KanunYasal Uygunluk

Schengen vizesi için işin ilgili yardım: tasarımın inceliklerini

Seyahat bugün nüfusun çoğu için yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır. Oluşturma ve uygulama aşamalarının süreci hakkında bilmek gerekmektedir. Örneğin, Tayland veya Vietnam'ı vize karışıklıklar hakkında endişelenmenize gerek: görmek kolaydır. Başka bir şey - Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ya da son olarak, Avrupa.

Bir Schengen Ziyaret

Schengen zonu ziyaret için anlaşma çok dikkatli ve özenle "meşgul" olmalıdır belli tolerans tasarımı gerektirir. Örneğin, gerekli belgelerin biri - Schengen vizesi için işe giriş belgesi, ancak çok zaman alacak! Fakat buna rağmen, Rus vatandaşlarının kalabalık ünlü Eyfel Kulesi ya da şaşırtıcı ziyaret İyon Denizi Yunanistan'da Mora için. Hiçbir şey yeni bilgi dürtüsü durdurmak ve hatta belirli bir cazibe seyahat bazı zorluklar verecektir.

Schengen vizesi çalışma ile Yardım

resmi iş başvurusunda verilir Belgesi, set şartlarına uymalıdır.

Öncelikle, Schengen vizesi için istihdam belgesi Başvuru sahibi çalışan edildiği organizasyon, antetli verilir. şirketin resmi adı, tüm iletişim ve e-posta verilerini ve konum adresini - Başka bir deyişle, belgenin başlığı belli içeriğe sahip olmalıdır. Mümkünse, örgütün logosunu yazdırabilirsiniz.

İkincisi, gibi olacaktır başvurunun içeriği şöyle: Resmi pozisyon düzenlenen ve çalışanların onun yerini ve konumunu devam edeceği tatil ve teminat sağlanan başvuru çalışma sürenin kıdem. Aşağıda, isteğe bağlı olarak bu sertifikayı alma amacını belirtebilirsiniz.

Referans tasarımında inceliklerini

  • belge basılı olduğu kağıt, çok iyi olmalı - hiçbir nane, bir noktalar. malzemeyi dokunmak hoş vermek veya ülkeye kabulleri sağlanıncaya reddetme kararda rol oynar - Birçok konsoloslar çoğunlukla bile kalitesine dikkat.
  • Belgenin en altında başın imza veya yardımcısı Direktörü veya Genelkurmay Başkanı içerebilir, en az iki imza koymak için gereklidir. Schengen vizesi (modele 2014) için çalışması ile yardım diyor şu: Başvuru sahibi bu insanlardan biri ise, o zaman onun imzası ek olarak, bir veya iki kişi var, eğer belgeyi imzalamak hakkına sahiptir.

referans örneği

bağlı olarak biraz değişebilir, aşağıda gösterilmektedir Bir örneği Schengen vizesi için çalışma ile Yardım, ister bunun yardımıyla ülkeye giriş yapılan ile - doğrudan veya bir tur operatörü aracılığıyla. Ama anlam ve düzen her durumda kabaca benzer olacaktır.

Kağıt kapağı, ortada ve sola veya sağa ana kural yerleştirilebilir - üstünde.

Ltd "Papatya" 1212122, Moskova, Pr.Lenina 1/1, Tel. 890-09-09, 899-90-90 Faks, Ör. Sayı 13 07/12 Nisan 2013

Başlık - SSS - Dr olzhen tabakanın ortasında tam yer.

numunenin: İspanya Schengen vizesi çalışma ile yardım.

Dana Petrenko Ivanu Alekseevichu gerçekten konumunda şirketi "Daisy" 3 Mart 2004 ile çalışır onaylamak için Genel Müdür Yardımcısı 75,000 ruble (75000) bir maaş ile ekonomik kısmı.

28 Temmuz 2013 Petrenko IA ile 8 Temmuz 2013 dönemi için Bir garantisi ile verilen izin onun işyeri korumak.

Sertifika Genel için verilecektir İspanya Konsolosluğu Moskova'da.

Sonraki - kafaları (iki ya da daha fazla) arasından imzalar.

İtalya, İspanya, Danimarka, Yunanistan, ve diğerleri gibi Ziyaret ülkeler Schengen vizesi verir. istihdam Belgesi onun hızlı hazırlanması ve bir olasılığı bileşenlerinden biri olacak "turist arzuları."

Schengen vizesi için kontrol listesi

  1. Bir pasaport ve bunun bir fotokopisi. Farklı ülkeler için geçerlilik farklı olacaktır, ancak temelde üç aydır.
  2. Tercihen seyahat olarak bu markerlerin başlangıcından beri önceki tüm yapılması pasaport (aşırı durumlarda bir fotokopi) orijinal varlığı, vize Konsüllerin tepkisi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.
  3. belirli gereksinimleri karşılaması Resimleri - köşeleri ve oval olmadan, bir kişinin bir mat yüzeyinde en az yüzde 65 oranında daha fazla olmamak 85. tutmak zorundadır.
  4. Başvuru sahibinin mali kapasitesini Garantili. Bu bir banka ekstresi olabilir, miktar günde geziye tek bir gezgin için daha az 50 Euro olmamalıdır. Bir bilet 10 gün boyunca satın alınan Yani, eğer, o zaman hesabının en az 500 Euro olması gerekir edilir.
  5. için iş ile Yardım Schengen vizesi. Kurallar , yürütme, yukarıda detaylı bir şekilde tarif edilmiştir.
  6. Tur düzenleyicisidir tur operatörü sağlayacaktır anketler. elektronik ve büyük harflerle dolu. Sen dört yerde el yazısıyla bir imzaya sahip olmalıdır.
  7. üniversitelerin öğrencileri ve mevcut öğrenci kimlik fotokopisini eklemek için gerekli belgelerin pakete enstitüleri ve öğrenciler - kurumdan bir sertifika, çalışma doğrulayan.

Kendi başlarına vize alma

profesyonellerin yardımı olmadan bütün tur ve yalnız vize yaparken birkaç belgelerin bakmak zorunda. doğruladı ve her iki tarafa da rezervasyon biletleri, otel veya tamamı seyahat dönemi için geçerli olacak otel ve sağlık sigortası, bir çeki için ödenen konsolosluğa teslim edilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.