SeyahatSeyahat İpuçları

Nasıl Madrid ile Barcelona alınır? Barcelona'dan Madrid'e uzaklığı

kavurucu öğle güneşinin altında Ateşli flamenko, boğa güreşi ve portakal bahçeleri ... Biz neyiz? Tabii ki, İspanya hakkında! Bu ince kum ile konumlar ve güzel plajlara bir sürü ile birlikte aktif bir tatil arayan dünyadan turistlerin ilgisini çekiyor. Çoğu zaman, gezginler İspanya'nın en ünlü şehirlerinden ilgilenen. Bunlar hep Barcelona ve Madrid arasındadır. o bir seyahat hem şehirlerde ziyaret birleştirmek mümkün mü? Biz nasıl daha iyisini yapmak anlatacağım.

İspanya: Madrid Barajas Havaalanı

Çoğu zaman, Rusya'dan turist uluslararası aracılığıyla İspanya'ya gelip Madrid-Barajas havalimanı. Avrupa'da her yerinden uçuşları çok zaman alır ve ülkenin en önemli merkezlerinden biri olarak kabul bugün.

Havaalanı birbirinden belirli bir mesafede yer alan beş terminali oluşur. kurallarına göre, her havaalanı terminal böylece bir terminale uçabileceğine şaşırmayın, ama oldukça diğer olacaktır Madrid uçmak için, belli havayolu ile çalışır. İspanya'da oldukça doğaldır. ücretsiz servis olabilir terminalleri binalar arasında taşımak için, zaman yolda on dakika aşmıyor. Ortalama olarak, mekik hareketi aralığı geceleri gündüz yaklaşık on beş dakika olduğunu, bu zaman aralığı iki katına çıkarılır.

Havaalanı çok basittir gezinin tüm görüntüler ve tabela düzenlenmiş. Bu Madrid ile Barcelona arasında nasıl sorusuna sadece cevap görenler için çok uygundur. Ve cevap şudur - uçakta. yolu neredeyse aynı anda birden fazla iki şehri ziyaret etmek rağmen. Biz detaylı olarak onların her açıklar.

Barcelona'dan Madrid'e uzaklığı

Barselona İspanya kıyısında yer alır, ancak Madrid kalbini çağrılabilir. Bu nedenle, turistler güzel ve çok farklı şehirlerin tüm manzaraları görmek için istekli. yalnız sadece 628 kilometre aşmak zorunda çünkü Madrid'e Barcelona arasındaki mesafe, mümkün herhangi bir sorun olmadan bunu kolaylaştırır.

İspanyollar bu mesafenin oldukça etkileyici inanıyorum ama ülkemizde büyük expanses alışık Rus halkı, bu kilometre çok sessiz algılamaktadır. Buna ek olarak, şehirler arasındaki mesafe ortalama beş buçuk saat boyunca aşılır.

Nasıl Madrid ile Barcelona alınır?

Hemen hemen tüm Avrupa şehirleri çok iyi bağlanır. gezginler onları zaman ve para için uygun ülke çapında almak için herhangi bir şekilde seçebilmesi İspanya, bu kurala istisna değildir. Ayrıca, ulaştırma her iki yönde de iyi çalıştığı yerdir. Bu nedenle, Madrid ve Rüyanda ise - şehirler arasında seyahat de beş buçuk saatten fazla olmayacak ederken, Barselona. Bazı durumlarda, seyahat süresi biraz artar, ancak ulaşım seçilen yönteme göre değişir.

Nasıl Madrid ile Barcelona alınır? Çok basit. Bunu çeşitli yollarla kullanabilirsiniz:

  • araba;
  • uçak;
  • tren;
  • otobüs;
  • taksi.

Her seçenek bu konuda, kendi avantajları ve dezavantajları vardır, şimdi tartışır.

Avrupa yollarda araba seyahat

Araba ile İspanya'ya Gezi çok güzel ve rahat. Kendi araban, özellikle doğal noktalar yolda durdurmak için güzel yol kenarında kafede yerel yemekler rota planlamak ve keşfetmek için izin verir. Ne olursa olsun, hedef hangi şehirde olduğunu - Madrid veya Barcelona, altı saatten fazla olmayacak İspanya'da yolun tüm kurallara uygun olarak seyahat süresi.

ülke karayolunda çok iyi kalitede, bu nedenle yolculuk çok eğlenceli vardır ve sadece olumlu duygular bırakır. Otobanda kaybolmak değil için, bir yol haritası satın alabilirsiniz ya da bir gezgin ile bir araba kiralayın. Fazlalaştı İspanya'da bir araba kiralamak çok popüler ve gece kiralama başına fiyat Avrupa'da en kabul edilebilir. fazlasıyla ülke ve kira günde fiyatına çapında büyük şehirlerde ofisleri Rolling elliden fazla Euro değildir.

