GüzellikSaç

Saç büyümesi için Maskeler ve güçlendirmek: hızlı ve kolay

Binlerce yıldan beri, güzel saç herhangi bir kız ana dekorasyon olarak kabul edilir. Tabii ki, saat değişiklikleri, hem de moda hakkında getiriyor. Ama uzun, sağlıklı, lüks saç hala gözü çekmek. Her kız saç bakım bazen gücü ne de zamanı ne sahip olsa bile, gerekli olduğunu bilir. tembel olmak ve evde saç maskeleri yapmak, demezsen Ancak, etkisi oldukça hızlı bir şekilde etkilediğini göreceğiz.

Ben, belki de bu tür maskeler çok var tarifleri, ancak en popüler olduğunu söylemek gerekir büyümek ve güçlendirmek için saç maskesi. Tüm seçenekleri inceledikten sonra, saç türünüze en uygun seçim ve düzenli olarak yapmalıdır. Bu arada, maske de doğru uygulanmalıdır. Sadece saç karışımı smear yeterli değil, en azından bir tarak değer, ilk başınızı masaj ve etkili ampuller saldırı böylece daha sonra dikkatlice ve yavaşça maske ovalayın. Bu kompozisyon, görünüm yoğunluğunu etkiler o zaman oldu , saç onların güzellik ve sağlığına kavuşmasını.

Böylece saç büyümesi ve güçlendirilmesi için maske - saç köklerinin kan acele neden olanlar, her şeyden önce, olduğunu. En ünlü seçenekleri tarçın, soğan veya hardal sayılabilir.

saçın görünümünü faydalı ve onları güçlendirmek tarçınlı Maskeler. cilde bir yanma hissi ve kan akması nedeni Ama biz, saç yakmamaya, baharat miktarı ile aşırıya için dikkatli olmak gerekir. Bir çay kaşığı - Bu maskenin için maksimum doz.

Kil maskesi tarçın 4 yemek kaşığı mavi (veya yeşil) kil çay kaşığı tarçın ile karışık. Burada ekleyebilir ve kırmızı biber bir tutam olabilir. Karışım saça uygulanır ve şampuan ile yıkayın, yarım saat kadar sürer. Bu maskenin tabii bir hafta boyunca sekiz resepsiyonlar içerir.

yoğurt ve tarçın maske: yoğurt yarım fincan yumurta sarısı, bir çay kaşığı tarçın ilave olarak. Bütün bunlar yarım saat temizlemek ve hafif nemli saç uygulanan ve bir havlunun altında tutulur. şampuan yıkamak için gerekli değildir. iki ay - Haftada bir ders yapmak maske.

Hardal saç büyümesi için maske ve güçlendirilmesi çok etkili olarak kabul edilir. Bu saç besler ve büyümeyi hızlandıran, parlaklık, dayanıklılık, kalınlık ve yumuşaklık sağlar. Saç hantal ve daha az kirli hale gelecektir. sadece zaman - hardal tozu gözle görülür kuru, bu yüzden karışıma herhangi baz yağ eklemek iyi kuru saç var ve (bir saat 15 dakika) yerine getirmediği takdirde. (O hardal yanık yapar kimdi) Yani, sıcak su, iki kaşık içinde seyreltilmiş hardal iki kaşık dolusu, petrol bir kaç yemek kaşığı yumurta sarısı, şeker kaşık bir çift ekleyin. Bütün bunlar, cilde uygulanır tutar ve şampuan kullanarak kapalı yıkanır. İki - Kuru saçlar normal, bu maske yağ için haftada bir kez yapılır.

Bir yay ile saç büyümesi için bir maske için başka hiçbir az etkili bir reçete yoktur. Bu madde cildi tahriş eder, saç büyümesini uyarır, ama kokusu (koku en az bir hafta kalacak) çok tatsız olduğunu. Yani bütün bu seçeneği seçemezsiniz. Ancak, birisi o hoşunuza gidebilir. Yani, deriye bal ve ovmak bir kaşıkla karıştırın, bir soğan ızgara gerekir. Su ile ve son olarak limon suyu ile durulanır, şampuan ile yıkayın, yaklaşık bir saat boyunca tutun.

İyi ve saç büyümesi için maskeler ve biber tentürü ile güçlendirmek. Aynı zamanda, hızlı ve önemli ölçüde etki deriye kan acele neden olur büyümesini uyarır. Cilt duyarlıdır Ancak, dikkatli olmak gerekir. daha biber tentürü seyreltilir, daha güçlü o yakacaktır. Her saç tipi için en uygun doz bağımsız seçilmelidir diye. Daha iyi tamamen seyreltilmemiş ile ve maske başlayacak ve daha yağ (biraz kuru saçlar ise) ekleyin. İki saatlik folyo ve bir havlu ile kapatın tutmak, bir maske üç ay boyunca haftada iki kez yapar. Önemli bir nokta: Eğer çok pişir kullanması durumunda erken yıkayın daha iyidir, oturup beklemek gerekmez. Yani, likör bir çorba kaşığı petrol kaşıkla karıştırılır ve saça uygulanan kaldırıldı. İstenirse, burada bal ve yumurta sarısı bir kaşık ve aynısafa tentürü bir kaşık ekleyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.