ModaAlışveriş

Saatler U-bot - prestij ve kalite göstergesi

Uzun İtalyan U-bot saatleri, dünya topluluğunu yakalanan mükemmel kalite ve eşsiz tarzı geleneği ile ilişkili lüks marka ürünlerdir olmuştur. Bu ürünlerin maliyeti lüks mücevher fiyatından daha genellikle daha yüksek olmakla birlikte, aynı zamanda, kendi görünümünü başka bir şey ile karıştırılmamalıdır olamaz. Sonuçta, onlar, onun eşsiz vahşi ve cesur tasarım, irilik ve kalınlık sayesinde oldukça bireyseldir. Bu markanın ana özelliği değil sağ tarafında ve sola tümü için olağan ile sarma mekanizmasının yeri vardır.

Markanın tarihsel kökleri

şirket 1999 yılında kuruldu. Markanın kurucusu olan dedesi İkinci Dünya Savaşı sırasında benzer faaliyetlerinde bulundu Italo Fontana, efsanevi İtalyan mühendisiydi. Bu ürün sayesinde savaştı neden olan ülkedeki ekonomik sorunlara seri üretime koymak edilmemiştir.

Taklit edilemez oluşturulan dedesinin Italo Fontana, layık torunu Düzgün çalışma, işlevsellik, gerginlik ve çağdaş tasarıma, statü parçası oldu, teşekkürler U tekne, saat.

Onun buluşta, kurucu birçok üretici sadece eşit bir asırlık gelenek ve yenilikçi teknolojiyi kullanmıştı. Adı marka bunlarla ilişkili yatlar, deniz ve Spor, İtalyan aşktan aslına aldı.

Özellikler saat

onun Fontana ilk alt Üstü ben dede gelişmeler ve çizimler yaklaşık 7 yıl çalıştı. Onların görünüşü uzak geçmişte anımsatan denizaltı savaşı izler. Örneğin, bir yığın kafası şeklinde bir Mekanizma sol taraf için olağandışı hareket ettirilir. Bu nüans daha önce geçen yüzyılın otuzlu tipik pilotun izle modellerinde kullanılmaktadır. bu yenilikçi uygulama, sol kroşe değerlendirdi takdir ve aktif ve şiddet hareketlerini fanlar.

Bu markanın saatlik herhangi varyantın konut kitlesel yorumu vardır. Mümkün olan en küçük gövde çapı 50 mm olup, ortalama değer 60 mm ulaşır. Üretim bir özelliği, yüksek su direnci, ortalama olarak, 1001 m derinliği vermektedir.

Dizilim ve materyaller

U-bot saatler üç ana koleksiyonlarda bulunmaktadır:

  • Classico - dede efsanevi çeşme yapan edildi 1942 model yıl, benzer yuvarlak bir gövde şekline sahiptir ürünleri bir tür.
  • Flightdeck - düzlemde panelinin benzer bir şey vardır modeli izle.
  • Feet Binlerce - bu kare ve açısal vücutta yuvarlak kadran ile kronometreler var. saatlik bir dizi ayırt edici özelliği özelliklerini ve gelişmiş güvenilirlik mekanizması takviye edilmiştir.

ana bileşenleri mükemmel kimyasal ve fiziksel özelliklere sahip olan, örneğin saatler U tekne (orijinal) gibi ürünlerin üretiminde yüksek mukavemetli çelik, altın tüm tonları, hem de titan ve karbon fiber olan katılmaktadırlar.

üretim kapasitesi

Serinin tamamı İsviçre'de efsanevi ETA fabrika üretiyor en güçlü kalibreli kullanılarak üretilmiştir. üretim sürecinin geri kalanı İtalyan topraklarında gerçekleştirilir. o geleneksel İtalyan ürünler - Bu nedenle, saat işletmenin sahibi denizaltı iddia ediyor.

saat odaklanmış Kategori,

U-Bot üretimi kendi zaman ve para değeri insanlığın güçlü yarısının kendi kendine yeterli, cesur ve kendinden emin temsilcileri odaklanmış, belli bir statüye sahip ve güçlü bir karaktere sahiptir. Bu nedenle, onların tasarım ve dış saldırganlık bakarak, her modern insan bir aksesuar satın almak cesaret edemeyecek.

Ama küçük af ile birçok kadın stilinize lezzet böyle saatlerine doğru katkıda bulunur. Kadınların ince bilek masif modelleri sonra bazen sahibinin zarafetini ekleyerek çok uyumlu görünüyor.

U-boat saatler: değerlendirmeleri

  • tarzı "askeri" bir dokunuş ile tasarımda yapılan bu çarpıcı seyretmek - markası, denizaltı, çünkü onun ürünleri satın olanlar kendisi için konuşur tzyvam. dış etkenlere karşı direnç ve "neubivaemost" onun irilik gövde parçaları, ve, doğal olarak, bu mükemmel kalitede önemli avantajlar saatleri.
  • Şık aksessuars eşsiz kalite - Birçok erkek bu bu saatler söylüyorlar. Üretici tarafından gerçekleştirilen Mücevher çalışması, yüksek övgüye layık olduğunu. Bu saatler değişmeden zarif erkek bileşen resimdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.