SeyahatSeyahat İpuçları

Nerede Rusya'da Ekim ayında dinlenmeye? Ekim ayında Rusya'da Tatiller

Sonbahar yılın harika bir zamandır. Hava ve Ekim ayında sürekli gidip yağmur, gölgelendi rağmen hava taze ve hafif, doğa, farklı renklerde boyanmıştır. Ama Rusya'da Ekim ayında dinlenmeye nerede bilmiyorum umutsuzluk yoksa. Bu yazıda, sonbaharın ortasında gidebilir ülkemizin güzel yerlerinden, ilgili bilgi verilmektedir.

Yılın bu zamanda sezon dışı geliyor. Çoğu bölgede, rekreasyonel azalıyor. Ülkemize bahsedersek rağmen, Rusya'da Ekim tatilleri mümkündür. sen ve sonbahar eğlenceli bir çeşitliliği ve eğlence her türlü Burada. Ülkemizde tatilinizin keyfini kalmaz, aynı zamanda onların sağlığını geliştirmek. Nerede birçok konumlar keşfetmek büyük keyif alabilirsiniz.

Ekim ayında içinde tatil Rusya size olumlu duygular verecektir ve yerli gelenekleri dahil edecektir. Ülkemizde votka çıkması tarihini öğrenebilir, bot ve kürk-ağaç oyuncaklar hissetti. Buna ek olarak, ailenizle ya da arkadaşlarınızla dinlenmek için fırsat vardır, yalnız sevilen bir ya da vakit geçirebilirsiniz - Bu hedeflerinize ve arzularına bağlıdır.

sonbaharda enerji arzını almak için, ülkeyi terk etmek gerekli değildir. Sadece nerede Ekim ayında Rusya'da dinlenme gitmek bilmemiz gerekir.

güney bölgeler

Ülkemizin bandında ortasında iken soğuk hava dalgasından gelir ve güney güneş ısınmaya devam içinde yağmur mevsimi başlar. nerede Rusya'da dinlenmeye bilmiyorsanız nedenle, ekim, içeri gitmek için çok geç değil Karadeniz kıyısında. Anapa, Adler, Gelendzhik, Soçi ve diğer tatil ayın sonuna kadar misafirlerine alıyor.

Bir Kırım unutmamak gerekir. Yani, Saki halen aktif sezon tuzlu ve sıcak çamur tedavisi. Yalta veya Yalta olarak, hatta denizde ise hava ve güneş banyoları hissetmek, çalışmaz yüzmek ve deniz bir soluk da çok iyidir etmek.

nl.

Rusya'da Ekim ayında dinlenmeye nerede bilmiyorum, o Karelia için harika bir yer olduğunu belirtmek gerekmektedir. Bu bölge ve ülkemiz topraklarında bulunan olmasına rağmen, abartı olmadan egzotik olarak kabul edilebilir. Bu yürüyüş, balıkçılık ve avcılık için idealdir. Ama rekreasyon en yaygın biçimi burada rafting olduğunu. belirgin tehlike rağmen aktif spor turist çok sayıda çekiyor.

Bazı insanlar özel olarak Ekim tatili için seçildi. Rusya'da dinlenmeye nerede ve sağlıklı olsun, bunlar birinci elden biliyorum. Onlar çok yerel tatil veya misafirhanesi biri seçin. Kullanım dispanserler banliyölerinde için özel bir talep.

Moskova bölgesi

Ekim ayında Rusya'da kalanına nereye bilmiyorsanız, bu Moskova bölgesi, yılın bu zamanında güzeldir dikkati çekiyor, temiz hava ve çam ormanlarında altın yapraklar, kalıcı bir etki bırakacaktır. Yerel konuk evleri tedavi ve geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır, burada ziyarete spor ve geziler için ekipman kiralamak mümkün olacak.

Burada çocuklar sağlık sorunları ortadan kaldıracak sinir sistemini ve bağışıklık sistemini ve yüksek sınıf uzmanlar güçlendirmek yanı sıra harika bir dinlenme yardımcı olacaktır çünkü bütün aile dinlenmek için en iyisidir. Bu yerde size sıkılmış olmayacak etkinlikler ve eğlence bulacaksınız çünkü Burada, zaman ve aile olmadan geçirebilirsiniz. Gerekli ise, özel diyet yemekler hazırlamak olacak ve tıbbi prosedürlerin her türlü sizin için ruh halini iyileştirmeye yardımcı olur.

İvanovo bölge

Eğer anladım değil, eğer öyleyse, Rusya'da Ekim ayında mola, İvanovo bölgeye bir gezi dikkate almak mümkün olduğu. İşte birçok eğlence tatil vardır. inhalasyon ve tedavi banyoları, masaj ve lazer terapisi sunar. Bu noktada, kendisi iş bulmak için her erkek - çocuk ve yetişkinlerin spor salonuna gitmek ve bilardo ve tenis oynayabilir için özel oyun odasında çocukları eğlendirmek.

ekoturizm

Rusya'da Ekim ayında Gerisi, düşünün ve eko-turizm etmenin mümkün olduğu hala anlamadıysanız. tatil Bu tür canlı ve cansız doğanın dünya ile tanışırız sağlayacak, aynı zamanda rehber en güzel yerleri göstermek. O Ekoturizmi bilmeli - bu depresyon ve heyecan verici bir tatil ile büyük savaşçı. Ülkemizde muhteşem nehir manzarası ve inanılmaz güzel, tepeye tırmanmaya ve aşağı toprağa olabilir vardır. Diğer tarafta ilk defa doğayı görmek mümkün ve topraklarımızın daha parlak, daha ilginç ve Seyşeller veya Maldivler daha yakındır olduğunu fark edecektir. Aynı zamanda eko-turizm rekreasyon ucuz bir şeklidir akılda tutulmalıdır.

Petersburg

Eğer aktif uymuyorsa, sadece kuzey başkentine bir tur satın alabilirsiniz. Burada, her bina ve her sokak yakın dikkate değerdir. Dökülen kan Kurtarıcı, Kazan Katedrali, Hermitage Nevsky Prospect, St. Isaac Katedrali - Rus kasvetli sonbahar turistik özellikle büyük ve anıtsal bak.

KMV

Ayrıca Ekim ayında, sen Pyatigorsk, Yessentuki, Jeleznovodsk, Kislovodsk veya Rus tatil gidebilirsiniz. Büyük misafirperverliği ile bu kasabalar bunaltıcı sıcak hava gibi ve ılımlı hafif sonbahar iklimi seçmeyin insanların düşüşünü karşıladı. Sık burada ziyaretçiler ve okul çağındaki çocukların ebeveynleri veya ikinci yarısı bakımı, evde kalan olanlar. CMS üzerinde Sonbahar sıcaklık ve güçlü rüzgarlarda değişiklik olmadan, son derece yumuşaktır. Ekim ayında, şehir renkler, çiçeklerin sarı ve kırmızı halının bir isyan ile çiçek açan bahçe dönüştü ve sonra ilkbahara kadar mutlu uyku bembeyaz yorgan battaniye ile örtülü, hazırda bekletme.

Genel olarak, ne olursa olsun, Ekim ayında gitmeye karar ne yer, o zaman olası hayal kırıklığına uğrayacaktır. Rusya - bu dış rahatlatıcı yılın zamanına bağlı için mükemmel inanılmaz ülkedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.