İspanya'da paralı yolların bir çok onlar çok daha hızlı yolculuk yapmak unutmayın. Eğer acele etmeyin Ama eğer, detours seçin. Onlar gibi iyi kaliteli kumaşlar ve araba penceresinden harika manzarasını memnun edebilir.

Barcelona otobüs güzergahı: kolay ve rahat seyahat

Ülkede Otobüs yolları turist ve öğrenciler arasında çok popülerdir. Bu yöntem çok para harcamadan, bir şehirden diğerine almak için mümkün olduğunca çabuk hareket etmesine olanak sağlar.

Otobüs Barcelona - Madrid bir saatlik hareket yelpazesine sahiptir. Deneyimli gezginler sabah altıya Barcelona yola erken uçuş seçin tavsiye. Bu durumda, Madrid günün en gerçekleşecek ve gece yarısı otobüs kenti terk etmek mümkün olacak.

rota Barselona üzerinde faaliyet gösteren en büyük taşıyıcı - Madrid, bir şirket Alsa olduğunu. Bu hizmetin birden sınıflarıyla seyahat konforlu otobüsler için sağlar. Para turist klima, duş, özel bir medya sistemi ve internet ile rahat bir otobüs sekizde yolu geçirmek için en pahalı bilet otuz iki avro.

Bir kredi kartı ile gidiş-dönüş bilet satın sen ücret üzerinde bir indirim almak için izin verdiğini belirtmek gerekir. Bu nedenle, İspanya'da alımların çoğunluğu nakitsiz ödeme vasıtası ile gerçekleştirilmektedir.

Ben bir taksi Barcelona ulaşabilir miyiz?

Taksi tek noktadan İspanya'da başka almak için popüler bir yol değildir. Tabii ki, isterseniz bir taksiye, ancak bu gezi çok pahalı mal olacak. Avrupa'da yürürlükte olan kurallara göre, zaten aracına binerken bir adam paranın sabit bir miktar alır. Bagaj kilogram başına ücret ve her kilometre gitti. Sonuç olarak, Madrid Barcelona birkaç saat size fazla altı yüz Euro her şekilde mal olacak.

Barcelona ve Madrid arasındaki uçuşlar

hızlı yolu seyahat etmek - bir uçak. Barselona - Madrid İspanya'da işlek alan, bu yüzden olmaz taşıyıcı seçimi ile ilgili sorunlar olduğunu. Şu anda, şehirler arasında günlük hizmetin farklı düzeyleri için tasarlanmış hizmetler sunmak birkaç uçakları çalışır.

Turistler bu fiyatın ayrılmadan önce havaalanında kurulu ve ücretsiz içecekler yemekleri, yetmiş Euro gidiş-dönüş için bilet satın alabilirsiniz. Bazı yolcular Business Class'ta uçuş tercih ve iki yüzden fazla Euro ödemeye hazır.

Madrid ve Barselona arasındaki mesafe size seyahat için harcanan zamandan tasarruf ve bir gün içinde birçok yerler keşfetmek için izin verir, bir saat yaklaşık uçağı üstesinden gelir.

İspanyol demiryolları: tren seyahat

Nasıl hızlı ve ucuz Madrid Barcelona nasıl gidilir? Bu sorunda tek bir cevabı vardır: trenle. ulaşım Bu yöntem İspanya'da popülerlik tüm kayıtları yenebilir. Madrid Barcelona trenle birkaç milyon yolcu yıllık gönderildi. Beklendiği gibi, bu taşıma bizim her zamanki trenler önemli farklar var.

En popüler , yüksek hızlı trenler onlar durmadan iki buçuk saat içinde hedefinize götürecek. Böyle bir gezi fiyat maliyeti araç sınıfına bağlıdır, altmış ila iki yüz Euro arasında değişmektedir. Herhangi sınıfın arabası çok uygun ve rahat olduğunu belirtmek gerekir, bu yüzden business class için ekstra ödeme yok - Eğer her durumda pencerenin dışında güzel manzaralı çok güzel bir gezi olacak.

Normal tren dokuz saat sonra Madrid'e mesafeyi kapsayan ve yolda birkaç durak yapar. Onun arabalar geziden izlenimi zehirleyen konfor ve temizliği çok, farklılık yoktur.

İspanya'ya yolculuk bakılmaksızın ulaşım aracını, size çok eğlenceli getirecektir. Yani İspanya güzeldir çünkü, bir seyahat çeşitli şehirlerinde ziyaret birleştirmek emin olun ve onun güzelliği görmek için hak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.