Sanat ve EğlenceLiteratür

Şanslı olmak mı, yoksa benzersiz özellik, Domino ( "Marvel")

Eğer kulüp oyun makineleri gidin ve ilk ünite ikramiye düşer düşünün. Sonra, bir piyango bileti almak ve en büyük ödül almak. Ve sonra tüm uzun ve karanlık sokakta bir elinde kazandığım paraları ancak tırnağa silahlı haydut çetesi, taşımak, hatta buna dikkat etmeyin. o olabilir mi?

Peki, ilk iki olay ve teorik olarak mümkünse, üçüncü seçenek bile hayal etmek zordur. Domino ( "Marvel") - Bunu yapmak için, ya bir karakter çizilmiş hikayeler olarak şanslı ya patolojik çok bayan şans yakın akrabası, olmalıdır. karakterin Fotoğraflar, aşağıda görebilirsiniz.

Nina

Chicago en soğuk kışlar birinde kimliği belirsiz kadın bir kız, Nina doğurdu. Doğum sırasında bir şeyler yanlış gitti ve annesi öldü ve bebek yerel bir yetimhanede oldu "Sacred Heart." onun yeteneklerini aktive kadar orada o birkaç yıl yaşadı.

Nina havalı çocuk değildi çünkü sadaka rahip zor vardı. O kötü değil kendi içinde de, hangi akıllı, ama çok konuşkan ve tamamen yönetilemez oldu. Belki de bu onun en sonunda gerçek bir ev bulmak durdurun.

Ama Nina ilkokulda ve lisede iyi bir öğrenci oldu. Hatta yüksek öğretim kolayca ona verildi. burssuz fikri, ders kitapları için ödeme mümkün olmaz, çünkü Prensip olarak, ve o, hiçbir alternatif oldu. Birkaç dönem sonra o bilgisayar mühendisliği diploması almaya karar verdi. Bu özel Nina kendileri için en önemli düşündük. Ve o doğru kararı.

zamanla Onun becerileri iyi getiri getirmek başladı. Bu karmaşıklığı değişen iyi hırsızlık yönetildi ve hemen hemen tüm güvenlik protokollerini atlatabilir. Aslında, kolayca kazanç yasadışı yolu onun tüm maliyetleri örtülü çünkü burs, gerekli değildi zaten. Tabii ki, o gerekli bilgiye sahip değildi, ama nedense hepsi çok akıllıca bir iş çıktı. Bu Nina ve düşünceli olmak o zaman oldu: normal bir insan bunu yapar?

Ve bu durum gerçekten?

Aslında, Nina görünümünü, ABD hükümeti uzun süredir planlıyordu. O ve diğer bazı çocuklar "Armageddon" adlı bir program çerçevesinde doğmuştur. deneysel Bu projenin bir parçası olarak mükemmel bir silaha yaratmak istedik. Bir süre Doğumlar dokunmadı. Biz ifade edebilme yeteneklerinin başlamasından bekliyor. Eh, bu ve bekledi.

Ben yasadışı amaçlar için becerilerini kullanmaya başladığında, Nina, güvenlik kuruluşlarının da dikkatini çekti. Dolandırıcıların uzun kapatmak istedim ama "Armageddon" başında çok etkili insanlar vardı ve onlar kız başka planları vardı sahibiz.

Bir gün, Nina bir toplantı öneren bir garip mektup aldı. İlk başta o onun hapishaneden tehdit eden bir tuzak olduğunu düşünüyorum. Sadece merak korkudan daha güçlü oldu ve belirtilen konuma geldi. Toplantı gerçek olduğu ortaya çıktı zaman onu sürpriz düşünün. Dahası, o hangi o da kabul etti üzere, gizli ajansında iş teklif edildi.

ilk iş

ajans Nina'nın kariyeri hızla tepeye çıktılar o mükemmel sonuçlar gösterdi ve çok yakında zorlu atamaları şarj başladı. Şimdi sıra bilgi teknolojileri alanında son derece nitelikli uzman, aynı zamanda mükemmel bir ameliyat değil sadece haline gelmiştir. Orada çalıştığı dönemlerde, yeteneklerini geliştirmek ve daha akıllıca kullanmayı öğrenmek başardı. Genel olarak, kendisine en azından biraz mutlu geçirmek için başarısız sırasında görevi, kazanmıştır.

