SağlıkTıp

Nedenleri ve Tedavisi - bronşlar içinde balgam

Herkes balgam problemiyle tanıdık. En az bir kez, ama hastalığın belirtileri ile karşı karşıya geldi. Balgam - akciğerler ve bronşlarda oluşturan bir mukus. Bu mukus mevcut gizli mukozası ve tükürük olduğunu. tedavi edilmediği Bu belirti, ciddi sonuçlara yol açabilir. Her zaman tedavinin doğru seyrini reçete doktorunuza, danışmalısınız.

bronşlarda balgam uzun tedavi ve halk ilaçları edilmiştir. en bazıları bakalım.

Nasıl bronşiyal tüplerin gelen balgamı anlamak için?

Do Eğer bir öksürük var ama böyle bronşit veya zatürre gibi ciddi hastalıklardan gelmedi. Bu durumda, balgam başa, siyah turp kullanabilirsiniz. Yıkama ve üst kesmeye gereklidir. bal iki çorba kaşığı ekleyin ettiği küçük bir delik açın. Bundan sonra, üç saat boyunca bekletin. Bu sefer turp suyu izin için yeterli olacaktır. Bu yollar arasında yetişkin ve çocuk kullanabilirsiniz. İki çay kaşığı için ağızdan günde üç kez alınması gerekir. İnsanların Turp karşı alerjik reaksiyonu yok olması önemlidir.

bronşlarda balgam aynı zamanda bir tentür kullanarak gösterilir hatmi kökünün. Bu tentür eczaneden satın veya kendi yapmak olabilir. Kök küçük parçalar halinde kesilmiş ve kaynar su bir bardak dökün olmalıdır. bir cam üzerine kök 2 yemek kaşığı gerekir. Bu sıvı otuz dakika ısrar etmek gereklidir. Sen 2 yemek kaşığı günde dört kez almalıdır.

bronşlarda mukus gibi belirti İyi vasıta kızılcık olduğunu. Meyveler iyi ezilmiş ve meyve suyu bal ekleyin sıkılmış olmalıdır. Bir çay kaşığı boyunca günde gerekli beş kez atın.

balgam mücadelede Yardım ve anne ve üvey anne bırakır. yapraklardan bir tentür yapmak gerekir. fincan başına sıcak su anne ve üvey anne gerekli bir çorba kaşığı, o yaklaşık 30 dakika ısrar ediyor. Seyreltik tentür su çekmeden önce.

Ama kişi zamanınız veya balgam tedavisi için halk ilaçları kullanmak istemiyorsa durumlar vardır. Burada zorluk çekmeden hastalığı kurtulmak yardımcı olacak birkaç ipucu.

bronşlarda mukus nasıl temizlenir?

balgam getirmek için olduğu kadar sıvı olabildiğince içilir. Su sonunda tamamen yok mukusu, yumuşatmak için özelliğine sahiptir. Çok yararlı tıbbi özellikleri vardır yeşil veya limon çayı, kullanılmasıdır.

En büyük "öteki" balgam sigaradır. Yani, ciddi solunum hastalıklarının nedeni haline gelir. mukus büyük miktarlarda olduğunda, bu tür erken bırakma ihtiyacı konusunda sizi uyarır. Oldukça sık, insanlar balgam anlamak çalışıyorum, ama şu basit kuralları görmezden. duman devam, sadece kendi sağlığı üzerinde hastalık olumsuz etkilerine katkıda bulunur. Sigara hatta daha ciddi sonuçlara yol açacaktır.

her geçen gün balgam miktarı artar, bu göz ardı edilemez, bu mücadele edilmelidir. En iyi ilaç özeldir öksürük şurubu, akciğerlerde toplayan mukusu inceltir. Bu ekspektorasyonun teşvik ve böylece balgam ortadan kaldırır. Yalnızca eczane kalitesinde tıpta satın almanız gerekir. Örneğin, "Gedeliks", "Doktor anne", "Sinekod", "Bromheksin" - seçim büyüktür.

balgam mücadelede çok iyi bir araç dumanı tüten düşündü. Buhar mükemmel önleyici maddedir özelliği mukoza gevşeme sahiptir. solunduğunda bronşlarda Balgam de seyreltilmiştir. Sen, su kaynatmak ve bir havlu ile kapatın zorunda derin nefes başlar. Böylece vücudun içinde buhar penetrasyonu katkıda bulunacak ve hızla mukusu atılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.