Haber ve ToplumÇevre

Sauna almak Ne: Gerekli şeyler, özellikler ve önerilerin bir inceleme

Bir banyo veya sauna ziyaret daha Cuma akşamı için daha iyi bir tatil düşünmek zordur. Yumuşak buhar, taşların baharat kokusu, sinirleri yatıştırmaya ve çalışkan bir hafta sonra dinlenmek yardımcı olacaktır süpürge masajı dumanı tüten. Ancak, sauna için yolculuk yapmak için mümkün olan ve bunun yanı sıra, güvenli ve olduğunca rahat hale gelmiştir, bunun için hazırlar ve gerekli tüm aksesuarları almak ilerlemek gerekir. O saunaya düzenli ziyaretçiler boyunca sürebilir düşünün. Ya aksesuar insanlığın güzel yarısının temsilcisi gerekir.

Ne gerek take ile size sauna

Öncelikle, ayak mantarı aşina önlemek için terlik gerekir. Aynı zamanda düzenli anda böyle kamu kurumları nemi geçirmez kauçuk ayakkabı, tercih değil çok ıslak katlarda kayıyor.

İkincisi, aşırı ısınmaya karşı saç ve kafa koruyan bir kap, ihtiyaç emin olun. Nemli cilt kuru daha yukarı çok daha hızlı ısıtır, çünkü saunada ıslak kafa, kategorik olamayacağını hatırlayın ve sıcak çarpması alabilirsiniz. doğal havalandırma ve nem çoğaldı engeller çünkü sentetik kapakların kullanımı terk edilmesi gerekir. Saunada mükemmel başlık - doğal yün, yapılmış keçe veya geleneksel havlu.

Üçüncüsü, sauna çok ziyaretçi herhangi bir giysi olmadan gitmek gerçeğine rağmen, bornoz almak daha iyidir. Sen çifti yumuşak bir bezle cildinizi memnun etmek çok daha güzel sonra bir sayfa veya havlu sarma daha ıslatılmış konusunda hemfikirdir. Buna ek olarak, buhar odası ruh almak için, oldukça ıslak ve biraz kısa olduğundan daha iyi bir elbiseyle yapmak daha uygun olur "Roma Toga'daki." Havlu kumaş elbise da hafif bir masaj etkisi vardır.

Dördüncü olarak, marka emin onlar take ile onları içine sauna en az iki havlu - Büyük banyo ve küçük. Son zamanlarda - yine hijyen nedenleriyle - buhar odasında rahat yatak, buğulama cilde temas etmeyecek şekilde ortak kullanım alanları.

Kadınlar için Önerileri

sauna kıza ne getirmek, bu nedenle sürtünme veya masaj için aromatik yağlar var. Ancak, bazı işyerlerinde yağların kullanımı yasaktır, bu nedenle bunların kullanımı olasılığı önceden bilgi almak için en iyi seçenektir. Ancak zorunlu elemanları da temizleyiciler ve sauna sonra temizlerken faydalı olacaktır yüksek kaliteli duş jeli,.

Etkili yumuşatılmış buhar üst tabaka epiteli kaldırmak yüz ve vücut için doğal bir cilt kremleri, almak da mümkündür. Bu cildin daha derin tabakalarına atmosfer buhardan daha aktif bir nem ve tonlama maddeleri katkıda bulunur.

Ve Süpürge biraz

Çok düzenli saunalar güçlü bir şamar süpürge ziyaret etmeden düşünemiyorum. Geleneksel uzun banyosunda gerçekleştirildi Rus prosedürdür. Onun süpürge buhar oldukça güzel böylece Ancak, Rus banyosu, nemli saunalar ve soğutucu havadan farklıdır. Ama iyi süpürge kuru ve sıcak Fin saunası olamaz herkes işleme dayanabilir. Bu nedenle kaliteli bir süpürge arzu ancak isteğe bağlı niteliğini varsayabiliriz.

sauna genellikle ev yapımı süpürgeler için onlarla birlikte almak unutmayın. banyo süpürge en ünlü sürümü - huş, ama daha egzotik kullanabilirsiniz. Örneğin, kireç süpürge olumlu bağışıklık sistemini etkileyen ve çeşitli akciğer ve soğuk algınlığı etkili olan antipiretik aktiviteye veya okaliptüs, buharlaştırma sahip olan.

