Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Rüya tabiri bak: rüya cehennem - bu ne anlama geliyor?

Kendi düşünceleri, korkuları ve duyguları yanı sıra bellekler ve görsel görüntülerin bir projeksiyon başka bir şey değildir - Psikologlar biz cehennemi hayal söylüyorlar. Diğer durumlarda, adlı özel kitabına göre yorumlanmalıdır görülen "yatıştırıcı". Cehennem, birçok yorumcu göz önüne alındığında, bu bizim şimdiki yaşamın bir yansıması ya da geleceğimizin canlandırdığı olabilir. Çoğu zaman, bu rüya hayatta kalmak için çalışıyoruz olduğu bir gerçek dünya. Böylece, en popüler yorumların bu rüyaların anlamını düşünün.

Millerovskiy sonnik

Rüyada görülen Cehennem, - kötü bir işaret. böylece Yaptıklarımızı, onun açgözlülük için acı bir pişmanlık ve - Eğer yeryüzünde işlediği günahlar için un haline gelmesinde, diğer günahkarlar arasında cehennemde olun.

hayalperest içinde kalbinde iç korkular çok sayıda birikmiş, Depresyonda suçluluk hisseder: Bir psikolog olarak Miller böyle düşlerin aşağıdaki açıklama verir. Akademik Konsey kendini suçlama durdurmak ve kendinizi tedavi etmek daha kolay başlamak için. Eğer iç kargaşa dönemi baş edebilirse, yeni yeni ve daha iyi kalitede yeniden doğmuş.

ezoterik Rüya Kitabı

Böyle rüyalar önemi - onu çevreleyen hayalperest iç durumunun projeksiyon başka bir şey değildir. Özellikle canlı durumda, acı zaman, mutsuz hissetmeye ve bütün dünya da sizinle acı olduğunu düşünüyorum. Kısacası, her birimiz basit yeterince hayal gücü ve, onların rüyalarında "çizmek" sebep ve hatta cehennem cennet gücünü kullanarak!

Aile Rüya Kitabı

rüyada Hell - bu hayatın güçlükleri, deneyimleri bir sembolüdür. Her zaman bir çıkış yolu vardır, çünkü umutsuzluk etmeyin. Kararlarınızı ve işlemleri inceleyin. yeni bir şekilde sorunu tedavi etmek için deneyin.

Eğer cehennem azabınıseve yaşıyorsanız hayal, o zaman sen gerçekte ciddi eziyet vicdan olduğunu biliyoruz. Yakında gerçekleşecek hayatın size ruhu içinde olacak güçlü ve daha güçlü hale gelecektir nedeni budur. Buna ek olarak, uyku başkaları ile daha hafif olması için seni çağırıyor.

Tsvetkovskaia sonnik

o yorumlanması Evgeny Tsvetkov içinde cehennem ne anlama geliyor? O savunuyor bu rüya o bağlamsal anlamı vardır. Aslında her birimiz cennete cehenneme ve kim gitmek kendiniz karar verebilirsiniz olmasıdır. Biz sahadaki karar eylemleri teyit ediyoruz. Bu nedenle rüyada cehennem "cennet" teminat bir tür anlamına gelebilir: Biz yeryüzünde bize reçete bütün testleri tahammül ve cehennem gibi, o zaman cennet içine almak.

samimi Rüya Kitabı

Cehennem - gerçekliğin fiziksel ve ahlaki acılar olduğunu. kişinin mahrem alanda Onların aslan payı. Ayrıca, kıskanç, neden ağrı ile çevrilidir. Bunlar tamamen (samimi dahil) hayatlarını zevk engelleyecek.

Yorumlama Juno'yu Rüya

cehennemde kendinizi görmek hangi Düşler, günaha delalet. Onlar ruhunu yok edecektir. Bunları önlemek mümkün değildir. Gerçekte rüşvet, yolsuzluk, için size kısıtlama ölçüsüdür tehdit çocuk istismarı, tecavüz, vb

Cehennemde yanmak Eğer siz ve aileniz ve arkadaşlarınızla daha sonra ciddi üzülmene ve onları beklemeyin yok! Onlar çok zor bir testi geçmek zorunda kalacaktır. Sonuç bilinmemektedir. Bu rüya negatif olarak kabul edilir.

Cehennemde çığlık rüyalar, korkmak! Gerçekte seçtiğiniz değil hiç biri böyle zorluklar, karşı karşıya gelecek ... ve hiçbir arkadaş veya akraba size yardımcı olmayacaktır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.