirci yoktur.

Doğru yere aracını sabitleyin, ayrıca geleneksel bandı kullanabilirsiniz. Bu yöntemin özelliği delme mümkün olan en düşük hızda matkap gerçekleştirilebilir olmasıdır.

Ne yazık ki, yukarıdaki yöntemlerden hiçbiri büyük çaplı açılışını yapmak mümkün olmayacaktır, kenarları tamamen pürüzsüz olurdu.

Eğer bir delik yapmak gerekiyorsa, yüksek kaliteli elmas kaplama ile bir matkap-bit satın almak zorunda. Bunların yardımı ile, seramik karo bile çok büyük bir delik kesebilir.

Her amatör matkaplar bulunmayan bir operasyon - kullanımları kalınlığında büyük bir taç dönme değil yumuşak malzeme beri, güçlü bir araç olması gerekir için unutmayın. Böyle delme sırasında Ucuz Çin modeli sadece dışarı yakabilir.

Kalitesine dikkat etmek önemlidir : kesme aleti o kadar kolay olduğu, daha küçük elmas birikimi delikler açarken fayans. Ve kendilerinin daha doğru elde edilir. Ne yazık ki, büyük çaplı kalitesi taç 80 $ daha düşük değildir, ancak bu tür giderler haklı.

o kadar kolay fayans delikler açarken edilir küçük elmas birikimi: kesici aletin kalitesine dikkat etmek önemlidir. Ve kendilerinin daha doğru elde edilir. Ne yazık ki, büyük çaplı kalitesi taç 80 $ daha düşük değildir, ancak bu tür giderler haklı.

Kullanmaya Hangi yöntemi, herhangi bir durumda, acele etme ve takım hızını artırarak değil, daha doğru bir şekilde delmek gerekir. Aksi takdirde, kendisini karo bölünmüş, ama sadece enstrüman yakmamaya sadece risk.

Şimdi seramik karo bir delik bilmelerini.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.