Ben bir bayan ihtiyacın var

Birçok kadın sadece gerçeği sauna çok düşkün olduklarını rahatlatıcı yanı sıra banyo tedavisi de garantili bir etkiye alma, onların görünümünü bakabilirim. Bu durumda, görülmeye için buhar odası haline düzenli hoş prosedür ve ihtiyaç hazırlamak için iyice ve kuyuda avans.

Bir kadın sauna ne alınır? Gölgeler, tozlar, kremler - tüm kolayca ve doğal olarak saunada kaldırıldı olabilir, bu nedenle maskeleri bir dizi getirmeyi unutma çimento harç gibi, gözenekleri tıkayan. Onlar ihtiyaç için uygulananlar için buğulama dışarı cilt ve sonra darbe irade be Gerçekten büyülü. Bunun yerine fabrikanın, hatta en pahalı, doğal malzemelerle ev yapımı maskeler kullanın veya popüler tarifleri tarafından yapılan daha iyidir.

Çok etkili bu tür basit maske, basınç çilek ve doğranmış meyve, krema veya ekşi krema, mükemmel temizlemek ve cilt hücrelerini sesi olan öğütülmüş kahve, kakao,. sauna gezi Eğer önceden planlanmış olsa bile, bunları kolaylaştırmak için.

Eğer taşların üzerine dökülen otlar infüzyonu alarak, aromaprotsedury gibi. İyi iğneler, nane ya da lavanta, hangi elle boşaltma stresi. en iyisi bu yüzden direksiyonda eve dönmek için plan Ancak kekik neden uyuşukluk tentür, içmemeye.

Eğer tamamen estetik hoş olmayan şekilsiz ise bone, ve bir keçe "Budyonovka" kendinizi temsil etmemektedir, kapak havlu kumaş sarık değiştirin. Dikkatle toplanan, sizin oryantal cazibe yaratacak ve bu bir kadın elbise prensipte kabul edilmez bile gardırop parlayacak sağlayacaktır nasıl.

saunalar için Menü

saunaya yiyecekten ne alınır? sauna vatandaşlarımızın birçoğu bol bayram ve alkol "relax" ile ilişkilidir, ancak bu hatanın sağlığı için ciddi ve tehlikeli bir mesafesindedir. buhar cömert tablo tamamen yararsız eğer, alkol - bu onların sağlığı sadece bir alay var. Neden?

Buhar odasında ısı büyük ölçüde, sırasıyla, normal kan basıncını korumak için, kalp daha aktif çalışmalıdır, kan damarları genişletir. Liberal naedyatsya sauna veya hamam ziyaretçi ayrıca kendisine üzerindeki yükü artırır. yararlı olup olmadığını kendiniz değerlendirin.

Aynı okul fizik geçerlidir içinde vaka arasında alkol, hangi ölçüde genişleyeceği kan damarları ve olmadan ısı banyosu. Inanın bana değil, bir yelpaze içinde alkol edildi sauna vasküler çöküşü. alkol geçen fırsatta sauna ile çekilen kuralı ihmal etmeyin.

Başka yararlı ve keyifli

ter yoluyla aktif atılımı sonra vücutta sıvı seviyesini doldururdu kolay ve lezzetli bir içecek unutmayın. vitaminler ve bitkisel çaylar, meyve meyveli içecekler, taze meyve suları, süt ayran, tan veya yoğurt gibi iz elementler, zengin doğal içecek tercih ver.

Temel olarak, bu sauna gidiyor, çantanıza koymak zorunda hepsi bu. Son bir ipucu: buhar odası olacak, sadece kendileri için bu kez adıyorum. Rahatlamak, gevşemek ve kapının arkasında tüm sorunları bırakmak mümkün olduğunca deneyin, sonra sauna size o icat edildiği için tam bir etki verecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.