Haber ve ToplumPolitika

Rusya Dzhon Tefft ABD Büyükelçisi: biyografi

Dünya politikası ülke arasındaki etkileşim dayanmaktadır. Ve bu da, diğer bir önemli gücün büyükelçinin kişilik bağlıdır. Kullanıcı Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri Dzhon Tefft arasındaki ilişkilere etkisi hakkında konuşalım. Bu adam 2014 yılından beri Rusya'da çalışan çok ilginç bir kariyer. İnternet sayesinde faaliyetlerinin nüansları yaygın olarak bilinmektedir. blogcular güven mektubunu sunmadan önce Rusya Dzhon Tefft zarar verebilir nasıl yazdım. Bakalım, deneyimleri için herhangi bir gerçek zemin yoktur. etkili Amerikan büyükelçisi olmadığını, birçok inan?

biyografi

Diplomatın kimliği hakkında birkaç söz söylemek gerekir. O değil o büyüdü hangi çevre hakkında bir fikrin sahip adamı incelemek mümkün değildir. Dzhon Tefft uzak 1949 yılında doğdu. Ailesi Madison, Wisconsin kentinde yaşıyordu. John iyi bir eğitim almış, böylece medyanın onlar, gerek yoktu. O, Washington Üniversitesi tarihinde bir yüksek lisans verildi. yirmiüç yaşından anda, John diplomatik kariyerine başladı. O hemşire genç bir adamı evlendi. Bunlar iki kızı kaldırdı. Gösteri dünyasındaki - Bir anda ikinci, hukuk yapan. Daha geniş bilgi şu anda ABD Büyükelçisi Dzhon Tefft yayılmaz. Neyse, kaynakların en özel hayatı delving olmadan, kariyerini ayrıntılı olarak anlatır. Bu muhtemelen haklı. Tefft "renkli devrimler" yaratıcısı (oldukça haklı, bazı analistlere göre) olarak adlandırılan. Tehlikeli bir aktiviteyi Katılıyorum. Bu düşman yapmak kolaydır. herkes çok arzu edilir çünkü onun kişisel hayatı nüansları ortaya çıkarmak için.

kariyer

Fazla dört yıldır John Tefft (makalede sunulan fotoğraf) diplomatik hizmet verdiğini belirtmek gerekir. Başından beri o sosyalist kampta özellikle ilgi, Avrupa ülkelerinde uzman. Deneyim ve Tefft eski Sovyetler Birliği büyükelçi atandı çalışmaları büyük yardımı bilgisi. Ve ilk defa 1986 yılında Avrupa'ya geldi. Daha sonra İtalya'da ABD Büyükelçiliği'ne atandı. 1989 yılında yurda döndü. 1992 yılına kadar ABD Dışişleri Bakanlığı görev yaptı. BDT ve Rusya Federasyonu - O yardımcısı daha sonra Sovyetler Birliği işlerinden, sorumlu departman müdürü olarak görev yaptı. İlginç bir şekilde, Sovyetler Birliği'nin çöküşü şu anda gerçekleşti. John, deyim yerindeyse, daha sonra üst düzey iş arkadaşlarının deneyim toplama oldu. Hiç kimse ABD Birliği ile rekabet etmek çaba yatırım olduğunu reddediyor. Amerikalıların kazandı inanılmaktadır. Ve savaşın ön saflarında yer diplomatlar vardı. Aralarında bizim kahraman. O O günlerin olaylarda aktif rol aldı. Açıkçası, oldukça başarılı, üstlerine için daha ciddi, bağımsız iş emanet ederek başarılar kaydetti. 2000 yılında Moskova (1996-1999) içinde bundan önce birkaç yıl çalışmak zorunda Litvanya'da ABD büyükelçisi oldu.

Rusya Dzhon Tefft ABD Büyükelçisi

Daha önce bahsedildiği gibi, blogosfer okyanus yeni temsilcisi atanması alarm makaleler buluştu olduğunu. Ve iyi bir sebep. Moskova'ya o zaten Tiflis ve Kiev'de dikkat çekmiştik. Ve bu ülkelerde, ABD Büyükelçisinin çok "üretken" etkinlikleri oldu. Ama bu daha sonra ele alınacaktır. Nisan 2014'te Dzhon Tefft Rusya Federasyonu büyükelçi atandı. Bununla beraber ikinci argüman bir parçası değildi. Sakince Rusya Devlet Başkanı yeni Büyükelçisi olarak atandı aldığı ve onun biyografi, öyle görünüyordu, devlet başkanı kararında hiçbir etkisi olmadı. kamuya bu konuda konuşmak olmasa da Amerikan büyükelçisinin Faaliyetleri, yakın gözetim altında her zaman. herhangi bir ülkede sosyal diplomatik temsilci için fırsatlar belirledi gerçeği. Bu arada, dünya çapında son iki yılda Ukrayna'da Batı temsilcilerini göstermektedir. Tek gününde Amerikan büyükelçisi "ezer" Başka haber olmadığı için Ve bir gün gider. Dzhon Tefft, elbette, onların yeteneklerinin farkında. ne yönde olduğunda, onları uygular? Ne için amaç kullanır? Diğer ülkelerde deneyimini baktıktan sonra, varsayılabilir.

