GüzellikSaç

En Rus saç spreyi: yorumlar, fiyat

piyasada yüksek pozisyon şekillendirme ürünlerinin yabancı yapımı malları almak. Yerli şirketler tarafından üretilmektedir Profesyonel ve amatör şekillendiriciler, genellikle Rus tüketiciler arasında malovostrebovannymi bulunmaktadır. Ne iyi ve saç spreyi daha etkili? Yorumlar, kompozisyon ve Rusya'da üretilen en popüler şekillendirme ürünlerinin ortalama maliyeti aşağıda sunulmuştur.

Hairspray "Bio güzelliği: güçlendirilmesi ve bakım"

buğday proteinleri - Üreticiye göre bu alet doğal maddelerden oluşuyor. Bu saç yapışmaz, superstrong sabitlemeyi sahiptir ve çevreye onları korur. Saç spreyi çoğunlukla olumlu değerlendirmeleri, "Bio güzelliği", uygun fiyat aralığındadır. bir şişe maliyeti 80-120 ruble olduğunu.

Tüketiciler tesis hakkında geri bildirim bırakılır:

 • Bu saç dolanmış değildir;
 • saç 12 saat için ayarlar;
 • Bu günlük şekillendirme için uygun saç, kurumaz.

Olumsuz yorum vernik kokusu çok özeldir ve alerjik tepkiye yol açabilir söylüyorlar. Artıları anlamı: Makul fiyat, pratikliği ve ekonomi, süper güçlü sabitleme. minuses boya bileşiminde alkol bulunduğu not edilebilir.

Profesyonel tırnak şekillendirme "Professional güzelliği: etkisi laminasyon"

saçları bileşenleri, bu inci proteinler ve Pro Vitamin B5 sabitleme dışında fonların bir parçası olarak,. Vernik Styler sahiptir Saçlara parlaklık ve pürüzsüzlük verir, tarama artmasına katkıda bulunmuşlardır. Bu kokusu nötr anlamına gelir.

Hem pozitif hem de negatif olması gözden Profesyonel saç spreyi "güzellik", laminasyon etkisine sahiptir. 24 saat boyunca kendi şeklini anlamına düzeltir saç uygulayarak ve yakalar sonra.

Aşağıdaki bilgileri içeren lake olumlu yorumlar:

 • alet saç üzerinde görünür bir iz bırakır;
 • tellerini yapışmaz boya;
 • saç kokusu hızla erir.

Yan reaksiyonlar esas olarak üretici eksikliği ile ilişkili bir etki lamine iddia etti. fonların ortalama maliyeti 200 ruble olduğunu.

Lac "Temiz Hattı: doğal parlaklık"

Bu sabitleme orta kuvvette olması anlamına gelir. kompozisyon yonca vernik bir özü ve güneş ışınlarının saç korumak için UV filtresi içerir. değerlendirmeleri daha olumlu Hairspray "Saf Hat", kuru saça ve 12 saat boyunca sabitlenmesini korur etmez.

"Saf hat" dan ürün hakkında olumlu geribildirim:

 • Ürün, günlük kullanım için uygundur;
 • Vernik aşağı ve snarls saç teline tartmak etmez;
 • yonca özü derisini besler;
 • "Doğal parlak" - büyük ucuz ve etkili saç spreyi.

gevşek saç ve kafa derisi hassas olan zayıf bir kilit saç, uyumsuzluk ile ilişkili olumsuz karakteri Yorumlar. Maliyet maddesi 80 ila 150 ruble arasındadır.

Hairspray "Farah"

İstifleme aracı, düşük maliyet ve yeterince güçlü sabitleme ile karakterize edilir. birçok tüketici belirtildiği gibi, istif 8 saat boyunca değişmeden kalır. yaratılış en Skin ve makyaj adanmış Rus şirketi "kırmızı çizgi", bir saç spreyi yaptı.

Tesisin olumlu nitelikteki Yorumlar vernik olduğunu düşünelim:

 • Bu saçınızı yormadan etmez;
 • köklerinde hacmi giderir;
 • taranmış tarak kolay;
 • Hoş bir meyveli tadı vardır.

saç ince kıvırcık saç düzeltmek için yeteneksizliği ile ilgili fonların kullanımına ilişkin negatif geribildirim. "Kırmızı çizgi" den Fiyat şekillendiriciler 90 ruble olduğunu.

"Estelle" saç için profesyonel boya püskürtme

Rus şirketi "Estelle" ürünleri yüksek kalite ve verimlilik için bilinir. Sıvı saç spreyi, profesyonel stilistler arasında hem çoğunlukla olumludur ve ortak kullanıcıları arasında, dış etkilere karşı dayanıklı, güzel saç modelleri, oluşturmanıza olanak sağlar değerlendirmeleri.

Vernik Sprey kurur hızla uygulamak için neredeyse kokusuz kolay güçlü bir fiksasyon sahiptir ve. lak üzerinde olumlu geribildirim o saç maşası veya sıcak rulolar kullanılarak bukleler ve kıvırcık oluşturmak için mükemmel olduğunu söylüyorlar. Means gayet düz paketleme ulaşmak için, asi saçları yumuşatır. fonlarının maliyet hacmine bağlı olarak, 300-500 ruble aralığında değişir.

Hairspray "Kapus Lakka»

Profesyonel saç kozmetiği 'Kapus' Rus üretici orta kuvvette ve tespitin hafif meyvemsi tadı vardır sağlanan araçlar. , Asi kilitleri yerleştirin saç bu saç spreyi yardımcı bireysel şeritleri vurgulamak için pürüzsüz doğal, kıvırcık oluşturun.

şirketi 'Kapus' dan aracın pozitif karakteri Yorumlar:

 • onları kolayca tartmak değil saç düşer;
 • aracı taze meyve kokusu vardır;
 • Saç 16 saat boyunca şeklini muhafaza etmesine yardımcı;
 • lake orta fiyat aralığındadır.

3-4 saat sonra oje uyguladıktan sonra yağlı saç Hırpani haline gerçeği nedeniyle tesis üzerindeki olumsuz geribildirim, donuk bir görünüm. fonların maliyeti 350 ruble olduğunu.

şekillendirme ürünleri seçerken marka ve vernik kompozisyonunu, aynı zamanda saç tipini, kafa derisi hassasiyeti sadece dikkate almak önemlidir. Bu kazanılmış fonlarda alerjik reaksiyonlar ve hayal kırıklığı önlemeye yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.