Onun sonraki misyon oldukça normal değildi. Nina Milo Thurman, durugörü korumak atandı. Onlar uzun süre birlikte çalıştık ve onları evlilik neden ilişkiyi ortaya çıkmıştır arasındaki çok yakın başardı. Ve bu Milo ona Domino aramaya başladı.

yeni ekip

Ama her güzel şeyin bir sonu olmalı ve onların mutlu bir evlilik istisna değildi. Bu saldırı örgütü MİT sırasında meydana geldi. Milo Thurman amacıyla ulaşılamaması ise bunun hükümet sığınakta gizlendi. Domino ( "Marvel") yanı sıra saldırı ani olduğu gibi yer yok, ışık hızında ve çok güçlü, o zaman tüm kız öldürüldü karar verdi.

O döndü Ama, bu bir tuğla duvar kırmak için bir çekiçle kağıda daha kolay, çok şanslısın hedefi imha etmektir. Bu nedenle Nina Thurman kurtuldu, ancak acele nedense kocasına dönmek için. Domino ( "Marvel") başka bir takım onu paralı davet Kablo adında mutant ile bir araya geldi.

o silah tüccarı Tolliver tarafından kaçırılan olarak Doğru, ve orada o uzun kalmadı. O zaman ona bir kablo iyi bir ilişki vardı iyidir, böylece mutasyon bulmak ve onun arkadaşı kurtarmak için sorun almıştır. Daha sonra, bunlar kablo lider haline geldiği yeni bir gruplaşmaya Güç-X yarattı.

yine Milo

Ama Domino ( "Marvel") için kocam son gördüğümde son değildi. Donald Pierce, onun Haydutlar polukiborgov çetesi tarafından desteklenen bilinci aktararak basiret onun hediye kaçırmaya çalıştı - sibernetiğin kötü ruh ne zaman Milo Thurman kez daha dertteydi. Domino onları kolayca yendi ama felaket sonuçlara yol açabilir, çünkü bilinç transferi durdurmak için cesaret edemedi. Bu arada, kocası hakkında daha fazla herhangi bir bilgi yoktu.

"Üçüncü tür"

kocasının kaybına rağmen, bir kız gitmedi, yararlı becerileri sahip, çünkü ilginç, diyelim ki, Profesör Xavier. Onun planına göre, dünya genelinde mutantların haklarını etmekti. İlk bakışta görünüyordu Ve bu pozisyon olarak güvenli değildi.

ilk görevi Domino için ( "Marvel Comics" ayrıntılı bir kızın maceralarını anlatmak) ve eşi Riski Hong Kong gitti. Orada mükemmel erkek yaratılış üzerinde çalıştı kafa hangi örgüt "üçüncü tür", izini sürmektedir. iş ortağının ne yazık ki sona erdi: Risk öldürdü ve Domino X-Men ile temasa geçti ve onlar organizasyonu ile tamamladı. birçok diğer görevlerde olduğu gibi Ancak bu durumda, o baş etmek zorunda kalacak değil - başarı başarıyı izledi.

Ve böylece her zaman - tüm o döner ve hatta büyük tehlikede, onunla uzaklaşıyor olmamıştı ve aslında kız harika gücü, ölümsüzlük, akıllı kostüm ya da sihirli çekiç değil. Onun özelliği başka yerde yatıyor.

kapasite

Domino ( "Marvel" ve bu konuda söyledi) Feature belli olayların kökeni olasılığını etkilemek mümkün olmasıdır. Ve onun yeteneklerini sınırı bilinmemektedir. Bazı durumlarda, otomatik olarak çalışır, ancak kız ağır bombardımanı altında alırsa, bir elek dönüşmesini kalmamak için düzgün odaklanmak zorunda kalacak.

Orijinal kapasitesi, ruh ve küfür büyük bir sevgi tartışmalı, sık değişiklikler - tüm bu ilginç karakterin bir görüntü oluşturur. Domino ( "Marvel") filmi hala kapalı almadığını neden nedenle, belli değildir. filmde Deadpool 2 kablo görünmelidir düşünüyorlarsa, oldukça mümkün olmasına rağmen kız arkadaşı olamayacağını.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.