Georgia

Bu ülke geçmeden Dzhon Tefft, ABD büyükelçisi ne yaptığını unutmayacağım. O aktif 2009 2005 den Gürcistan çalıştı onun reform çabalarını yönlendirerek, Saakaşvili'yi destekledi. Gürcistan gerçekten bazı başarılı olmuştur unutulmamalıdır. alt seviyelerde polis ve hükümet yetkilileri yolsuzluk tezahürleri ile baş edebilmek vardı. Bu Tefft katılan İster? Muhtemelen. ABD büyükelçisi tarafından hiçbir karar geçmez. uydu ülkelerde bir kişinin ne yapacağını belirtir olduğunu. Neyse, bu yetkililer Amerikan yanlısı politikaları izin ülkelerde, oluyor. Gürcistan öyle oldu. Amerikan büyükelçisi Saakaşvili üzerinde büyük bir etkisi vardı. O sürekli Rusya Federasyonu ile olan çatışma yönetti. başarılı olmak için çabalar, Gürcistan düzenli birlikler Rus barış güçlerini saldırdı. Sadece baskın etkisi tersini kanıtladı. Tefft nasılsa görev ile başa ve Saakaşvili özetlenmiştir. savaşı kazanma yerine, Batı alay için bir neden, ve yüzüne büyük bir tokat oldu. Şimdiye kadar, tüm siteler nasıl Saakaşvili kendisi bir kravat yeme unutmayın. konuda Şakalar sessiz girmemektedir. Ancak işin TEFFT. Gürcistan Rusya'ya doğru ucuyla bakmak olacak uzun bir süre vardır. Ülkeler ve halklar Bir çatışma durumunda meşgul başardı.

Ukrayna

Genel olarak, Washington uzman vazgeçilmez olduğuna karar verdi. 2009 yılında, yeni ve önemli bir bölgeye taşındı - Ukrayna'ya. artık hepimiz biliyoruz Burada, bir darbeye zemin hazırlamak. Ukrayna'da Rusya Dzhon Tefft mevcut ABD Büyükelçisi Avrupa nüfusunun değerlerini aşılamak için her türlü çabayı desteklemeye başladı gerçeği ile kutlandı. O açıkça eşcinsel geçit törenlerini reklamı geniş halk etkinliği olmuştur. Geniş güçlere sahip bir konumda - O büyükelçi unutulmamalıdır. O ülkenin kültürel ve diğer projelerin uygulanmasını desteklemek üzere sorumluluğu altında, sadece devlet ve diplomatik hizmet iletişim kurar başıdır. Ve bu insanların çok sayıda iletişim fırsatı verir. Tüm istekleri ve emirleri yerine getirmek için, yakın kalmaya çalışan, çünkü ABD Büyükelçisi herhangi bir ülkenin bazı çevrelerde, başkan bile daha saygı duyulur. Ve para Amerikalılar pişman değilim hizmetler için ödeme. Açıkçası, görev Tefft için yeni bir renk devrimi organize etmek oldu. 2013 yılında, o başladı ve hepimiz bu misyon, John başarıyla yürütüldüğünü tanık oldu.

İşte büyükelçi Moskova'ya gelen var

Şimdi Rusya'yı seviyorum insanların deneyimlerini anlıyoruz. Sonuçta bu kişi, memnuniyetsiz bir toplumda bulmak düzenlemek ve doğru yönde yönlendirmek edebilmektedir. Rusya Dzhon Tefft Büyükelçisi derhal ile yakın temas kurmak oldu gözlenmiştir olmayan sistemik muhalefet. O birkaç protesto hareketleri izlerken, ülke çapında geçecek. Eski büyükelçi Rus liderlik için sevgi göstermedi söylenmesi gerekir. McFaul da bir destekçisi olarak kabul renkli devrimler. Ancak, o teorik gelişmelerle daha endişeliydi. Tefft da açık uygulamaları. Bu sıkıca, kasten, sürekli hareket eder. Bu onun Gürcistan ve Ukrayna örneklerde gösterdi. Rusya'da o nedenle atandı olduğu açıktır. Özellikle vatanseverlerin ilişkilerinde Dzhon Tefft görmedim. Rus başkanın skandal eleştiri daha, insanlar ilgilenen ünlü oldu.

çalışma yöntemleri

Tefft o elde etmek istediğini saklamıyor. O çok basit bir diplomat olarak kabul edilir. Bu yüzden, o Ukrayna'da alenen söyledi defalarca ettiğini onun hedefi - Bu ülkede demokratik değişimler. Onlar derler açık seçimler ve reformlar gerekiyor. Bunun bir alt metni ben hiçbir şekilde bir hükümet değişikliğini arayacak, öyle oldu. Yani, ilke olarak, ve bu gerçekleşti. Büyükelçi hibe sistemi üzerinden hareket eder. Bu yaygın bir Amerikalı taktik olduğunu. Memnun, ABD çıkarlarının paradigma içinde çalışmayı kabul, fon yayınladı. hibe konunun herhangi biri olabilir. Alıcı olarak çalışmak mevcut hükümete karşı halkın protestolarına oluşturmak gerektiğini. Tefft kendini bu sivil toplumun gelişimi çağırır. Ama çok tek taraflı çıkıyor. yurtlarını, böylece sistem dışı muhalefetin fonlar ve transferini satmayı kabul edenlere Grant: Ona gelen Görünüşe göre, aynı eylem Rusya'da bekleniyor. Ancak Rus toplumu biraz farklıdır. Çoğunlukla insanlar kamu ayarlı. Bu memnuniyetsizlik yokluğunu anlamına gelmez. Ancak ABD kendi hükümetten daha fazla sevmez. renkli devrimlerin yaratıcısı - O sonra gelir böyle bir durum kolay değildir.

Sadece siyaset nedeni olur?

Ukrayna'ya geri dönmek için önerilmiştir. Neden bir darbe orada yapılır? Biz fikri alanda askeri NATO veya ABD üs kurmayı, Rusya Federasyonu karşı nüfusunu kurmak olduğunu anlatılır. şu anda Ukrayna'da yaşanan olaylara bakacak olursak, hoş olmayan gerçekleri açın. Ekonomik işletmeler özelleştirme için hazırladı. ülke dolayısıyla varlıklar fiyatının bir kısmını kaybettim mahvoldu. Şimdi bir undervalue "kendi" müşterilere satılacak. Ukrayna hükümetin başı zaten sadece ABD şirketleri izin özelleştirilmesi söyledi. Hatta Avrupalılar kadar verdik. İşte çerez ekonominin maliyetini azaltmak amacıyla bir devrimdir.

Rusya'da Tefft gerçek görevi

görüş ekonomik açıdan, deneyebileceğimiz ve Rusya Federasyonu Büyükelçisi çalışmalarını düşünün. Bu son rublesi kuvvetle kararsız olduğu bir sır değil. Dolar düşüşlere karşı Onun değer. Bu, Rusya topraklarında yer alan varlıkların değerini düşürmek için şaşırmayın yöneltir. Tefft bu ülkenin zaman sorun içine aldığında Amerikan oligarkların ekonomisinin en çerez özelleştirilmesine katılmak sağladığı Rusya Federasyonu gönderildiği spekülasyon var. Rus para birimi petrol fiyatları ile birlikte düşmeye oldu. Bu böyle oldu. Ama planlamacılar devletin istikrarını ve ekonomik esnekliğini hafife aldık. bütçe iflas değildir. Tefft hemen görevi gerçekleştirmek could not gerçeği ile karşı karşıya. Bu, elbette, ellerini düştü anlamına gelmez. Ama Rusça korkunç saldırı değil Ukrayna gibi bir deflasyonist dalgası altında, püskürtüldü.

Sonuç

başarıları bakılırsa, Rusya Federasyonu Büyükelçisi - inatçı ve başarılı kimliği. O, işini bilir olağanüstü yeteneklere sahiptir. Ama bu onu korkmak için hiçbir neden yoktur. Dedikleri gibi, Rusya güçlü öngörülemezliğine olduğunu. Büyükelçi bu ifadenin kesinlikle farkında. o aslında hazırlanması gerektiğini nedeniyle hizmet Rusya'da kolay olmayacağını. Herhangi onun planı yeterli cevap yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.